شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اطلاع رسانی (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- انجمن: خبرها (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- موضوع: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی (/showthread.php?tid=986)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - haamidreza - 2016-12-24 10:10 AM

(2016-12-24 07:55 AM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قابل توجه دوستان سه جوازه روز پنج شنبه بابت بنام زدن یک قبضه تفنگ کالیبر 22 (خفیف) به دایره اسلحه و مهمات ارتش مراجعه کردم که در کمال تعجب فرمودند طبق بخشنامه جدید به هر نفر دو مجوز حمل سلاح بیشتر داده نمی شود و برای جواز این یکی باید تفنگ گلوله زن قبلی را واگذار کنم . و بعد از این هم هر کسی برای تمدید جواز برود فقط اجازه نگهداری دو اسلحه را خواهد داشت و حتما باید یکی از گلوله زنها را واگذار کند . منتظر خبر دقیق دوستان هستم .

سلام دوست عزيز
اين موضوع خيلي وقته بخشنامه شده و طبق اون هر كس ميتونه فقط دو تا اسلحه داشته باشه
و كاليبر 22 ديكه جواز شكاري بهش تعلق نميگيره و فقط جواز ورزشي ميدن

كاليبر 22 رو به نام يكي از اعضاي خونوادت جواز كن وگرنه گلوله زن رو نميتونه بنام خودت جواز كني

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - hossinmahmodi.1376 - 2016-12-25 03:56 AM

(2016-12-24 07:55 AM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قابل توجه دوستان سه جوازه روز پنج شنبه بابت بنام زدن یک قبضه تفنگ کالیبر 22 (خفیف) به دایره اسلحه و مهمات ارتش مراجعه کردم که در کمال تعجب فرمودند طبق بخشنامه جدید به هر نفر دو مجوز حمل سلاح بیشتر داده نمی شود و برای جواز این یکی باید تفنگ گلوله زن قبلی را واگذار کنم . و بعد از این هم هر کسی برای تمدید جواز برود فقط اجازه نگهداری دو اسلحه را خواهد داشت و حتما باید یکی از گلوله زنها را واگذار کند . منتظر خبر دقیق دوستان هستم .
دوست عزیز بعد تمدید فقط اجازه نگهداری میدن یعنی جواز حمل به نگهداری تغییر میکنه!!!

hossin

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - Peyman.Hunter - 2016-12-26 02:51 AM

(2016-12-25 03:56 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز بعد تمدید فقط اجازه نگهداری میدن یعنی جواز حمل به نگهداری تغییر میکنه!!!

hossin

وقتی نتونی حملش کنی ... !؟ فقط باید بزنیش به دیوار یعنی!؟Khansariha (290)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - key - 2017-02-06 10:27 AM

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از دستگیری عامل آزار و اذیت زنان در شهرستان پاکدشت خبرداد وگفت: متهم با نصب دوربین در تفنگ ساچمه ای به آزار و اذیت زنان در سطح شهر اقدام می کرده است.

وی با اعلام این خبر گفت: روز پنجشنبه هفته گذشته چهار خانم به صورت متوالی به بیمارستان مراجعه و اعلام کردند که در یک لحظه متوجه سوزشی از ناحیه پا شده اند که در بررسی های اولیه مشخص شد با تفنگ ساچمه ای تیراندازی شده و به پای آنان برخورد کرده است.

این مقام قضایی افزود: با همکاری پلیس اطلاعات امنیت و راهنمایی یکی از افراد آسیب دیده موضوع مورد بررسی قرار گرفت و از تمامی منازل مناطق بازرسی بعمل آمد که در نهایت از دو منزل دو تفنگ ساچمه ای کشف شد.

علیشپور در ادامه بیان کرد : دراین رابطه زاویه تیراندازی ها در نظرگرفته شد و فردی که به تیراندازی اقدام کرده بود شناسایی و دستور بازداشت وی صادر شد.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پاکدشت اضافه کرد: این فرد به جرم ارتکابی اعتراف کرد و با صدور قرار وثیقه روانه زندان شده است.

البته ظاهرا منظور از تفنگ ساچمه ای ، تفنگ بادی بوده. چون معمولا تفنگ ساچمه ای به تفنگهای کالیبر 12 شکاری اطلاق میشه و البته طرف هم دوربین نصب کرده بوده. علی ایحال خدا به خیر کنه برای کسانی که استفاده ورزشی و معقول از این سلاح ها میکنن شر درست نشه

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - mhas - 2017-02-06 05:20 PM

نبابا دلیل نمیشه.این همه با ماشین زن و بچه مردمو دزدیدن و ... دیگه کسی نباید سوار ماشین بشه یا ماشین جرمه

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - koh - 2017-02-08 12:26 PM

سلام
امروز مجوز جدید سلاح که حدود دوماه پیش واس تمدید داده بودم اومد. روی برگه قدیمی بالاش نوشته بود مجوز حمل ونگهداری سلاح شکاری. /ولی روی این مجوز جدید نوشته مجوز حمل ومهمات شکاری

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - aghashekar - 2017-02-08 12:32 PM

سلام
سلاح ساچمه زنی بوده یا گلوله زنی؟
مبارک باشد.
قبلا با مجوز حمل یک کارت باروت هم می دادند که برای گرفتن سهمیه نیاز بود ولی چند سال اخیر دیگر آن کارت را نمی دهند و با مجوز حمل سهمیه را می شود گرفت. به شما فقط مجوز حمل داده اند یا هر دو؟ این نوشته هم شاید در همین زمینه باشد.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - koh - 2017-02-08 01:16 PM

سلام دوست عزیز ممنون
مجوز ساچمه زنه/. نه فقط مجوز خالی./ یه پاکت از اسلحه مهمات اومد پلمپ شده هفت هزار تومن هم بابت هزینه پست گرفتن. بعد که داخلشو باز کردم فقط کارت پرس شده مجوز توش بود دیگه اون دفترچه سبزرنگ که واس سهمیه فشنگ وباروت قبلا میدادن توش نبود الان دیگ فقط با کارت جواز سهمیه رو میدن که مختاری یا فشنگ بگیری یا باروت/در ضمن پشت کارت نوشته که دارنده کارت مجاز به نگهداری بیش از دو سهمیه بیشتر در خانه نمیباشد/ منظورش سهمیه دوسال فشنگ که میشه دویست عدد ولی در کل خوب شد که اون طرح مجلس تصویب نشد همون طرحی رو میگم که مجوز حمل به مجوز فقط نگهداری در خانه تبدیل میشد. باز خدا خیرشون بده والا
روی این کارت جدید نوشته مجوزحمل سلاح و مهمات شکاری /توی پست قبلی کلمه سلاح رو از قلم انداخته بودم ببخشید

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - ماکان - 2017-02-08 01:23 PM

سلام،خدا رو شکر تصمیمشون درست بود و مجوز حمل رو از نگهداری جدا نکردند،چون در غیر این صورت برای همه دردسر بود،پرونده های دادگاهها هم بیشتر میشد.قانونی که ضمانت اجرایی نداشته باشه چیزی جز قانون شکنی نمیاره.

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - mohammadfaragi - 2017-06-01 08:10 AM

دوستان گروه تلگرام شکار و تیراندازی امید وارم اعضا گروه بیشتر از این انجمن باشن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.