شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اطلاع رسانی (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- انجمن: خبرها (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- موضوع: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی (/showthread.php?tid=986)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - saheb - 2015-09-05 06:08 PM

هدفزنی برای کلا برای مامور قانون و دولت معنی نمیده. تفنگ وقتی داری یعنی شکارچی هستی!!! حالا چه تو خونه باشه چه جنگل چه پاساژ چه مغازه.... در فاصله ی۲۰ متری از هیئت تیراندازی با تفنگ بادی مارو گرفتن... چند متر دورتر بودم کارم تموم بود !!!خخخخخخ میگه اصلا حق نداری داخل شهر تفنگ حمل کنی..خو تله‌پورت کنم؟!

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - bettles - 2015-09-05 06:20 PM

(2015-09-05 06:08 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هدفزنی برای کلا برای مامور قانون و دولت معنی نمیده. تفنگ وقتی داری یعنی شکارچی هستی!!! حالا چه تو خونه باشه چه جنگل چه پاساژ چه مغازه.... در فاصله ی۲۰ متری از هیئت تیراندازی با تفنگ بادی مارو گرفتن... چند متر دورتر بودم کارم تموم بود !!!خخخخخخ میگه اصلا حق نداری داخل شهر تفنگ حمل کنی..خو تله‌پورت کنم؟!

اینکه شما در فاصله ی۲۰ متری از هیئت تیراندازی با تفنگ بادی بودید و باز هم بتون گیر دادند، دیگه خیلی نامردیه.........Khansariha (367)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - saheb - 2015-09-05 06:44 PM

البته اون مامور هم نمیدونست هیئت اونجاست. بهش گفتم بیا باهم بریم جلوتر کار دارم باهات. رفتیم و خلاصه مسئول هیئت باهاش صحبت کرد ولی آخرش حرف خودشون رو میزنن حتما باید بگیم ببخشید دیگه تکرار نمیشه تا ول کنن

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - سنگک - 2015-09-05 09:01 PM

جناب bettles عزیز در هیچ کجای دنیا هدف رنی = با شکار نیست.اما اینجا حتی شما حق ندارید درجایی که کبوتر هم پر نمیزنه و گنجشک هم کمیاب هست نشانه زنی کنید.

بنده یک پیشنهاد خدمت دوستان دارم امیدوارم کار ساز باشد.شما می توا نید دیوار اتاق خواب یا سالن را با دیوار پوش آکوستیک بپوشانید (((از همونهایی که تو استودیهای ظبط موسیقی استفاده می کنند و در منزل خودتون نشانه زنی کنید و یا پترن

بگیرید.چون صدای شلیک با وجود این دیوار پوشها خیلی کمتر می شود.http://www.sakhtemoon.com/Sound-Insulation/Video-Soundproof-a-Room-18

یا اگر در نزدیکی شما چاه آب خشک شده ای هست می توانید با بند سیبل را ته چاه ببرید و از بالا به سیبل تیراندازی کنید.چرا گفتم چاه خشک چون اگر در چاه آب شلیک کنید ساچمه های سربی باعث آلودگی آب چاه می شود.

برای اینکه این پست بی ربط با موضوع نباشد عرض می کنم که طبق آخرین اخبار رسیده هیچ خبر مهمی در ارتباط با شکار و تیراندازی نیست.

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - bettles - 2015-09-05 10:13 PM

البته بنده امیدوارم که محیط بانان منصف هم در بین این قشر پیدا بشوند، چنانچه اگر بنده یا سایر دوستان در هنگام هدف زنی با آنها برخورد کنیم، برایمان دردسر ایجاد نکنند. اگر کسی از دوستان، تجربه مثبتی از برخورد با محیط بانان منصف، در هنگام هدف زنی داشت، خوشحال می شویم که آن تجربه را با دوستان گل انجمن شیر کند.

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - baracuda - 2015-09-06 08:10 AM

دوستان اگر در اینجور مواقع وسیله هایی که واسه گروپ گیری و پترن لازم هست رو داشته باشید کمتر بهتون گیر میدن واسه خودم اتفاق افتاده مأمور گشت اومد سراغمون وقتی مقوای پترن و جواز رو بازدید کرد قانع شد و رفت

اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - HOBARE - 2015-09-07 11:31 AM

سلام دوستان خيلي خوشحالم دركنار شما دوستان وعلاقمندان ب شكار وطبيعت درس پس ميدم،بنده يك دولول نخجير طرح سردار دارم(نخجيرهاي ك ب سردارن سپاه ميدن)از تيرش خيلي خيلي راضي هستم،از آشنايي باشما خيلي خورسند هستم،در مورد پروانه شكار بايدعوض كنم امسال ميدن ولي ٢ماه٢ماه وب اضاي هر ماه٩٠الي١٠٠هزار تومان ميگيرند،بازهم اگردوستان بيشتر درجريان هستنيدعرايض بنده رو تصحيح كنند،البته من از يكي از دوستانم ك سلاح فروشي دارن سوال كردم وايشان تاكيد داشتن ميدن ومنبعش خيلي معتبره

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - mirlohi - 2015-09-09 09:14 AM

آقایون عزیز شاید این چیزی که میخوام بگم تو جاهای دیگه نباشه و یا کمتر باشه ولی اطراف ما این طرح عملی و اجرایی شده متاسفانه یکی از رفقا منم گیر افتاده.اخیرا نیرو های بسیج و پلیس برای همکاری با سازمان محیط زیست وارد عمل شدن و تشنه به خون شکارچی هستن یعنی اگه گیرشون افتادی دیگه تفنگت رو تا یک سال نمیبینی.من که اصلا امسال شکار نمیرم.پروانه هم اگه دادن که نمیدن من یکی نمیگیرم.یعنی میدونین چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تفنگم رو به آدمی که ...... تقدیم نمیکنم.Khansariha (8)Khansariha (8) اینا اصلا برا شکارچی حقوقی به رسمیت نمیشناسن و کسی که اینجا عشقه تفنگه بدبخت ترین فرد دنیاست خخخخخخخخخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (290)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - sabergholamian - 2015-09-09 09:56 AM

بابا نزنین این حرفارو ما تازه یه تک لول خریدیم همین الان ترس ورمون داشته با این تعاریف.Khansariha (226)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - mirlohi - 2015-09-09 12:44 PM

اولا من یه عذر خواهی حسابی به آقا اسماعیل Esmail 1356بدهکارم.اسماعیل جان من شرمنده شمام حسابی.ببخشید اگه گاهی از کوره در میرم یه چیزی میگم.آدم گاهی وقتا از یه چیزایی خسته میشه که صد البته اینجا جای شکایت و گله و .... نیست.دیگه تکرار نمیشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
داداش غلامیان بنده این جمعه ترقه برمیدارم میرم شکارگاه مون.چنتا ترقه میزنم تا ببینم سروکله کسی پیدا میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خودمم این خبرو شنیدم دل هره گرفتم.تا از چیزی مطمئن نشم تفنگ بیرون نمی برم.شمام از چنتا کار بلد سوال کن ببین قضیه از چه قرارهKhansariha (226)Khansariha (8)Khansariha (8)