شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اطلاع رسانی (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- انجمن: خبرها (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- موضوع: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی (/showthread.php?tid=986)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - asman - 2015-02-08 11:18 AM

ی درنده بوده درلباس آدم

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - izci - 2015-02-08 11:41 AM

سلام. البته مواردي از اين دست هميشه باعث ناراحتي هر ادم نرمالي كه درك و فهم داره ميشه ولي دوستان به ياد داشته باشيد كه اين سازمان محيط زيست لياقتش در حد همين شكار چيان بي وجدان است. Khansariha (8)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - mehdirkh - 2015-02-27 07:27 PM

اگه شکارچی درست شکار کنه وبه موقع هیچ مشکلی پیش نمیاد. ولی امان از بعضیا که نمیدونی اسمشون چی بزاری به جوجه هم رحم نمیکنن تازه پز هم میدن چندتا زدم.که متاسفانه نیروهایی محیط بانی هم بعضا برخورد خیلی بدی دارن که لج ادمو در میارن، باید یه دوره براشون بزارن که با فرهنگ سازی وزبون خوش مردمو قانع کنن نه با گردن کلفت بازی. تا دلتون هم بخواد خودشون قانون شکن دارن

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - abdanan - 2015-02-27 10:20 PM

باسلام خدمت دوستان عزیز خواهش میکنم که الان نزدیک شدن فصل جفت گیری پرندگان هست از شکار دست بکشید . باتشکر

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - hamidhakami - 2015-02-27 10:22 PM

دوست عزیز این پست رو بابت این نمیذارم که بخوام از محیط زیست و محیط بانها دفاع کنم. اینکه بعضیها تو شکار واقعا بی رحم هستن که هیچ حرفی توش نیست و همون ها هستن که افکار دیگران رو خراب کردن و وضعیت رو به این روز انداختن. خوب اینکه بحثش جداست. اما در مورد محیط بانان که فرمودید باید عرض کنم گذشته از قانون شکنیهایی که بعضیها دارن اما انسانهای فهمیده هم توی اونها وجود داره. چند وقت پیش توی ورامین مشغول دید زدن یه قمری وحشی بودم که یه دفعه ماشین گشت محیط زیست جلومون نگه داشت. یکیشون پیاده شد و دست داد و گفت مگه نمیدونید شکار ممنوع شده و گفت فکر نکنم کار درستی باشه. بعد از اینکه ازش عذر خواهی کردم مجددا باهام دست داد و رفت و کلمه ای دیگه حرف نزد. خوب اون بنده خدا منو با تفنگ دید و فقط بهم توضیح داد حالا اگه بعد از رفتنش دوباره شروع به این کار میکردم حق داشت داد و بیداد که هیچی منو با کتک ببره ادارشون. شما خودتو یه لحظه بذار جای اونها.اگر خودت مامور بودی و بهت دستور میدادن وظیفه داشتی پیروی کنی. میشناسم ماموری رو که محیط زیست و شکار رو مثل خانواده خودش دوست داره و با جان و دل ازشون محافظت میکنه. پس باید به این شخص احترام گذاشت.

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - سنگک - 2015-03-08 09:43 PM

برادر من مگر عضو داعش را گرفتن که با کتک ببرن اداره؟غلط میکنه کسی کسی را کتک بزنه.مگر قاچاقچی مواد مخدر و مسلح را گرفتن؟می توانند شما را یا بنده را در صورت خلاف اعمال قانون کنند ولی کتک یا بی ادبی همان که گفتم.Khansariha (98)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - izci - 2015-03-08 10:07 PM

(2015-03-08 09:43 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر من مگر عضو داعش را گرفتن که با کتک ببرن اداره؟غلط میکنه کسی کسی را کتک بزنه.مگر قاچاقچی مواد مخدر و مسلح را گرفتن؟می توانند شما را یا بنده را در صورت خلاف اعمال قانون کنند ولی کتک یا بی ادبی همان که گفتم.Khansariha (98)

متاسفانه با اين جو رواني كه عزيزان محيط زيستي راه انداختن بر عليه هر چي شكار و شكارچي ، بعضي از دوستان ناخداگاه دچار عذاب وجدان كاذب شدن و حتي گاهي بعضي دوستان موعظه ميكنن كه شكار گناهه و از اين حرفا. و به اين ميگن شانس!!!!!!!!!! يعني سازماني كه تنها متولي شكار و شكارچيه تا جاييكه ميتونه در تخريب و فرافكني عليه شكارچي ها تلاش ميكنه و براي انحراف ازهان عمومي نسبت به اشتباهات و قانون شكني هاي خودش براحتي با هر بهانه اي شكارچيها رو قرباني ميكنه هنوز هم در بين شكارچي ها طرفدار داره!!!!! Khansariha (8)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - mrprivate - 2015-03-08 11:22 PM

سلام دوستان
میخواستم ببینم نیروی انتظامی در چه صورتی میتونه به تفنگ بادی گیر بده؟

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - royall - 2015-03-09 12:49 AM

در هر صورتی میتونن گیربدن اما نهایتا کار به جایی نمیبرن چون حمل و تیراندازی با تفنگ بادی تا کالیبر 5.5 هیچ گونه منع قانونی نداره (البته نه در مناطق مسکونی و ...).اما اگر لاشه شکار همراهتون باشه ممکنه مشکل ساز باشه ولی خود سلاح مشکلی نداره
Khansariha (8)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - AKKR - 2015-03-09 02:03 AM

سلام دوستان منم تو مامورای محیط زیست ادمای فهمیده زیادی رو دیدم که هفته ۲ بار ۳ بار تو منطقه باهاشون روبرو میشم گاهی وقتا هم دعوت منو قبول میکنن میان سر گله گوسفند چای یا شیر میخورند همشونم از ممنوعیت شکار ناراحت هستند و میگن عیده خوبی نیست البته مامورای بد هم دیدم چند سال پیش چند تاشون تو منطقه دزدی میکردند که هم محلی ها با کمک همدیگه بعد یه درگیری دستگیرشان کردیم و تحویل شان دادیم به پاسگاه .