شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اطلاع رسانی (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- انجمن: خبرها (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- موضوع: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی (/showthread.php?tid=986)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - nasergafari - 2014-02-23 11:05 PM

سلام
کوهنورد جان مشکل ازیاد نگرفتن اسم تفنگ نیست مشکل از سطح سواد که Cرو اس میخونه یکی نیست بگه توکه سوادشو نداری مجبوری خوب همون حروف انگلیسی شو بنویس خودتم ضایع نکن.جالبیش اینه که اونایی هم که نظر گذاشتن نمیدونستن پی سی پی چی هست که بهش بگن درست بنویسه به جز یه نفر که اونم فکر کنم بچه های خودمون بودن ای خدا Khansariha (226) ای دادKhansariha (226)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - Zoli - 2014-02-23 11:29 PM

شما مطمن باشيد اگه مطلب اول زير عكس بدوبيراه نبود و يكي مثلا به به ميكرد همه به به ميكردن،متاسفانه ميشه واژه جوگير شدن رو در مورد پست هاي كاربران اون عكس به كار بردKhansariha (172)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - Tomcat14 - 2014-02-23 11:45 PM

نویسنده ی مطلب بعد از دیدن کامنت های دوستان فهمید با کی طرفه!تو 12سایت که کشف شده بود فقط سه نظر از بنده منتشر شده!مابقی فقط اون نظر هایی رو منتشر کردن که افراد کاسه ی داغ تر از آش شدن!Khansariha (367)کسی که اون عکس ها رو بدون اجازه برداشته فقط یک هدف داشت و اونم از آب گل آلود ماهی گرفتن بود که با همکاری دوستان اجازه ی همچین کاری رو ندادیم و نمیدیم!Khansariha (256)
فقط در سایت های اجتماعی و آزاد(اونایی که چیلترن)متاسفانه چهره ی دوستانمون؛اقا حسین،حامد عزیز و دوست گرامیمون که اسمشو نمیدونم،رو بدون شطرنجی کردن و سانسور به نمایش گذاشتن!Khansariha (367)
به هیچی خندم نمیگیره جز به این تفنگ پی اس پی با قدرت لایتناهیش!Khansariha (214)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-02-24 01:36 AM

جالب اینجاست که تفنگ اینها فنری هم بوده طرف هم یه پی اس پی خخخخخ دیده بوده پیش خودش گفته بذار کلمه رو بگم همه کف کنن خخخ
بهر حال سکوت شکارچیان متعهد به قانون و اخلاق حرفه ای شکار باعث جری تر شدن این جماعت جو گیر که فکر میکنند طرفدار محیط زیست هستندمیشه

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - cordoba - 2014-02-24 01:44 AM

منم تصویر شکار تعداد بالای سنجاب در بلاد کفر رو براشون ارسال کردم که به نمایش نگذاشتن Khansariha (290)

این بندگان خدا یه دونه سنجاب زدن و چندتا عکس گرفتن ، اینجوری آبرورشون رو دارن میبرن Khansariha (367)

حالا اگه همین قضات و کارشناسان خبره محیط زیست و اسلحه شناسان (پی اس پی Khansariha (399)) تصاویر شکار گله ای سنجاب در اروپا و آمریکا رو ببینن هزار جور دلیل علمی و فلسفی و دینی و مذهبی میارن که بله کارشون درسته و حساب شدست و اینا میدونن چیکار دارن می کنن :|
Khansariha (226)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - کوهنورد - 2014-02-24 02:00 AM

با سلام:
دوستان من پیشنهاد میکنم برای مقابله با این هجوم بی منطق و احساسی از طرف ادمهایی که مبانی حفظ محیط زیست رو هم نمیدونن و هیچ کاری ، حتی تفکیک زباله در منزلشون رو هم انجام نمیدن ، یه فکر اساسی بکنیم . بخدا دیر میشه . هم مقابل حرفهای چرند و بی منطق ایستاده ایم هم بتونیم بعنوان اولین فرهنگ ساز در محیط نت شناخته بشیم . اینهایی هم که با دیدن اینهمه فجایع مثل خشک شدن دریاچه ها و تا لابها ، پخش زباله در جنگل توسط شهرداری ( نمیدونم کلاردشت بود یا ......) حاضر نشدن این جماعت به استفاده نکردن از ماشین ، و........................... لام تا کام حرف نمیزنن انوقت عکس دو تا قمری و کاکلی رو که میبینن فریادشون به آسمون بلنده که فرمون .................. کجایی که داآآآآآآآآشتو کشتن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - foolad - 2014-02-24 11:39 AM

واقعا زبان قاصره. من اصلا توجیه نمی کنم کار دوستان رو.یک خطایی کردند سنجاب زدند و عکسش هم عمومی کردند ولی واقعا چقدر آدم باید بی شرم باشه که این تهمت ها رو بزنه. این آدمها همینان که به هر فرد مشهوری از سیاستمدار و دانشمند و فوتبالیست و... که تو اینترنت دستشون می رسه رحم نمی کنن
[تصویر: 13932292301.png]

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - rezakaraj - 2014-02-24 12:23 PM

من اصلا کار این دوستان رو تایید نمیکنم خودم هم هیچ وقت در مکان های عمومی شکار نمیکنم چون از نظر بیننده زیبا نیستش و حس ترحمش رو بر می انگیزه به نظر من از هر وسیله ای میشه خوب یا بد استفاده کرد هیچ چیزی به ذات خودش بد نیستش.با چاقو میشه میوه پوست کرد میشه جان یک انسان رو گرفت و در دست یک جراح ماهر باهاش جان بخشید.خیلی از دوستانی که در این سایت عضو هستند و به صورت حرفه ای کار میکنند بیشتر هدف زنی میکنند و به صورت تفریحی شکار اون هم در فصلش ،نه از گونه های در حال انقراض و کمیاب و نه در محیط های عمومی پس نباید خودمون کاری بکنیم که بهانه بدیم به دست یکسری ادم آگاه که با غرض ورزی جلو میان و یک سری ادم نا اگاه که کاری بجز اظهار نظر درباره هر موضوعی ندارند.Khansariha (8)

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - unknown - 2014-02-24 01:41 PM

برای من هم سوالی پیش اومد. سنجاب فکر نمی کنم خوردنی باشه. دلیل شکارش چی بوده؟ اصولا شکار سنجاب اونم تو یک پارک توجیه قانونی داره؟ اگه نداره چرا عکسش تو سایت گذاشته شده و اگه داره به چه مینایی؟ البته نحوه برخورد اون سایت و ادبیات کسایی که نظر گذاشتند اشتباه بوده ولی آیا کار دوستان و سایت در اجازه انتشار تصاویر درست بوده؟

RE: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی - mehrdadjan - 2014-02-24 02:09 PM

(2014-02-24 01:41 PM)unknown نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای من هم سوالی پیش اومد. سنجاب فکر نمی کنم خوردنی باشه. دلیل شکارش چی بوده؟ اصولا شکار سنجاب اونم تو یک پارک توجیه قانونی داره؟ اگه نداره چرا عکسش تو سایت گذاشته شده و اگه داره به چه مینایی؟ البته نحوه برخورد اون سایت و ادبیات کسایی که نظر گذاشتند اشتباه بوده ولی آیا کار دوستان و سایت در اجازه انتشار تصاویر درست بوده؟

اشتباه کردن. بعضی از دوستان نا اگاهانه دست به این کارها میزنند
و عکس هم می گیرند ما اینجا فرهنگ سازی میکنیم که دوستان تعداد
شکار نوع شکار وفصل و.....را رعایت کنند. اومده نوشته سنجاب زدن اما نگفتن
بعد چند نفر به این دوستمون گفتن اشتباه کردید ما اینجا بیشتر برای ارتقاء
معلومات و .....جمع شدیم. نه ترویج شکارکشی یا دارزدن وحمله به حیوانات و انسانهاو........
اگه با دوستی به طرف بگید قبول میکنه اما با لحن بد و زور غیرممکن
هست. تازه لجبازی میکنه مثل شکار روباهها که دمشون را بریده بودن.
اون عکس سنجاب مال چند وقت پیش هست و از اون به بعد خیلی خیلی کم
شاهد این گونه اشتباهات بودیم اونهایی هم که بوده مربوط به کاربران
تازه وارد بوده که هنوز درست با فرهنگ شکار اشنایی ندارند و باید
بهشون یاد داد نه اینکه دارشون زد.
ارادتKhansariha (8)