شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes (/showthread.php?tid=981)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - saheb - 2015-09-08 09:06 PM

اصل نیست
هاوک اصل مدل زوم ۹ دهنه ۴۰ حدود ۱۴۰ دلاره و همچین مدلی هم نداره
بعد از علی اکسپرس چطور میخواین دوربین بخرین

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - hellboyn - 2015-09-08 09:59 PM

دادا تو همین تایپیک دوستان گفتن این مدلم هست و حدود 90 تا 100 دلاره.
اینم اف زده 20 درصد قیمت اصلیشم نوشته 90 دلار.
انشالله خریدم اینجا میگم چطوری البته اون قیمتی که گفتم بیشتر در میاد اشتباه محاسبه شد.Khansariha (219)

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - jonoobi - 2015-09-15 03:08 PM

سلام دوستان
نظرتون در مورد دوربین هاوک مدل panorama Ev 4-12*40 چیه؟؟؟؟؟
آیا این دوربین خوبیه؟؟؟؟؟

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - DAGGER - 2015-09-15 06:54 PM

(2015-09-15 03:08 PM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
از دوربینهای رده متوسط برند هاک هست که از مزایا یای نیم میلدات بودن و زاویه دید واید برخورداره

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - jonoobi - 2015-09-16 12:29 AM

(2015-09-15 06:54 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-15 03:08 PM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
از دوربینهای رده متوسط برند هاک هست که از مزایا یای نیم میلدات بودن و زاویه دید واید برخورداره

به نظرتون برای گلوله زنی مثل برنو جواب میده؟؟؟

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - DAGGER - 2015-09-16 05:21 AM

(2015-09-16 12:29 AM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-15 06:54 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

به نظرتون برای گلوله زنی مثل برنو جواب میده؟؟؟
این دوربین مشخصه انتی شوک و سایر مشخصات دوربینهای مورد نظر داره ولی در این مورد بهتره دوستانی که روی این سلاح استفاده کردند نظر بدن

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - Vicxtor - 2015-11-20 02:01 PM

درود دوستان Khansariha (8)

صاحب جان ممنون از نقد خوبت... Khansariha (8)Khansariha (8)

فقط یک نکته در مورد نقدت عرض میکنم که تکتیکال بودن به نوع تورت های یک دوربین هست و خود سایت هم مدل های تکتیکال سایدویندر رو داره و مشخصا گفته...

به شخصه معتقدم که مدل های سایدویندر برای شکار طراحی شدن و البته اگه رتیکل با + نازک (fine) هم براش در نظر میگرفتن، میشد کاربری فیلدتارگت یا بنچ رست به صورت بهتری براش در نظر گرفت.. Khansariha (226)

من خودم حدود 6 ماه هست که تجربه ی کار با مدل 44*25-8.5 رو دارم. تنها نکته ی ضعیفش رو در همون تورت ها دیدم که شما فرمودید. یک اشکال عجیب رو هم داره این طبلک ها و اون این هست که در هنگام پایین آورن cap طبلک windage بعضی اوقات گیر وجود داره و باید یکی دو تا کلیک این اون ور کپ رو پایین آورد و دو سه تا از دوستان که پرسیدم همین مشکل رو داشتن!!! و برای دوربینی در این رده این مسئله بسیار عجیبه!!!!! Khansariha (290)

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - صادق قرنجیکی - 2015-11-20 07:06 PM

ممنون از نقدهای خوب دوستان , من هم تجربه خودم رو بگم.,
صاحب جان بنده هم از سری ساید ویندر زوم 25 استفاده می کنم. با اینکه که این دوربین جوابگوی خیلی از کارهام هست با تفنگ بادی اما برای کاربرد بنچ رست دنبال دوربین تخصصی تری هستم. در رابطه با مشخصه های این سری از هاوک با سازنده در ارتباط هستم و خوشحال میشم نقد دوستان رو به شرکت هاوک انتقال بدم. قیمت این رده به لطف دوستان زیر 2 ت هم عرضه خواهد شد. سری ایرمکس هم با دهنه 50 وارد بازار شده .قبل از خرید هم اشنایی کافی با دوربین و مدل ساید ویندر و کار باهاش داشتم.
اما در مورد نظرتون در مورد صدای تورت ها نقد خوبی نداشتید و این تصور حداقل برای من علمی و فنی نیست. گرچه تارت ها جای کار بیشری داشته. اما این رده قیمتی و این کیفیت در بازار داخل رقیبی نداره فعلا و این موضوع باعث ایجاد این تصور در دوستان میشه که هاوک اخر دوربین هست. در حالیکه که اگه نایت فورس و یا بوشنل الیت ها رو ببینید شاید هاوک رو نگاه هم نکنید.
بسته به هزینه و کاربرد انتخاب هاوک برای کاربری تارگتینگ و تیراندازی دقیق در تفنگ بادی معقول هست و من از انتخابم راضی هستم. جا ندارم اگه نه با نیت چک و تست شاید سری ایرماکس رو هم تهیه می کردم. سری سایدویندر دهنه 50 کاربرد تارگتینگ و خصوصا فیلد تارگت بهتری داره به نسبت دهنه 42 ,

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - دآيي♦علي - 2015-11-24 07:23 PM

(2015-09-08 06:20 PM)hellboyn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ببخشید که بنده حقی این سوال مبتدیانه رو اینجا میپرسم
این لینک دوربین 6*24-50 هاوک هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم ببینم اگه بشه با قیمت حدود 280 تا 290 تهیه کرد بهتر از سنتر 4*16 نیست؟برای اسلحه پانچر.
بعد اگه دوستان اطلاعات دارن از نظر امکانات نسبت به سنتر 16*4 مقایسه بفرمایند.

سلام دوستان Khansariha (8)

درخواستی داشتم از دوست خوبمون هلبوی جان
در تاپیک "چیزهایی که خریده اید" مطلع شدم این دوربین رو خریدین ، انشاله مبارک باشه و تورتاش واستون بچرخهKhansariha (8)Khansariha (8)
ازاونجا که با موضوع این تاپیک هماهنگ بود ازتون درخواست دارم همنطور که قول دادین یه ریویو از دوربینی که تهیه کردین قرار بدین

چندتا سوال خاص برای خودم پیش اومده که اگه بقیه دوستان هم اطلاعی دارن ممنون میشم جواب بدن ؛

1 آیا این دوربین واقعا ساخت هاوک هست و به اصطلاح طرح یا فیک نیست؟ (با توجه به اینکه فروشگاه علی اکسپرس ماشاله از فروش هیچ جنس بنجلی مضایقه نمیکنه و تماما جنساش ساخت چینه)

2 رتیکل دوربین رو تو اینترنت سرچ کردم و میل-دات ساده بود ، آیا رتیکل از نوع حک شدس ؟ ؛ نظر خودتون در مورد رتیکلش چیه ، چون من دید خیلی خوبی به این رتیکل ندارم و تصورم اینه که استفاده ازش برای فواصل دور خیلی راحت نباشه (به دلیل داتهای کم و رندومش که شاخص خاصی نداره برای فاصله های مختلف و از اونطرف هم افت ساچمه زیاد تفنگ بادی)

3 شفافیت لنزها و بخصوص دقتش بنظر شما چطوره و آیا در زوم 24 هم که ماکسش هست همون دقت رو داره ؟

4 الان این مدل رو کسی قیمت داره داخل ایران ، یا اصلا موجود هست ؟

5 یک سوال هم درمورد نحوه خریدش برام پیش اومده که با توجه به موضوع تاپیک اگه صلاح دیدید اشاره ای کنید ؛

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - صادق قرنجیکی - 2015-11-24 10:05 PM

دوست عزیز تمامی مدلهای هاوک در چین تولید می شود و تولید محصولات این کمپانی در چین به منزله فیک بودن نمی باشد. منتهی این مدل دیگه تولید نمیشه , در این رابطه هم یک ریویو و هم پاسخ کمپانی هاوک رو درصفحات قبلی قرار دادم.