شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes (/showthread.php?tid=981)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - Ali - 2012-03-24 09:45 PM

سلام.شرکت hawke رو همه میشناسیم ولی هستند دوستانی که نمیشناسند و گفتم شاید خوب باشه تا بشناسیمش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سایت شرکت هست.تا جائی که من میدونم این دوربینها تغلبی ندارند و اوریجینال آمریکا هستند.
نرم افزار chairgun رو که دیگه همه میشناسیم؟با این نرم افزار میتونیم خط سیر ساچمه در کالیبر های مختلف،سرعت،افت ساچمه،افت انرژی،حداکثر مسافت رو بدست آورد.یا این نرم افزار میشه دوربین رو به بهترین نحو ممکن صفر کرد مثلا ارتفاع دوربین رو میدیم،سرعت خروجی ساچمه و مدل و وزن رو میدیم خط سیر ساچمه رو بهمون میده و میتونیم بهترین فاصله ممکن برای صفر دوربین رو بدست بیاریم.
این نرم افزار رو میشه با دوربینهای hawke به حداکثر رسوند چون شرکت سازنده کاری کرده که وقتی مدل دوربین hawke خودمون رو به نرم افزار میدیم،میلداتهای اونرو توی مسافت میاره و مثلا میتونیم ببینیم توی 50 متری چند متر باید بالا یا پائین بگیریم!یا توی سرعت باد 30 مایل چقدر باید راست یا چپ بگیریم!
یکی از علایق من این دوربین هست و دوست دارم یکی ازونهارو داشته باشم!مخصوصا این سری Sport HD IR که رتیکل حک شده داره...
اگه کسی ازین دوربین داره و داشته ممنون میشم اطلاعاتی درباره قیمت و کیفیتش بده.
یکی از دوستان قبلا 6-32 رو فکر کنم داشت که خیلی راضی بود و تعریفشو میکرد...تاپیکشم هست..غیر از اون کسی اطلاعاتی داره؟

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - ATGroup - 2012-03-24 10:15 PM

گمونم مسعود خان بودن یه 8-32 داشتن اتفاقا یه مقایسه جالبی بین این دوربین و leapers 8-32*56 , یه مدل بوشنل ( بوشنل میهمان افتخاری بود) توسط اقای قدیری انجام شده که جالب بود

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - mohajr - 2012-03-24 11:28 PM

یکی از بهترین ها هست ولی من که ازشون ندیم تو شهرمون و از بقیه ی مکان ها هم پرسیدم میگفتن که نداریم

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - amirk - 2012-03-25 12:31 PM

دوربین hawke بهتره یا نایت فورس کسی با هر دو کار کرده

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - Ali - 2012-03-25 12:52 PM

امیر جان این تاپیک مقایسه نیست...من این تاپیکو زدم تا اگه دوستان دوربین هاوک رو دارند نظرشون رو بگند...

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - amirk - 2012-03-25 01:09 PM

می دونم ولی خودم موندم کدوم بهتره در ضمن ایران نمایدگی داره؟

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - TAKTAZ - 2013-09-28 10:21 PM

(2012-03-25 12:52 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان این تاپیک مقایسه نیست...من این تاپیکو زدم تا اگه دوستان دوربین هاوک رو دارند نظرشون رو بگند...

کجایند مردان هاواک به دست
ماکه هرچه میگردیم توایران گیرمون نمیاد

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - dieselpower - 2013-09-28 10:56 PM

من هفته پیش یکیش رو که روی یدونه گلوله زن بسته شده بود دیدم اتفاقا خیلی به چشم خریدار نگاه کردم از نظر من هیچ چیز سری نسبت به سنتر و لیپرز نداشت بیشتر به خاطر ساخت امریکا بودن اسم داره تا به خاطر کیفیت.
در ضمن نایت فورس جزو دوربینهای درجه 1 دنیا هست و قابل مقایسه با اینا نیست

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - TAKTAZ - 2013-09-28 11:03 PM

شما یدونه هاواک نیم میلدات باحداقل زوم برام گیر بیار بنده حاضرم لیپرز 50/24/6 زیرو لاک وقدیمی رو بابتش بدم

RE: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes - m.movahed202 - 2013-09-28 11:24 PM

یعنی شما انقدر هاواک رو قبول داری؟
چند روز پیش همین سایت یه هاواک نیم میل دات اصل گذاشته بودن برای فروش حدود 1 میلیون
فکر کنم 4-16*44 بود