شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری (/showthread.php?tid=962)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - mohajr - 2012-05-08 04:30 PM

دوستان کجایید که تایپیک داره خاک میگیره .
بیایید یه دستی بهش بکشیم .
Khansariha (7)

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - aghajoon - 2012-05-08 06:05 PM

(2012-04-18 10:22 PM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آتشگاه لردگان هست40 کیلومتری جنوب شرقی لردگان که طولانی ترین آبشاره طبیعی با طول حدود 2 کیلومتر می باشد و به لطف سازندگان مملکت تا دوسال دیگه به خاطر احداث سد خرسان حدود 500 مترش باقی میمونه و مابقیش میره اونجایی که عرب....
دوستانی که تشریف نبردن با اصرار بنده حتما برن مطمئنا پشیمون نخواهید شد واقعا بی نظیره...بهترین فصل اردیبهشت به بعد...
[تصویر: 13347763163.jpg]

سلام دوست عزیز
من هم سال قبل اینجا رفتم ولی به خاطر همراهانم نتونستم تا سر چشمه آبشار برم، اینجا هم در موردش گفتم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که البته لینک عکسها خراب شده و امکان ویرایش هم وجود نداره.

شما تا سر چشمه این آبشار رفتی ؟ چقدر راه و چه شکلیه ؟

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - saeidth - 2012-05-09 08:26 AM

با سلام.
من هم هنوز تا سرچشمه نتونستم بروم اما تا آبشار سوم رفتم كه بسيار ديدني و زيبا بود ولي براي ادامه راه مي بايستي مجهز به لوازم اوليه صخره نوردي و همينطور كمي تبهر در صخره نوردي داشته باشيد و ما هم به همين دليل از ادامه راه بازمونديم.ولي بر اساس شواهدي كه ما تا آبشار سوم رفتيم و ديديم،حاكي از آنست كه با ادامه راه به سمت سرچشمه،مناظر بكر تر و زيباتر ميشدن وتا حدي غير قابل توصيف بودن اما تراكم درختان و سرسبزي در نقاط پايين دست به مراتب از بالادست بيشتر بود چرا كه با افزايش ارتفاع،هوا سرد تر ميشد و رويش درختان و سبزه زارها با كمي اختلاف نسبت به پايين دست،در ارتفاع مواجه بود.
ولي افسوس و صدها هزار افسوس براي كساني كه حاضرند اين شاهكار خدايي را نابود كنند به قيمت بسيار ناچيز!!!

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - saeidth - 2012-05-16 08:28 PM

چند فریم از لحظه خروج ساچمه از لول اسلحه ساچمه زنی که به درک بهتر مفاهیم مربوط به چوک کمک میکنه:
[تصویر: 13371868301.jpg]
[تصویر: 13371868302.jpg]
[تصویر: 13371868303.jpg]
[تصویر: shotgunShotSeq1g.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - saeidth - 2012-06-11 06:11 AM

به همت چهارمحالي هاي عزيز ميبينم كه تاپيك استان ما داره به قعر جدول قرارها و ملاقات سقوط ميكنه....Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (402)Khansariha (402)Khansariha (402)
ميره براي رسوب شدن

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - mohajr - 2012-06-24 11:24 AM

سلام بچه ها کجایین ؟
اینجا را من تمیزش کردم شما هم بیایید یه دستی بهش بکشید یه دوتا عکس بزارید حال کنیم
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - janahi - 2012-08-19 04:52 AM

عیدسعید فطر بر دوستان در استان چهارهحال و بختیاری مبارک بادKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - choliche - 2012-10-11 11:06 PM

تایپک ما داشت کم کم به تاریخ می پیوست یه مطلب دیدم گفتم جای نیست بزارم بهتره همینجا بزاریمش

تصاویر : خوردن سوپ جنین انسان 18+

اعوذبالله من الشیطان الرجیم … استغفرالله ربی و اتوب الیه ضمن عذرخواهی از شما بزرگواران برای درج این مقاله … گاهی لازم است برای تذکر برای مدعیان حقوق بشر و همچنین پیروان شیطان همچین مطالبی را عنوان کرد ……. این...

اعوذبالله من الشیطان الرجیم … استغفرالله ربی و اتوب الیه ضمن عذرخواهی از شما بزرگواران برای درج این مقاله … گاهی لازم است برای تذکر برای مدعیان حقوق بشر و همچنین پیروان شیطان همچین مطالبی را عنوان کرد …….

این حقیقت قرن ۲۱، شرم بر این انسانها، خواهش می کنم این لینک رو بدین همه بخونن تا بفهمن تو چه دنیای کثیفی زندگی می کنند. این یه داستان واقعیه از یه مقاله علمی تکان دهنده ای که تو چین منتشر شده، به همراه این خبر چند عکس نیز آمده است.

تو ایالت کانتون چین (یا تو کشور چین)، سوپ گیاهی به همراه گوشت نوزاد سرو میشه که تبلیغ زیادی کردند که سلامتی و میل جنسی رو به طرز عجیبی بهبود می بخشه. قیمت سوپ ۴۰۰۰ دلاره حدودا و یک کارخونه دار تو مصاحبه ای که کرده گفته تاثیر این سوپ خوشمزه رو به عینه دیده!

این سوپ ترکیبی از مغذی ترین گیاهان، گوشت مرغ و جنین سالم انسانه که ۸ ساعت آب پز یا بخارپز میشه!
این کارخونه دار ۶۲ ساله با همسر دومش که ۱۹ سالش بود بعد دو هفته باز واسه سرو سوپ اومده بود و راضی بود از اینکه تونسته تو این دو هفته هر روز با همسرانش — داشته باشه!

یه روز زن و شوهری که دو دختر داشتند وبچه سومشون که جنین ۵ ماهه بود و دختر تشخیص داده شده بود رو سقط کرده بودن اومده بودن واسه فروش.قیمت این جنین ۲۰۰۰ دلاره، اگه کسی حاضر به فروش جنین مرده نشه، جفت جنین (اونایی که کمی مطالعه دارن، میدونن جفت جنین چیه) هم خریداری میشه، اما فقط ۲۰۰ دلار

توضیح : این سوپ تندرستی در واقع یه هشدار جدی و یه پشت پا به بشریته

خواستگاه فعلی این حادثه چینه، عامل اصلی اینجور پدیده ها قانون تک فرزندیه، پولداراشون بچه پسر دوست دارن و فقیراشون دوست دارن حالا که دخترشون رو مجبورن سقط کنن به یه پولی برسند.

SiteRooz.com

SiteRooz.com

SiteRooz.com

SiteRooz.com

SiteRooz.com

SiteRooz.com

SiteRooz.com

SiteRooz.com

ارسالی کاربران

گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - snipshooter - 2013-02-01 07:57 PM

سلام به دوستان عزیز چه خبرا کجایید
سعید احمدی
مهاجر
داریم خاک میخوریم بداد برسیدKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - mohajr - 2013-02-01 09:24 PM

به اقا احمد خوبی داداش ؟ چه خبر کم پیدایی ؟
داداش من خیلی تو سایت میام ولی کسی نیست از همشهری ها .چه کنیم .
Khansariha (399)