شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری (/showthread.php?tid=962)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - gorjimahalle - 2012-03-30 12:59 AM

سلام به همه بچه های گل چهار محال و بختیاری مخصوصا اهالی چولیچه و دوست گلم اقا سعید خان احمدی اقا من شمالیم مارو توی جمعتون راه میدین دوستان؟.ماشالله داش.ایول داریا.تا حالا رو نکرده بودی.پنجتیر دلمون رو برد.انشاالله قسمت شه یا من بیام اونجا یا شما بیاین شمال یه شکار توپ بزنیم بر بدن.خیلی مخلصیم(سید محمد)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - choliche - 2012-03-30 07:38 PM

درود داداش بفرما اینجا خونه خودته ان شاالله همدیگرو تتو یه شکار دسته جمعی ببینیم
[تصویر: zfkt3psxguavwsxjvoee.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - choliche - 2012-03-30 10:27 PM

منظره برفی کوههای چلیچه
[تصویر: 13331336901.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - mohajr - 2012-03-30 11:31 PM

اقا سعید دیگه ما را نمیشناسی .
داخل چلیچه جهانبازی ها را میشناسی ؟
راستی تفنگت را تو این طرح سپاه جواز دار کردی .

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - snipshooter - 2012-03-31 02:08 PM

سلام به برو بچس گل ایالات متحده بختیاری . آقا سال نو مبارک بر همه .
سعید جال عکسا واقا خوشگلن . دمت گرم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سعید جان تو عکس تاپیک 22 تفنگ دولول لولش کوتاهه یا حالت عکس اینجوریه ؟ مارکش چیه

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - choliche - 2012-03-31 02:27 PM

(2012-03-30 11:31 PM)mohajr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا سعید دیگه ما را نمیشناسی .
داخل چلیچه جهانبازی ها را میشناسی ؟
راستی تفنگت را تو این طرح سپاه جواز دار کردی .

ماچاکرتیم
نه این تفنگو از خود سپاه گرفتم دو سال پیش
(2012-03-31 02:08 PM)snipshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به برو بچس گل ایالات متحده بختیاری . آقا سال نو مبارک بر همه .
سعید جال عکسا واقا خوشگلن . دمت گرم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سعید جان تو عکس تاپیک 22 تفنگ دولول لولش کوتاهه یا حالت عکس اینجوریه ؟ مارکش چیه

سلام
احمد جان خبری ازت نبود کم پیدایی این دولول رو خارجیا بهش وامنت میگن و کاربردش تو خونه است محافظت شخصی لولش60 سانته مارکشم برونینگ بود ولی متاسفانه به دلایلی از دست رفت

دوستان عکس خوتون بزاریداینم

اینم منم
عکس کوچیکتون نفر دوم ازسمت راست پیراهن قرمز راه راه
[تصویر: 13331927661.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - snipshooter - 2012-03-31 02:54 PM

سعید جان مسافرت بودم . نایب الزیاره بودیم مشهد
آقا خیلی خوشگله . برونینگ هم بوده که دیگه هی وای من واقا حیف شده . فک کنم با 60 سانت هم بشه شکار های نزذیک را زد

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - choliche - 2012-03-31 02:59 PM

آقا زیارت قبول آره چیز نازی بود طرف 3تومن پولشو داده بود
اینم یه عکسه دیگه دوستان باید ببخشن چون قیافه من خوب نیست نفر اول سمت راست بدون تفنگ
[تصویر: 13331935681.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - mohajr - 2012-03-31 03:14 PM

منم خیلی ازش خوشم اومد .
از حالا پول جمع میکنم که دو سال دیگه که بهم جواز میدن یه تفنگ خوب بگیرم .
................................................................................​.
اقا احمد زیارت قبول .

RE: تاپیک بچه های استان چهار محال و بختیاری - choliche - 2012-03-31 03:18 PM

[تصویر: 13331943571.jpg]