شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راه اندازی اپلود سنتر انجمن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: راه اندازی اپلود سنتر انجمن (/showthread.php?tid=946)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - Marksman - 2015-12-22 10:38 AM

بعضی از دوستان ظاهرا با لینک آپلودسنتر مشکل داشتن که پیگیری شد و مشکلی نبود.برای ورود به آپلودسنتر از این لینک استفاده کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - koh - 2015-12-27 12:33 AM

سلام /دوستان من با موبایل اندروید میام الانم تو اپلود سنتر عضوم چنتا عکسم تو اپلود سنتر اپ کردم الانم هست خب حالا مشکل من اینه وقتی میخوام عکسی بذارم تو تاپیکها همون کوه گوشه سمت چپو میزنم میاد نوشته لینک را وارد کنید بعد از اینجا به بعدشو دیگه نمیدونم ؟ینی باس برم بالای صفحه ووارد اپلود سنتر بشم که نمیشه یاباید لینک عکسا رو دستی تایپ کنم که سخته؟ اصن از اونجا به بعدشو نمیدونم خلاص, ببخشید طولانی شد شایدم با موبایل نمیشه لطفا راهنمایی کنید

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - yahyarav - 2015-12-27 12:45 AM

سلام جناب کوهKhansariha (8)ببخشیداسمتونونمیدونم
شمابعدازاینکه عسوآپلودکردید،آدرسشوکپی کنید،چطور؟(بنده همیشه ازکروم استفاده میکنم،وقتی که عکس آپلودگردید،برروی لینک دومی چنثانیه ای انگشتتونونگه دارید،بعداگوشه ی بالا صفحه نمایش،شکل یه قچی،دوصفحه پشت سرهم ویه تخته گلاسورمیاد،بعدرودوتاصفحه متوالی کلیک کنید،حالاآدرس کپی شده،،،،،بعدبیان قسمت پاسخ دادن به موضوع وازاون گوشه شکل یه عکس یه کوه هست رواون کلیک کنید،که یه پنجره بازمیشود،که نوشتهلینک عکسوواردکنید،قبل ازجاگذاری لینک این قسمتو(//:http)پاک کنیدتاعکس کامل نمایش داده بشه،بعدازپاک کردن قسمت مذکور،انگشتتونوروقسمتی که پاک کردیدچندثانیه ای بگذاری،،،یه پنجره کوچک باعنوان جاگذاری بازمیشه رواون کلیک کرده،وآدرس همونجاپست میشه بعدشم تاییدروبزنیدKhansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - koh - 2015-12-27 01:25 AM

سلام دوست عزیز اقا یحیا ممنون از راهنماییتون یاد گرفتم فقط یه نکته رو نمیدونم الان کل عکسای از قبل اپ شدمو پاک کردم چون لینک وادرسشونو نمیتونستم کپی کنم من اینجور یاد گرفتم که یه عکسو اپ کنم همون لحظه ادرسشو کپی وبعد میام تو تاپیک وبقیشم بهمون ترتیبی که شما گفتین ولی عکسای از قبل اپ شده رو نتونستم در هر صورت بازم ممنونم از توضیح دقیقتونKhansariha (256)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - yahyarav - 2015-12-27 01:01 PM

(2015-12-27 01:25 AM)koh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اقا یحیا ممنون از راهنماییتون یاد گرفتم فقط یه نکته رو نمیدونم الان کل عکسای از قبل اپ شدمو پاک کردم چون لینک وادرسشونو نمیتونستم کپی کنم من اینجور یاد گرفتم که یه عکسو اپ کنم همون لحظه ادرسشو کپی وبعد میام تو تاپیک وبقیشم بهمون ترتیبی که شما گفتین ولی عکسای از قبل اپ شده رو نتونستم در هر صورت بازم ممنونم از توضیح دقیقتونKhansariha (256)

سلام مجددKhansariha (8)
برای کپی آدرس عکسایی که قبلاآپلودکردید،واردآپلودسنتربشید
بعدازواردشدن ۸شکل میبیند،اولی سمت راست عکسه کلیدهست،اولی سمت چپ شکله قلفه،حالاروی سومین شکل ازسمت چپ به راست که عکس کمدمدارکه کلیدکرده تاواردلیست عکسایی که آپلودکرده بشین،بعداون عکسی روکه میخواین بازکنید،بعدش انگشتونوچندثانیه روش نگه دارید،سپس یه پنجره بازمیشه،شماکپی کردن نشانی وب تصویرراانتخاب کنید،وبعدادرمحل موردنظرپست نمایید
سوالی بوددرخدمتمKhansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - koh - 2015-12-27 01:18 PM

سلام استاد/ ازتوضیح دقیقتون ممنونم کامل یاد گرفتم بازم ممنون مطمعنم اینا سوال خیلیاس که با موبایل نمیتونن عکس بذارن Khansariha (256)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - yahyarav - 2015-12-27 01:20 PM

(2015-12-27 01:18 PM)koh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام استاد/ ازتوضیح دقیقتون ممنونم کامل یاد گرفتم بازم ممنون مطمعنم اینا سوال خیلیاس که با موبایل نمیتونن عکس بذارن Khansariha (256)

شمالطف دارید،بنده شاگردی بیش نیستم ودرمحضرشماواساتید،درس پس میدم
سربلندوموفق باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - jonoobi - 2016-03-06 11:12 AM

سلام دوستان
آیا برای آپلود کردن عکس با موبایل ( اندروید )در آپلود سنتر باید قبلش حجم عکسو کم کرده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه جواب مثبته چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (8)