شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راه اندازی اپلود سنتر انجمن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: راه اندازی اپلود سنتر انجمن (/showthread.php?tid=946)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - karbakhsh - 2014-08-18 10:57 AM

سلام
من ثبت نام کردم و عکس وارد میکنم و قبول تیک میزنم بعد گزینه های بند انگشتی و اندازه معمول نمایش داده میشه و روی هر کدام که تیک بزنم صفحه کلید گوشی باز میشه ایا چیزی هم باید تایپ کنم یا نه؟؟

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - ALIANA-54-T06 - 2014-08-20 09:21 AM

چیزی برای تایپ لازم ندارد همون داخل پنجره های مربوطه برای نمایش که پیست کنید کافیه . Khansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - karbakhsh - 2014-08-20 08:46 PM

(2014-08-20 09:21 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزی برای تایپ لازم ندارد همون داخل پنجره های مربوطه برای نمایش که پیست کنید کافیه . Khansariha (8)

ممنونم. بعد این کار یه فرصت میگیره بعد اپلود میشه همون ادرس توی پستی که مینویسیم. بنویسیم یا بازم کار دیگه باید انجام بشه.

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - ALIANA-54-T06 - 2014-08-23 08:39 AM

همون آدرس کافیه ، درواقع وقتی توی ایکون تصویر (همونی که عکس کوه داره) آدرس را کامل اونجا کپی کردید برای نمایش کار تمام هست و پیش فرض ارائه شده در اون پنجره هم نمیخواهد (پاک کنید)
در صفحه قبل نیز توضیحاتی آورده شده . فعلا Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - karbakhsh - 2014-09-03 11:44 AM

سلام. ببخشید من تمام راه رفتم و ادرسم گذاشتم و حتی ادرسم برنگ قرمز نوشته شد ولی بازم عکس. باز نمیکنه. شما نظرتون میگین. ممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - mhrSB - 2014-09-03 11:59 AM

(2014-09-03 11:44 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. ببخشید من تمام راه رفتم و ادرسم گذاشتم و حتی ادرسم برنگ قرمز نوشته شد ولی بازم عکس. باز نمیکنه. شما نظرتون میگین. ممنونم
سلام
دوست عزیز در اولین مورد مشکل از ادرسی هست که گذاشتین و در اخر ادرس سایت به جای دات com نوشته شده دات con و همچنین ادرس سایت هم خط تیره معمولی هست نه اندر لاین.و اما برای این که عکس به صورت لینک میاد نه عکس:در بالای پنجره ای که تایپ میکنید سمت چپ یک ایکون با تصویر 2 تا کوه و یک خورشید وجود داره که باید روی ان کلیک بکنید و بعدش در پنجره ای که باز میشه ادرس عکس را پیست بکنید.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - karbakhsh - 2014-09-03 01:11 PM

امتحان مجدد و با تشکر از شما

(2014-09-03 11:59 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-03 11:44 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز در اولین مورد مشکل از ادرسی هست که گذاشتین و در اخر ادرس سایت به جای دات com نوشته شده دات con و همچنین ادرس سایت هم خط تیره معمولی هست نه اندر لاین.و اما برای این که عکس به صورت لینک میاد نه عکس:در بالای پنجره ای که تایپ میکنید سمت چپ یک ایکون با تصویر 2 تا کوه و یک خورشید وجود داره که باید روی ان کلیک بکنید و بعدش در پنجره ای که باز میشه ادرس عکس را پیست بکنید.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ممنون از شما ؛ اون فاصله را من اشتباه میکردم و اگر بخای مستقیم عکس نمایش داده بشه داستان چیه. بازم ممنونم و محبتردینKhansariha (48)Khansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - ziaeianho - 2015-04-04 04:51 PM

دوستان سلام
من با نام کاربری و رمز ورود نمیتوانم وارد اپلود سنتر بشم مشکل چیه

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - mhrSB - 2015-04-04 05:48 PM

(2015-04-04 04:51 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
من با نام کاربری و رمز ورود نمیتوانم وارد اپلود سنتر بشم مشکل چیه
سلام دوست عزیز
تا جایی که یادمه اپلود سنتر نیازمند ثبت نام جدا هست،و اگر ان جا ثبت نام بکنید میتوانید از امکاناتش سود ببرین.Khansariha (256)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - ziaeianho - 2015-04-04 09:41 PM

دوست عزیز ثبت نام کردم تا حالا چندین عکس هم اپلود کردم چند روزه به این مشکل برخورد کردم .
چهار گزینه که برای انتخاب عکس بود دیگه نیست
این اخطار میده Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
دوره زمانی لوگین شما تمام شده است Khansariha (64)