شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
راه اندازی اپلود سنتر انجمن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: راه اندازی اپلود سنتر انجمن (/showthread.php?tid=946)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - Cayalouss.The.Removal - 2012-03-11 11:53 PM

آقا بنده هر کار میکنم عضو بشم میگه لوگین تایمتون تمومه یا کلمه ای آخرو که وارد میکنیما اشتباه زدین...هرچی میزنم همونو میگه...خستم کرده.

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - savin - 2012-06-23 09:34 PM

سلام ببخشید میشه ی توضیح مختصر بدین چطوری میتونم توی قسمت "عکس " یا قسمتهای دیگر سایت بخوام عکسهام رو آپلود کنم چیکار باید بکنم ؟ سپاس

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - ALIANA-54-T06 - 2012-06-24 08:49 AM

جهت اطلاع دوستان تازه وارد و عزیز انجمن Khansariha (8)
این موضوع طریقه آپ کردن عکس و فیلم از اپلودسنتر ما هم گاها مورد سئوال میباشد بهتر دیدم توضیح این روش را اینجا هم قرار بدم .

(2012-06-23 09:34 PM)... نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید میشه ی توضیح مختصر بدین چطوری میتونم توی قسمت "عکس " یا قسمتهای دیگر سایت بخوام عکسهام رو آپلود کنم چیکار باید بکنم ؟ سپاس
اول به یکی از سایتهای آپلودسنتر برید
این مال خود انجمن هست (باید عضو بشید)‌
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپس عکس و یا فایل مورد نظر رایانه خودتان را در یکی از پنجره ها انتخاب کنید
منتظر شوید تا آدرسها داده شود (هر سایزی یک آدرس دارد)‌ همین لینک یا آدرس داده شده را مستقیم در اینجا کپی پیست کنید.
اگر میخواهید نمایش هم داده شود آدرس داده شده را در ایکون بالای پنجره نوشتاری (عکس کوه دارد)‌ قرار دهید .
درضمن قبلا سایز عکسها را برای نمایش کوچیک کنید (کمتر از 800 پیکسل)‌ .موفق باشید Khansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - Reza51 - 2012-09-21 11:07 PM

دوستان راهنمایی کنین
من هر کاری میکنم عکس ها تو پستم نمایش داده نمیشن
اپ لود میکنم بعد هم ادرس رو کپی میکنم و paste میکنم اینجا که عکس کوه داره

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - kingpaco - 2012-09-22 01:42 AM

رضا جان داداش بعد از اپلود موفق عکستان چندتا ادرس و نمایی از عکستان ظاهر میشود
اون قسمت که نوشته آدرس عکس روی قسمت روبرو که ادرس هست کلیک راست و کپی کن و تو فروم جایی که پست میزنی قسمت بالا سمت چپ چندتا گزینه وجود داره روی گزینه سمت چپ کلیک کن و ادرسی که کپی کردی رو تو کادر باز شده بچسبونKhansariha (8)

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - persiankiller - 2012-10-10 10:29 AM

درود
دوستان اپلود سنتر مشکل داره!برای من باز نمیشه

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - Saeed.black ops - 2012-10-19 07:06 PM

آقا من تو آپلود سنتر ثبت نام کردم، 4تا فایل هم آپلود کردم اما تو فایل منیجرم پیام میده هیچ فایلی نیست !!!!!
چه کنم ؟؟؟!!!!!

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-19 07:40 PM

سعید جان این مورد رو باید با میلاد عزیز هماهنگ کنید

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - amiremadi - 2012-10-28 12:50 AM

با سلام.منم هر کاری میکنم عکس ها تو پستم نمایش داده نمیشن
ولی باز هم در پیش نمایش نشون داده نمیشه.من فکر میکنم یک بار از مرحله اول تا آخر را به صورت عملی نشون بدید .ممنون

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - ALIANA-54-T06 - 2012-10-28 09:21 AM

(2012-10-28 12:50 AM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.منم هر کاری میکنم عکس ها تو پستم نمایش داده نمیشن
ولی باز هم در پیش نمایش نشون داده نمیشه.من فکر میکنم یک بار از مرحله اول تا آخر را به صورت عملی نشون بدید .ممنون
دوست عزیز شما همین مراحل را یکبار انجام بدید و پست را نمایش بدید تا ببینیم بقیه دوستان میتونند ببینند یا نه؟ منتظر هستیم Khansariha (8)