شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mtjmaster - 2013-01-03 07:21 PM

(2013-01-03 06:53 PM)amreh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر شیربچه های مازنی برارون خواستمه بدونم این اندگتی مازندرون دله اتا جا پیدا نوونه کپسول 300بار ره شارژهکنیم شمه دور بگردم این پیرمرد ره راهنمایی هاکنین!شمه دردو بلا بخوره هرچی تیرنگ و ابیاو سیو تیکا سررررKhansariha (8)Khansariha (48)

سلام داداش

تشریف ببرید اتش نشانی کنار ارامگاه ساری با هزینه 6000 تومن تا 300 بار پر میکنن
فقط کپسول باید استاندارد باشه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-03 07:57 PM

(2013-01-01 09:03 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.حال و احوال چطوره.منم امروز بعد از ظهر بد جور هوس شکار کرده بودم گفتم چه بهتر دیانا 45 و مرکب خوش سوار خویش را برداشته و راهی میدان کارزار شوم.خخخخخخخ نتیجش شد این حیف باید زود برمیگشتم انقدر کاکلی بود که نگو نپرس من تا انقدر کاکلی با هم ندیده بودم همه جا بودن.وسطای شکار جو مارو گرفت به جای اینکه تفنگ رو بزارم روی ایینه و بعد شلیک کنم با عجله زدم وسط ایینه ماشینمو تا چند دقیقه افسرده بودم ولی تجمع کاکلی به حدی بود که زود فراموش کردم.Khansariha (8)Khansariha (8)[تصویر: 20130101_155023.jpg] الان هم میخوام حاضر شم برم واسه ابیا ببینم چی میشه.خدا کنه دست پر برگردم.یا حقKhansariha (8)

ای بابا سید جان ماشین رو چرا پرپر کردی.Khansariha (172) ما که عقده ای شدیم واسه شکار کردن چند سال پیش زانوم مینیکسش پاره شده بود الان درد میکنه همچنین چون دارم رو تیون تفنگم کار میکنم فعلا تفنگ بی تفنگ . ولی آقایون دارم مگنوم هزار رو تبدیل به یه چیز دیگه میکنم با : گذاشتن دوربین 3*9*40 دیانا - بزرگ تر کردن طرح صدا خفه کن- کلفت کردن لوله تفنگ - گذاشتن یک سم اسبی ته قنداق - گذاشتن یک دو پایه اسنایپری تاشو که با 8 پیچ به بدنه وصل میشه و عوض کردن فنر محترم . تا چند روز دیگه عکس های قبل و بعد از تیونینگ رو واستون میزارم حالشو ببرین Khansariha (8).

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - amreh - 2013-01-03 08:42 PM

سلام دوستان میشه دوستانی که کپسول دارن بفرمایید با یکبار شارژکپسول 300بار چند دفعه میشه ای تی رو از 100-200 بار پر کرد ممنون از راهنماییتونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-03 10:12 PM

سلام.حسین جان خخخخخخ اینا توی شکاربانی بهشهر هستن زشت ترین حیوونهای تاکسی درمی شده ای هستن که تا حالا دیدم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-01-03 10:36 PM

سلام دوستان Khansariha (8)

صبح بسیار زیبای زمستونی وسط جنگل کنار یه تلار باصفا:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - amreh - 2013-01-03 11:22 PM

سلام دوستان میشه دوستانی که کپسول دارن بفرمایید با یکبار شارژکپسول 300بار چند دفعه میشه ای تی رو از 100-200 بار پر کرد ممنون از راهنماییتونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-04 01:49 PM

سلام دوستان.ادینه بخیر امروز من و دوستم داشتیم میرفتیم شکار با بادی اونم دیانا 45 داره البته من انقدر تعریف کردم که این هم بعد از چندماه که من خریدم خرید با یه دوربین بوشنل 50.9.3. واقعا در حد قناسه دقیق میزنه این تفنگ کاکلی هم زدیم که عکسش رو بعدا میزارم.اقا توی یه زمین دیدم همه ملت اوجا جمع شدن رفتیم دیدیم بله جنگ سگ هستش.اینم از جنگ سگها که من امروز شاهدش بودم واقعا خیلی بزرگ بودن این سگها توی عکس خوب نشون نمیده.[تصویر: DSC_0555.jpg] [تصویر: DSC_0556.jpg] [تصویر: DSC_0557.jpg] [تصویر: DSC_0558.jpg] [تصویر: DSC_0560.jpg] اینجا مشخصه چه غولی بودن [تصویر: DSC_0563.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - tika - 2013-01-04 02:59 PM

سلام
گرجی محله ی عزیز، اطراف نکا و گرجی محله جا واسه شکا سراغ داری اینجا یا پیام خصوصی بده خواهشاً
مردیم از بی شکاری
چند وقت قبل رفتم هزار جریب روستای لاکتراش
ارتفاع زیاد بود تفنگ ضعیف شد
یه جا که تیکا ریخته باشه سراغ داری؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-04 03:00 PM

دادا اینجه کجه هسته؟امه مله خروس ره جنگ دننه سگ ره ندیمی!!!
[تصویر: 100835318030.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-04 07:09 PM

سلام tika جان ولله همچین جایی که شکار ریخته باشه سراغ ندارم داش گلم.همون روستای لاکتراشی که شما رفتی جای خوبی بود البته اگه تفنگت جواب میداد.من رفتم اونجا جای بسیار خوبیه و ................shomalirika عزیز ته اسم جه خله حال کمبه.داداش اینجا گرجی محلست خروس هم زیاد جنگ میندازن من یه دوستی دارم که خودش لاری باز خفنه چند وقت دیگه هم چندتا جنگ میلیونی داره الان هم دارن خروس هاشون رو اماده میکنن.این عکسها رو قبلا گذاشته بودم[تصویر: DSC_0277.jpg] [تصویر: DSC_0288.jpg]