شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-12-31 09:12 PM

به به،، سلام دوستان گرامیه من

چطورید رفقا؟؟ ایام به کام هست انشاالله؟؟

هما خان کسالت برطرف شد؟؟ سر حال اومدی برادر؟؟
حاج احمد آقا چطور؟؟ کجاهایی برادر؟ مشتاق دیدار ....
سید جان این خوب نیست که آدم شکار خودشو به دیگران نسبت بده و بگه عکسو از نت گرفتم!! نکن اینکارارو برادر،خوبیت نداره، ما که میشناسیمت آسید محمد.
حامد خان چه خبر؟ دینا 52 چطوره؟ باهاش شکار میری؟ چیزی زدی باهاش؟ راضی هستی؟

اینم دست گل مگنوم 460 ! حدود 2هفته قبل. "رش تیکا" تقدیم به همه بروبچ تاپیک:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملت کل و بز میزنن به روی خودشون نمیارن میگن از نت عکسوگرفتیم (البته یوقت فکر نکنین منظورم آسید محمد هستا!!!) ،حالا منو باش کل سایتو خبردار کردم بخاطر یه رش تیکا...!

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-31 10:37 PM

سلام دوستان.حامد جان خخخخخخخخخخ اقا به جان خودم از اینترنت هستش حسین اقا من به عمرم اینارو ندیدم نمیدونم چی هستن چه برسه بزنم.بیخیال ما که نزدیم و نمیتونیم.کیفش مال شکارچیهاش بود.نوش جانشون.sabergholamian عزیز من ورودتون رو به جمع خوش امد میگم اینجا خیلی بچه های گلی داره که کم کم با همه اشنا میشی.حاجی هم که میاد و میره خیلی کار درست هم هستی مخلصیماKhansariha (8)Khansariha (8).هما خان عزیز هم که تازه یواش یواش داره رو میکنه اقا خدا بد نده کسالت داشتی فکر کنم اون ..... متعلق به تیکا هستش که یه سال و نیم سن داره ماده هم هستش مال 18 روز پیشه دم هم نداره عجله هم داشته.چند روزی هم بوده دستشویی نرفته.خخخخخخخخخ.به نظرم مال تیکا هستش هما خان.میگفتی میومدیم عیادت داداش.تیغ برا مهدی خان داداش با قنداق به کجا رسیدی برنامت چیه؟یاد نمایشگاه پارسال بخیر اگه اون نمایشگاه بود امسال ..........بود.وقتم رو تلف کردم رفتم تا اونجا.عکس پارسال.غرفه نمایندگی دوربین شکاری زایس المان.[تصویر: 20110816034.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-01-01 10:20 AM

دوستان سلام
ما شکارچیان بسیار ماهر و گرانقدری عضو همین انجمن از دیار مازندران داریم که متاسفانه چون به این تاپیک سری نمی زنند از وجود نازنینشان بی خبریم. یکی از همین بزرگواران که بنده از راهنماییهای ارزشمندشان بهره ها بردم با کاربری اسماعیل کیا اخیرا عکسهایشان در تاپیک تصاویر شکار و تیراندازی قابل مشاهده است. فرد دیگر استاد جاوید از دیار نوشهر بودند سازنده pcp که چندیست در این انجمن فعالیت نمی کنند. گمان می کنم براساس قرائن و شواهد بزرگان دیگری نیز از دیارمان باشند که متاسفانه از وجودشان بیخبریم و بالطبع از تجارب ارزشمندشان بی بهره.Khansariha (8)
خداوند حاج احمد و آسید و آقاحامد را برایمان حفظ فرماید.
داش مهدی پاینده باشید از داش علی خبری نیست رفته کوترهای گللون رو بپپرونه!!!!Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-01-01 11:05 AM

سلام خدمت دوستان_برادرsavadkohi خيلي مخلصيم بله كراله بنده قبلش شادو1000داشتم يه بنده خدايي بهم وعده داده بود كه واست ديانا68ميارم بادوربين 250تومن منم سريع170 ردش كردم در حد نوبود_بعدش طرف دبه دراورد كه آقا ماشين ندارمو الو بل،منم ديگه ماتو مبهوت گفتم خودم كردم كه لعنت برخودم باد رفتم اينو گرفتم فنرشو واشرپيستونشو عوض كردم انصافا تفنگ عالي شده با اطمینان ميگم از شادو قويتر شده آخه تو60متر افتش خيلي كمه_شرمنده دوستان

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-01-01 08:35 PM

.
فعلا بنا بر وضعیت موجود این تعویض قنداق به تعویق افتاد سید جان. ولی همچنان توی برنامه هام هست که انجام بدم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-02 11:28 AM

سلام به دوستان عزیز ...اینجا لندن....صدای من از رادیو نیوز میشنوید..Khansariha (219)

اقا چه خبرا؟؟؟ شمه حال خار هسته؟؟؟ خار هستنی؟؟ چپ دستنی یا راست دستنی ؟؟ فوتبال دستی بلد هستنی؟؟
( آقا والا من گلکی اصلا صحبت نمیکنم میام اینجا نمیدونم چرا اینطوری میشم ) Khansariha (290)

ما شه همشهریون ره دوست دارمبی همینتاسه لحجه شه خود به خود عوض بونه... Khansariha (8) i love u pmc

آقا تغییر رنگ دادنم مبارک Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-02 12:31 PM

روش از خواب بیدار کردن مازندرانیها:
مه اتا پسر پرس... جان پسر پرس. ننه ته قربون پرس... پس از چند دقیقه : وچه دیر بیه پرس. کله سوخته پرس. تخته سر تره با ته پر بشورن پرس. ته پر کله ره سگ برینه..انه بخس تا بمیری خیه کته.!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-03 02:33 PM

سلام دوستان امیدوارم عزاداریهاتون قبول باشه.[تصویر: M_M2140.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-01-03 06:05 PM

سید این پلنگه چرا داره گریه میکنه کی این اینجور درست کرد؟؟؟؟؟
خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - amreh - 2013-01-03 06:53 PM

سلام بر شیربچه های مازنی برارون خواستمه بدونم این اندگتی مازندرون دله اتا جا پیدا نوونه کپسول 300بار ره شارژهکنیم شمه دور بگردم این پیرمرد ره راهنمایی هاکنین!شمه دردو بلا بخوره هرچی تیرنگ و ابیاو سیو تیکا سررررKhansariha (8)Khansariha (48)