شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-12-29 07:43 PM

سید جان، حامد جان، آقا همای عزیز، داش علی، آقا مهدی ،دکتردوست داشتنی، حسین آقا، آقا حبیب، ساموئل عزیز ،شمالی ریکا، عادل رنجر که ما 4 سال در بند پی شرقی مهمانشان بودیم و تا ارتفاعات شیخ موسی و فیروزجا پیش رفتیم. اون یکی حسین آقا با وفا از رامسر و سایر از قلم افتادگان : سلامی چو بک و بوی خوش اوجی و ونوشه و هلی تتی .
کوتر سر سیو خال خالی گردن
اتا پیغوم دارمه بور مه وطن
کهو آسمونه ابر (aber)بهیته
ذبیح پهلوونه ببر (baber)بهیته
[تصویر: 13567966371.jpg]
[تصویر: 13567966372.jpg]
[تصویر: 13567966373.jpg]
[تصویر: 13567966374.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2012-12-29 10:06 PM

برار جان خداره شوکر هاکن سیو تیکاره زندی. امروزه مردم سیو تیکاره ویندنه گننه چنده گته

قدیم مردم نینه کا. قدیم زیر قرقاول و ایا ره پرنده حساب نکردهنه برا شکار.امه پییر اتا شو 40 تا اییا بیته 10 سال پیش
الان کجه اییا پیدا بونه برار....Khansariha (367)Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-30 01:36 PM

سلام دوستان.به نظر من یکی از اصلی ترین چیزها در شکار داشتن یه سگ شکاری گوش به فرمان و اورنده هستش.خدا نصیب همه بکنه انشاالله.عکسها از سایت نمیدونم دقیق محیط بان یا شکاربان [تصویر: cgwwp672wr5xx0ip4pp.jpg] [تصویر: dmdm2d4e8h7gdzci1c2t.jpg] [تصویر: mzv855ennxp2clitpmka.jpg] [تصویر: q8epzyl652rx6k6kma1.jpg] Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-12-30 02:29 PM

سلام و هزاران درود
حامد خان غم فراق بایکال عزیز را چه کنم
شب فراق تو بهر تسلّي ام گردون ******************* چراغ ماه به دست از پي سحر مي‌گشت

حاج احمد وقت بخیر Khansariha (48)
این بی ادبی مربوط به کدام پرنده است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیدجان آسته آسته!!!!!!!!!!!!!
ما هم بله!!!!!!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-12-30 03:42 PM

مگه بایکال اقا هما چش شده؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-31 02:17 PM

(2012-12-30 02:29 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و هزاران درود
حامد خان غم فراق بایکال عزیز را چه کنم
شب فراق تو بهر تسلّي ام گردون ******************* چراغ ماه به دست از پي سحر مي‌گشت

حاج احمد وقت بخیر Khansariha (48)
این بی ادبی مربوط به کدام پرنده است

سیدجان آسته آسته!!!!!!!!!!!!!
ما هم بله!!!!!!!!

سلام هما خان . من کامل درک میکنم شما رو . خیلی سخته من وقتی تحویل دادم روزی هزار بار به خودم میکفتم ای کاش چند تا عکس ازش میگرفتم . لااقل با عکس هاش سر گرم میشدم . ولی دریغ عکس هم نداشتم.

سید جان مرس از عکس هات . من که شک دارم از اینترنت باشه !!!!!! حتی اگه اینترنتی هم باشه باز میگم ....... خخخخخخخخ

راستی سید دیروز اورنیک روی دوربین 4*32 گامو هنگام شکار گم کردم به نظرت یدکیش جای برای فروش دارند؟

راستی سید دیروز اورنیک روی دوربین 4*32 گامو هنگام شکار گم کردم به نظرت یدکیش جای برای فروش دارند؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2012-12-31 03:36 PM

سلام به برو بچه هاي باحال مازندران_دوستان خيلي مخلصيم،من دلم لك زده واسه شكار اما وقتش نيست كسي عكس داغ از شكارو شكارگاه نداره فيض ببريم؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-12-31 03:53 PM

سید جون کباب خوردی کله پاچش هم بزار واسه ما ......
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2012-12-31 04:03 PM

هنوز أيا سو نرفتيم عقده اي شديم_آخ پارسال با شادو چنده أيا بزومي يادش بخير اين عكس هم ماله آذر ماهه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-12-31 08:04 PM

سلام به همه
هما جان اون بی ادبی مال پرنده ای در اندازه تیکا یا کوچیکتر هست
بی ادبی های تیرنگ معمولا دورنگ سبز و سفید هست و همیشه جامد هست و آبکی نیست و ازین بزرگتره(عذر خواهی به خاطر صراحت لهجه)
ایا هم مثل تیرنگ ولی کوچکتر هست.بعضی موقع هم ابکی .مضاف بر اینکه فضله های این دو پرنده همیشه روی زمین هست نه روی تنه درخت یا خود درخت.
تیرنگ در این فصل چله میخوابه یعنی اگه جاش لو نره تا چهل شب روی یک درخت میخوابه برای شکار میشه غروب رفت و جایی که زیاد فضله ریخته رو پیدا کرد وتا موقع اذان منتظر موند تا پرنده بیاد فقط نباید اون اطراف یا حتی فضله ها رو دستکاری کرد . بارها دیدم که وقتی می اومدند یه دوری روی زمین میزدند وهمه چیز رو بررسی میکردند واگه کوچکترین تغییری حاصل میشد سریع فرار میکردند ضمنا هم زمینی وهم هوایی ممکنه به خوابگاهشون نزدیک بشن اگه صدای پاشو روی برگها شنیدید فکر نکنید چهارپا هست . در این فصل چون چماز و بوته های کوچیک از بین رفتن تیرنگ به حاشیه جنگلها پناه میبره غذای اون هم الان ولیگ یا خروندی( فرمونی) یا همون خرمالوی وحشی هستش وگیاهی به اسم ترشک و...... بقیه اش هم ، آسوده خیالی خواهد ومهتاب شبی وخوش ایامی دوستان مجرب هم زیاد هستند میتونن توضیح بدن
راستی این همه به آقا گرازه نزدیک شدی معلومه که به قول مازرونی ها چم کردن رو خوب واردی. دس خوش
آقا حامد کو عکسات اخوی ؟
سید جون به بهانه اون عکس قوچ 3و 4عرض کنم:بهتر آنکه سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران
آقای غلامیان تیغ برا. امیدوارم سلاح شما کرال نباشه وگرنه حیف اون دوربین روی این سلاح
مخلصیم همگی

راستی هما جان یادم رفت بگم پرنده های شکاری مثل قوش وباز همیشه فضله شون این شکلی آبکیه وسفید رنگ ولی بیشتر از ین خرابکاری میکنن.