شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-27 04:30 PM

خدا گیرو گور همه بچه های پاک این دورو زمونه رو حل کنه مخصوصا قاتل خی ها رو.خخخخخخKhansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2012-12-27 04:40 PM

خی ره هر چی بکوشن تموم ننه برار

امه دشت ره امسال شه کمباین بزونه با بینج بوردنه

امه پییر در بمو بینج هاکردمه وشون بمونه ورا هادردنه بودرنهKhansariha (367)Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-27 05:09 PM

داداش تاپیک معرفی سلاح درون امجا تعریف هکردی ما فیگور بیتمی یارو بترسی شاکی بیه .برار مگه من چنه درشتمه بور هارش خله عادیمه ولی ورزیده.Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Saeed.black ops - 2012-12-27 05:30 PM

سِلام برارون. خارِنی؟!
چه خَوِرا ?!!
گِمه که شماها تا حالا رِزینه جا چیزی بزونی ?
جدیداً یه سنگ انداز اومده چندتا کلیپ هم ازش دیدم , خیلی قویه و طرف باهاش شکار میکرد !!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-27 09:19 PM

قدیما استاد شکار با رزین در هوا بودیم الان تفنگ بیتمی رزین دره خاک خرنهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-12-27 09:20 PM

سلام بچه ها

من جاییم با موبایل آنلاین شدم .. میخواستم فقط همین پیامو بذارم و برم .

فردا از بچه ها کسی شکار میره اگه قابل میدونید به منم خبر بدید با هم بریم .

اینم شماره تماسم .. تا 3 نصفه شب هم بیدارم کاری داشتین پیامک بدین .

09397634882

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2012-12-27 11:24 PM

(2012-12-27 05:09 PM)adelrenjer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش تاپیک معرفی سلاح درون امجا تعریف هکردی ما فیگور بیتمی یارو بترسی شاکی بیه .برار مگه من چنه درشتمه بور هارش خله عادیمه ولی ورزیده.Khansariha (214)

من ته فدا برار. مازرونی وچه ونه همشهری پشت دووه.درست گمبه؟امه مازرونی ها اتا تهرانی جایی دواشیم امه یاد شونه مازرونی هستمی.صد بار بدیمه ایتا موضو ره

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-28 01:31 AM

اره برار راست گنی ولی ما انجوری نیمی معرفت را از ستادKhansariha (172) ما باید آموخت.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-28 09:32 PM

سلام دوستان عزیز.کجایین.اینم عکس امروز غروب.اگه به سمت راست پایین دقت کنید دماوند مشخصه[تصویر: DSC_0529.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-12-28 10:01 PM

سلام برار.. خار هستی ؟؟؟؟
به به چه منظره ای..امه جا خالی.. کجه هسته؟؟

اماره که نورنی چه فایده... Khansariha (226)

این منظره اماره کم دارنه Khansariha (214)