شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-12-24 10:04 PM

سلام

آره هما خان،هوا بس ناجوانمردانه خوب است! خدا به اون سه راه افسانه ای رحم کنه.... Khansariha (214) راستی یه نقطه استراتژیکه جدید پیدا کردم،،جاسوسهای من خبر از وجود موجوداتی مخوف و دلبر و خواستنی رو در اونجا میدهند. مثل اینکه باید ساعتهامونو با هم تنظیم و هماهنگ کنیم از الان برای آخر هفته (البته اگه هوا ضدحال نزنه!).

حامد جان خیلی آقایی شدید. قنداق رو هنوز کاریش نکردم.تو فکرش هستم ولی اینطور که دوستان میگن کار بیهوده و هزینه بری هست. ماشاالله قیمته قنداقها هم اینطور که معلومه از خوده تفنگ بیشتره!!! خدا کمکمون کنه....

اینم یه تصویر چشم نواز و کاملا طبیعی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-24 11:18 PM

سولم علیکم مستر هما ناراحت نیستم از شما . راستی باز اشاره کردم کار تمام شد اکه گفتین چی درست کردم........................... Khansariha (226)یه دو پایه اسنایپری واسه مگنوم خودم آخه خیلی دقت تیر رو بالا میبره ودر فاصله های بالا خیالت رو راحت میکنهKhansariha (399) ای باابا تاپیک چه سر بخرده اینجه چه دره ای من ونه وره بکشم بالا .کمک هکنین.آه.Khansariha (290) یا علی. بیمو بالاKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-12-25 09:37 AM

سلام و صد سلام
حامدخان هیات همراه که نیاز به تفنگ نداره ما فقط گردوها !!!! رو جمع می کنیم.
عادل خان همیشه پیروز
داش مهدی راویان اخبارو ناقلان آثارو طوطیان شکرشکن شیرین گفتار ......چه حکایتها که براتون نکردند!!!!!!!
سید از منطقه شرق چه خبر باز ازت خبری نیست معلومه که خبری در راه است! Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-26 08:20 PM

برو بچ کجایین من از بس تاپیک رو کشیدم بالا کمردرد گرفتم سید هم دنیه کمک هکنه. ای معلومه بورده خی بزنه .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-12-26 10:46 PM

تقدیم به دوستان مازنی جای حاج احمد خالی هر چند هاشم خان همین اطرافه.
سالها رهگذر کوچه دل حوصله بود *****یاد آن کوچه و آن رهگذر خسته بخیر

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-12-26 11:21 PM

به به..به به ..
Khansariha (8)

نازه نفست..... Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-26 11:27 PM

به رفیق ما شاعر هم بود ما نمی دونستیم ..............................خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ​خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ​خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ​خخخخخخخ آقا دکمه گیر هکرده مره ربط ندارنه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-27 11:04 AM

Khansariha (256) سلام خدمت دوستان گل مازندرانی .
سید ما بعد دو روز غیبت امد ولی دست خالی . چرا؟ مشکوک میزنی سید؟ پس کو عکس ها؟
هما خان با غم دوری بایکال چی میکنی ؟ خیلی سخته درکت میکنم !!!!!
اقا مهدی شما چه خبر ؟ چه هوای شده بعد این بارش برف!
Samuelجان از عکس هات لذت میبریم . مرسی . انشالله یه روز میام از نزدیک کارت رو میبینیم.
حسین اقا . علی قا . احمد اقا و مابقی دوستان ارادتمندیم .
اقا سجاد (shahsavar)دوست داریم شما رو تو تاپیک مازندران ببینیم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-12-27 11:17 AM

(2012-12-27 11:04 AM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256) سلام خدمت دوستان گل مازندرانی .

Samuelجان از عکس هات لذت میبریم . مرسی . انشالله یه روز میام از نزدیک کارت رو میبینیم.

Khansariha (8)

در خدمت هستیم داداش..بزرگواری ..چرا شما زحمت بکشی..خودم میام..Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-27 03:21 PM

سلام دوستان عزیز.حامد خان خخخخخخ شکار نبودم اقا دنبال گرفتاریهای زندگی بودم.Khansariha (8)Khansariha (8)