شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - pertet - 2012-12-23 11:59 AM

سلام
آدرس کارگاه و فروشگاه نخجیر آمل اگه کسی داره بی زحمت بنویسه
البنه فکر کنم قبلا نوشته بودن ولی امروز هرچی توی سایت گشتم پیدا نکردم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-12-23 12:14 PM

عشقه من : شاهین..شکار آهو.... فسقلی اگه رو شتر مرغ هم بیشینه تا نکشتش ولش نمیکنه

[تصویر: w2mdqpj5i2zwu2iy19l.jpg]
(2012-12-23 11:59 AM)pertet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آدرس کارگاه و فروشگاه نخجیر آمل اگه کسی داره بی زحمت بنویسه
البنه فکر کنم قبلا نوشته بودن ولی امروز هرچی توی سایت گشتم پیدا نکردم

آمل- میدان 17 شهریور - کوچه بنیاد شهید -بن بست میخک- ساختمان پارس - طبقه همکف - واحد 102
تلفن دفتر فروش : 01212396066 و تلفن همراه مدیر فروشش هم : 09113120171

آدرس شهرک صنعتی آمل-فاز 1-قسمت صنایع کارگاهی کوچک-شرکت نخجیر

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-23 01:00 PM

(2012-12-23 09:52 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان صبح بخیر.عادل جان انشاالله زدی عکسهاشو بزار

نوکرت هم هستم سید جان روی چشم عکس هاشو میزارم Khansariha (48)تازه دوربین رو صفر کردم فعلا خوب نشون داده اولین تجربه تعمیر دوربین رو یه دوربین خر قیمت Khansariha (219).تازه من دستی توی تاکسیدرمی ارم اکثر پرنده های باحال رو خشک میکنم .
آقای هما خان حالا فهمیدی اشاره کافیست تا کار تمام شود به این کارها هم میگن تیر اندازی که ..........

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-24 09:41 AM

سلام.اصلا حال نمیکنم میام میبینم تاپیک ما بالا نیست.[تصویر: DSC_0510.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-12-24 11:16 AM

سلام دوستان گرامی
تاپیک بالا نباشه ناخودآگاه ایجاد نگرانی می کنه!
عادل خان بیشتر جنبه مزاح بود ولی خالی از حکمت نبود در هر صورت قرار نبود با این انرژی و توانمندی که در شما سراغ داریم ،دلگیر شوید.
آسید بدجوری کمین کردی خدا بما وشما صبر جمیل عنایت فرماید!
داش مهدی آخر هفته هوا زیادی خوبه!!!!!
آقا حامد ارادت داریم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-24 01:16 PM

سلام.هما خان خخخخخخخخخ من کلا توی کمین هستم داداش خخخخخخخخخخ[تصویر: DSC_0035.jpg] Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-12-24 02:01 PM

سلام اگه راست می گید بفرمایید الان چمبلی کوتر کجاست!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2012-12-24 02:52 PM

امه مله اغوذ داره پلی دیه صوب

من شه 50 متری بوینم تیر کمبه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-24 03:45 PM

سلام و درود خدمت دوستان گل. هما خان ارادتمندیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سید جان الان دیگه همه بچه های سایت خوب میدونن که شما همیشه تو کمین هستی !!!!! پرونده ات سنگینه !! حالا باز شانس بیاری فقط بچه های سایت بشناسن . که همه محرم هستن. !!!!!!!!!!!!! نامحرم ها نیان تو سایتKhansariha (290)Khansariha (290)

اقا مهدی شما چطورید ؟ قنداق چیکار کردی؟
هما خان بیخیال جواز شیم . فکر نکنم حالا حالاها بیاد. یه برنامه بزاریم . ما که تفنگ داشتن و نداشتن ما فرقی نمیکنه سید باید شکار ها رو بزنه که تفنگ داره !!! ما فقط هئیت همراه هستیم !!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-24 09:15 PM

Khansariha (256)سلام .Khansariha (48)
نکنه همه دست جمعی من دور زدن خودتان تنهایی رفتین شکار !!!! ؟ نیستن ؟ کجایید؟Khansariha (172)