شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadra9496 - 2012-12-20 04:29 PM

اهکییییییی.پیرزن رو از خونه خالی میترسونید.سید من رفتم که رشته الکترومگنتیک رو یاد بگیرم برم سراغ کودک درونت.
هومن این من رو ببینه خودش از زبون میوفته وای به گرازای محلشون

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-20 07:31 PM

سلام علی خخخخخخخخخخخخخخخخخ.عاقلان دانند.Khansariha (215)Khansariha (140)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - turanlar - 2012-12-21 12:24 AM

آقا ,ممنون لطف کردی در مورد نمایشگاه توضیح دادی.
موفق وپیروز باشیKhansariha (8)
دمت گرم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-12-21 07:36 PM

سلام به همه دوستان عزیز

والا حامد جان با قنداق 460 راحت نیستم.خوش دست هست و طراحیه خوبی داره ولی من باهاش بمشکل برخوردم.شاید مشکل از من باشه! نمیدونم....

اینم برای اینکه میدونم انگور دوست داری:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-21 07:58 PM

Khansariha (256)سلام خدمت همه ی دوستان با صفای مازندران . امیدورارم حال تک تکون خوب باشه. خوشبختانه بقدری بچه ها زیاد شدن که دیگه نمیشه اسم برد.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
مهدی جون طراحی 460 همینه دیگه. گفتم شاید بخوای قنداق فابریک اک و ترو تمیز نگه داری. اگه بخوای عوض کنی باید تفنگ بدی یه قنداق ساز برات درست کنه. فکر نکنم زیر 100 تومان درست کنن. مگر رفاقتی درست کنه.
راستی دست گلت بابت انگور درد نکنهKhansariha (8) . مرسی خوسمزه بود. اره انگور خیلی دوست دارم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2012-12-22 01:28 AM

سلام برو بچه های شکارچی مازندران. آی سید محمد کجایی که تیر باران کنی . در چند روز پیش که برای تمرین دو وتیر اندازی با تفنگ بادی و رنجر بازی به جایی توی دشت های بایر رفتم یه جایی پیدا کردم که خوراک شکار کبوتره حدود 30 یا 40 تا کبوتر مشتی تپوس تپوس رو دیدم که دارن چرا میکنن من هم خودم دیوانه خون ریزی دراز کشیدم توی گل با سینه خیز رفتم جلو تازه دوربین رو رو تفنگ سوار کردم بد مسب همش قلق عوض میکنه ثانیه به ثانیه . خلاصه لباس همه تیل تپیل بیه هیچ با مکافات رفتم تا 30 متری شون زوم دوربین رو بردم بالا یکی که چاق تر بود رو انتخواب کردم وتیر زدم . آی خدا نخرده آی بستمه آی بسوتمه Khansariha (367). جات خالی که با پنج تیر همه رو چاک بزنی تا مه دل تش باخصه....Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-12-22 09:38 AM

سلام پس فقط اشاره کافی نیست تا کار! تمام شود دوربین ! هم باید تنظیم باشد.
آسید داستان ابیا شما بسیار جالب بود مثل سایر داستانها!!! محظوظ شدیم.
از تبریک تمامی دوستان به ویژه آقا حامد علی آقا و حسین آقا و ... تشکر می کنم همیشه پیروز و سرافراز Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - stalker - 2012-12-22 06:47 PM

دوستان شمالی

من چند روزی میخوام با عیالم بیا اونجا

جای خوب نزدیک جنگل کجا هست؟هم یه استراحتی کنم و همین طور شکار با وایرخ 80 :)

ابیا این چه پرنده ای هست؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-12-22 08:01 PM

عادل جان "چشه کیجا بخره" رو خوب اومدی،بسی جالب بود ....

تنظیم نبودن دوربین واقعا مکافات و حالگیریه اساسی.منم از این مشکل زیاد داشتم عادل جان.کللللللی حالمو دوربین گرفته Khansariha (226) .هما خان خبرشو داره.الانا هم هروقت میرم شکار شب قبلش 10تا تیر میزنم تادوربین ببینم ok هست یا اگه نیست تنظیمش کنم ...

stalker جان درخدمتیم،مشتاق دیدار. برادر فکر نمیکنی خییییییییلی کلی گفتی شمال اومدنتو؟!!؟ آخه ماشاالله شمال کلی شهر و جاهای دیدنی و زیبا داره.کدوم شهر میای کدوم منطقه،از چه مسیری میای ....؟؟ اینا رو اعلام کن تا نماینده های اون مناطق و شهرها که اینجا هستن بتونن بهترین کمک و راهنمایی رو بهتون کنن برادر.
به هر حال امیدوارم سفر بیخطر باشه و خوش بگذره به شما و خانواده محترمتون. Khansariha (8)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - stalker - 2012-12-22 08:20 PM

مهدی جان من از چالوس میام

یا هراز برام فرقی ندلره میخوام یه جای اروم و ساکت باشه جنگلهای اونجاهارو بلد نیستم

بیشتر سمت هتل قو میرفتم تابستون ها

ولی الان که هوا سرده دریا بدرد نمخوره جنگل خوبه