شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-12-19 01:28 PM

(2012-12-18 05:41 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارتیموس!!!! گی بخرده پیش بینی هاکرده.Khansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)
آقا هما خله لطف داینی Khansariha (48)، نوش جان (ایشالا اتا روز گلونی کوتر شمه خدمت تقدیم هاکنمKhansariha (8)که بار ها مه آبرو ره بوردهKhansariha (399))

راستی بایکال هم مبارکKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-19 09:16 PM

سلاااااااااااااااااااااااام دوستان گل.اقا ماشاالله چندتا صفحه اضافه کردین ایول.هما خان تیغ برا از بایکال قند و عسل چه خبر؟داش علی sadra و دکتر عزیز که همیشه به ما لطف دارن اقا شما اینجا صاحب خونه این ما مخلصیم شما اراده کنین ما میریم از اینجا.علی زامبیا رو خوب اومدی خخخخخخخخخخخخخخ دمت گرم.کودک درون حامد و دیدم باز بهت امارشو میدم خخخخخخ.حامد جان عکس شکار ؟؟؟؟؟؟؟؟ندارم.البته باور نکن .شما که پیشاپیش از نمایشگاه رفتن ما مطلع بودین.داش علی litkooh داش احمد اقا مصطفی که تازه استارت زده airguner گل که همیشه به ما سر میزنن خداییش خیلی فکر کردم دیگه یادم نیومد هرکسی رو جا انداختم عذر خواهی میکنم و از راه دور میگم ارادت دارم.و اما اصل داستان من واسه یه سری کارها رفتم تهران البته صبر کردم با نمایشگاه یکی بشه که بتونم با یه تیر دو نشون بزنم ولی حیف نشون اول رو زدم دومی که نمایشگاه بود اصلا ارزش رفتن نداشت.رفتم توی سالن هر طرف رفتم دیدم یه شکاربان واستاده پیش خودم گفتم ای بابا اینا کجا بودن پارسال نبودن چقدم زیادن خلاصه خف کردم گفتم فقطهمون گرازها رو بدونن اینا کلکم کندست دوپا داشتم دوتا دیگه قرض کردم در رفتم خخخخخخخخخخ.افتاده بودم توی لونه زنبور.داشتم میرفتم بیرون دیدم یکی از این دوستان عزیز و مودب و زحمتکش یه تفنگ بیهوشی روبه روشه ادم ندونه میگه چقدر این شکاربونها خوبن دلم میگفت برم پیشش اعتراف کنم منو ببخشن که کلی گراز زدم خخخخخخ .رفتم بهش گفتم داداش شما که تفنگ داشتین چرا پس پلنگ وکشتین که انقدر رسوایی به بار اومد گفت این تازه اومده نوی نو بود تیرهاشم همه بسته بندی بود مشخص بود نه الان بلکه هیچ وقت قصد استفادش رو ندارن و فقط واسه اینه که بگن ماهم داریم ازینا.پرسون پرسون سالن شکار رو پیدا کردم با هزار امید و ارزو رفتم توش همون دم در ورودی غرفه نخجیر امل بود فروش هم داشت.من گفتم ایول اولش اینه دیگه امسال نمایشگاه خفنه.کارم با اونا تموم شد هرچی گشتم دیگه چیز جالبی ندیدم صنایع دستی و این مزخرفات چیزهایی دیدم که هیچ ربطی به شکار و اینا نداشت.پارسال خیلی باحال بود امسال هیچکدوم غرفه نداشتن.خیلی مزخرف بود ولی خوب رفتم دیگه دیم و برگشتم.چندتا عکس هم تقدیم به دوستان.Khansariha (8)[تصویر: DSC_0429.jpg] این بلیزر جیگر توی پارکینگ نمایشگاه بود [تصویر: DSC_0431.jpg] این چندتا عکس توی بخش محیط زیست بود. [تصویر: DSC_0432.jpg] [تصویر: DSC_0433.jpg] [تصویر: DSC_0434.jpg] [تصویر: DSC_0435.jpg] [تصویر: DSC_0441.jpg] [تصویر: DSC_0442.jpg] اینا هم چندتا عکس از غرفه شکار بقیه اصلا ارزش عکس گرفتن نداشتن [تصویر: DSC_0447.jpg] اینم غرفه نخجیر امل که دست پر اومده بود واقعا [تصویر: DSC_0453.jpg] [تصویر: DSC_0452.jpg] اینم غرفه اقای ذکر علی که از دید ایشون رنجر قوی ترین دقیق ترین و زیباترین و سبک ترین تفنگ بادی جهان هستش.البته عاقلان دانن.[تصویر: DSC_0458.jpg] اینم غرفه یه بنده خدای قنداق ساز کار درست [تصویر: DSC_0459.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-12-19 09:31 PM

سلام سید

آقا یه سوال فنی: (البته نخندین به سوالم) Khansariha (226)

این قنداقهایی که توی این عکسات هست رو میشه به همه ی تفنگها زد؟؟ یا مخصوص یه تفنگای خاص هست؟؟

آخه من چند وقتیه تو فکر اینم قنداق 460 خودمو عوض کنم. یکی از این قنداقا رو بگیرم میشه به 460 بزنم؟؟

قیمتشون چطور بود؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-19 10:02 PM

سلام سید . خسته نباشی دستت درد نکنه داداش. همین که به فکر ما هستی کلی خوشحالمون میکنه . مرسی از عکس هات.
ما هم خیلی متاسف شدیم از وضعیت نمایشگاه چی کارش میشه کرد!!!
لااقل صنانع دفاع میومد یه مقدار فشنگ یا تفنگ توزیع میکرد باز خوب .! از نمایشکاه فقط بلیزر جیگر یه دنیا ارزش داشت!! مخصوصا لاستیک هاش !!!!
اقا مهدی . هما خان . احمد اقا . علی اقا . حسین اقا و مابقی برو بچ اردتمندیم شدید . هما خان بایکال مبارک . از حسن انتخابت خوشم امد. تحویل گرفتی ؟ چند خریدی؟
مهدی جان چرا میخوای عوض کنی ؟ به هزینش نمی ارزه!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-12-19 10:14 PM

سلام ممنون حامد خان 4م هنوز نه اول موقت و کو تا دائم بیاد همدردتیم!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-12-19 10:25 PM

سید چیز برای فروش داشتن یا باید فقط ملت ساچمه املی بخرن خخخخخخخخ

اقا هما مبارک ایشاله فیل باهش شیکار کنی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - turanlar - 2012-12-19 10:35 PM

سلام برار
ممنون از گزارش جالبت از نمایشگاه. اگه میشه بگین تو نمایشگاه چه اسلحه هایی رو برای نمایش گذاشته بودن؟ {منظورم ساخت داخل وخارجه} البته اگه چنین چیزی بوده
Khansariha (8)
شادو سالم باشید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hooman63 - 2012-12-20 01:03 AM

سلام به دوستان گلمKhansariha (8)
سید جون حالا میای نمایشگاه یه زنگ هم به ما نمیزنی که بیایم زیارتت کنیمKhansariha (367)
باشه نوبت ما هم میشه دارم برات Khansariha (214)
اگه علی رو آوردمش جنگل اون گرازا که حرف میزنن نشونش بدی خخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-12-20 09:40 AM

سلام
سید جان میگفتی ، شکاربون هم که دم دست بود (اون قضیه 5 سال مجوز ریگان یادته ؟Khansariha (399))
آقا مهدی طرف قنداق سازه ظاهرا دیگه،واسه هر اسلحه ای قنداق مناسبش رو میسازه ، تو تهران من یه جا تو چهار راه استانبول (همون بازار خوش انصافان فردوسی) دیدم، تو آمل هم آقای حبیبی (جاده نور، میدون فجر ، دست چپ) ای کار رو میکنهKhansariha (8)
یادش بخر.....
آقا هاشم که دیگه سر نمیزنن،حاج احمد که ضغرا و کبرا (منظورم غیبته) میکننKhansariha (172) ، آقای عادل هم که نمیان
منم جو گرفته میخوام یه غیبت بکنم !!!!!خخخخخخخ (یه 24 روز به دلیل امتحانات از دستمون راحتیدKhansariha (215))

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-12-20 03:41 PM

سلام دوستان.داش مهدی هر قنداقی رو نمیشه به هر تفنگی سوار کرد چون هیچ جاش جفت و جور نمیشه هر قنداق فقط واسه همون مدل و در بعضی موارد فقط واسه همون تفنگه.شما باید لطف کنی یه قنداق دیگه بخری از بازار یا اینکه بری پیش قنداق ساز و بگی واست یکی بسازه.اره حامد جان نمایشگاه اصلا ارزش دیدن نداره پارسال خیلی جذاب بود حیف شد.داداش چندتا عکس هم دیگه قابل شمارو نداره گرفتم که دوستانی که نمیتونن برن حداقل بتونن عکسهاش رو ببینن.بایکال امه دل ره بورده.حسین اقا چیز خاصی نبود ولی بازار نخجیر امل خیلی داغ بود فروش داشتن بازرگانی سر ابادانی هم بود که یه یارو خیلی هم بد برخورد میکرد با مشتری و اونایی که سوال میکردن منم زیاد خوشم نیومد ازشون.یه لوازم شکاری هم غرفه داشت اذر ساچمه تبریز هم غرفه داشت که خورده فروشی نمیکرد فقط کیسه 25 کیلویی فروش داشت[تصویر: DSC_0460.jpg].turanlar عزیز تفنگ انچنانی نبود انقدر سطح نمایشگاه پایین بود که نگو نپرس فقط چندتا بادی و پی سی پی داشتن.هومن خخخخخخخخخخخخ داداش شرمنده من میخواستم جمعه بیام که همه دوستان رو ببینم ولی خوب نشد دیگه باید چهارشنبه میومدم تهران وگرنه دیگه کار از کار میگذشت توی مسیر برگشت هم رفتم نمایشگاه.زدن مخ علی با من خخخخ.اره علی اقا.