شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-12-17 02:46 PM

حالا خوبه که بلد نیستی و اینا رو می نویسی سامویل جان!! راستی از دست من الان احیانا خیلی عصبانی نیستی؟Khansariha (226) مخلصیم.Khansariha (8)

خدمت بقیه دوستان و همسایگان و سروران اونور!!!! البرز بزرگ سلام و درود خاص.Khansariha (8)(الان این هما جان میاد میگه خودت اونوری)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-12-17 03:30 PM

سلام
من بارها تو این انجمن به دکتر تذکر ! دادم که ما اونور نیستیم ما اینور هستیم اما ایشان توجه نمی کنند و در صورت تکرار اخطارررررررررررررر(قهقهههههههههههههههههههههههه) دریافت خواهند کرد و از اجرای مقررات گریز و گزیری نیست.
دکتر ببخشید اینور و اونور قاطی شد یه لحظه خودمو جای شما فرض کردم!!!Khansariha (48)
خیلی با محبتید و این از خلق گیلانی شماستKhansariha (8) همیشه پیروز

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-12-17 03:35 PM

مخلصم هما جان.Khansariha (8)راستی این گرازکش روزگار کجاست؟کم پیدا شده؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-12-17 03:46 PM

(2012-12-17 02:46 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا خوبه که بلد نیستی و اینا رو می نویسی سامویل جان!! راستی از دست من الان احیانا خیلی عصبانی نیستی؟Khansariha (226) مخلصیم.Khansariha (8)

خدمت بقیه دوستان و همسایگان و سروران اونور!!!! البرز بزرگ سلام و درود خاص.Khansariha (8)(الان این هما جان میاد میگه خودت اونوری)

نه داداش چرا عصبانی... عادیه این جور موارد... پیش میاد دیگه.. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-12-17 03:55 PM

زنده باشی رفیق.در هر صورت گفتم دلگیر نباشی.من به بچه های این تاپیک ارادت ویژه دارم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-12-17 04:16 PM

شما لطف داری دوست عزیز.... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadra9496 - 2012-12-17 04:31 PM

وا اسفا دکی ما اینجا چیکار میکنه؟
دکتر بیا برو عیالات متحدت کلی باهات کار داره Khansariha (225)Khansariha (7)Khansariha (264)Khansariha (239)Khansariha (147)

مخلص رفقای مازندرانی.احوالتون خوبه؟سید محمد ما چه میکنه؟خیلی مخلصیممممممممممممممم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-12-17 04:37 PM

علی تاپیک خودمون کم بود اومدی اینجا؟؟ زود بدو برو خونه ...Khansariha (219)
من اینجا حق آب و گل دارم.هر چی نباشه همه شمالی هستیم.عاشق کاسپین و البرز....ضمنا من از صاحب تاپیک اجازه مخصوص دارم برای حضور در اینجا.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadra9496 - 2012-12-17 04:44 PM

خخخخخخخخ
دکی صاحب تاپیک که جون جونی خود منه تازه فامیل هم هست.میگی نه بگذار بیاد ببینیم کیو بیرون میکنه
درضمن تا تسلیم نشی اینجا که سهله تو تاپیک زامبیا هم بهت گیر میدم.مخلص همه رفقای مازندرانی .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-17 09:47 PM

Khansariha (256) سلام شب بخیر برو بچ. !!
من پرچم کشیدم بالا و پیش پیش خبر میدم به زودی سید با عکس های شکار وارد میشه!!!