شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - deerhunter - 2012-12-09 08:52 PM

با سلام
دوستان تو ساری قیمتها عجیب غریبه ولی من 10 سالی است که از آقای کیوان موسوی اول 18 دی سمت راست ، بن بست روبروی هلال احمر خرید می کنم اگه جنسی نداشته باشه با سفارش دادن و پرداخت ودیعه با قیمت منصفانه تهیه می کنه ضمنا در زمینه تعمیر سلاح و فروش سلاح دست دوم هم استاده ولی متاسفانه یه کمی بد قوله

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-09 08:58 PM

سلام احمد اقا مرسی خیلی زیبا . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) خیلی زیبا بود . خیلی زیبا بود ......
در عدم حضور سید محمد بد جوری تاپیک به بی عکسی خورده . شدیدا نیازمند عکسهاتون هستیم !!!!!
اقا مهدی گا ما منتظر دومش هستیم !!!
اقا مهدی گل ما منتظر دومش هستیم !!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-12-09 09:18 PM

سلام دوستان

samuel جان،،آقا حامد عزیز، داداش ما در خدمتیم.منو هما خان واقعا خوشحال میشیم در جوار دوستان باشیم....

این تصاویر برای تابستون امساله،، ایراء عزیز من:

این منطقه پر کبکه! انقدر کبک هست که کلا از کبک بدت میاد...!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم آقای ابراهیمی در حال تهیه پنیر محلی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم که دیگه نیاز به توصیف نداره:

سید جان از ما شاکی نباش،نگو که تاپیک بی عکس شده.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-09 09:32 PM

مهدی جان مرسی .Khansariha (8) میدونسم ارشیو ت پر عکس هست گفتم.
یه مدت دس دس میکنم جواز دولول بیاد اگه تا نیمه ماه بعد نیومد بیخیالش میشم با شادو و 52 میام به اتفاق یه جمعه برنامه جنگل نوردی میزاریم .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-12-10 01:36 AM

سلام
حالا که خوشت اومد حامد جان این دوتا رو هم از آرشیو پاییز ما داشته باش . گوارای وجود. برو تا لپاسر
مهدی جان سلام بقیه دوستان سلام سید جون نبینم یتیمی تاپیکو . آقا هما زمزمه بایکال میاد لرزه بر اندام دیو و دد افتاد ایشالا با هم بریم شکار خرس
داش علی سلام بقیه دوستان از جمله دکتر و سارویها و قائمشهری ها،بابلیها و آملیها و مهمانان گذری اما محترم ،ارادتمند یادآقا هاشم هم بخیر
[تصویر: 13550904081.jpg]
به قول دوستان هد شات بهی ، خینین و مالین خخ:
[تصویر: 13550904082.jpg]

جای سید محمد با این عکسا سبز
فصل شکار اویاست یه پیشنهاد به دوستانی که اویا میزنن: برای اینکه اویا خیلی داغون نشه معمولا حجم ساچمه رو نصف میکنن و نصفشو خالی میکنن چون فواصلی که اویا رو میبینین نزدیکه و اویا خیلی بزرگ نیست. یه دونه ساچمه 4 یا 5 بهش بخوره مرده.
قدیما فکر میکردم بهترین فصل شمال تابستونه ،بعدها که حسابی به شکار میرفتم میگفتم زمستونه،اما حالا به نظرم پاییز شاه فصلهاست
[تصویر: 13550926721.jpg]
[تصویر: 13550926722.jpg]
[تصویر: 13550926723.jpg]
[تصویر: 13550926735.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - pertet - 2012-12-10 09:36 AM

(2012-12-09 06:03 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز خوش امد میگیم حضور تان را به جمع مازندرانی ها .Khansariha (390)
ببین ساروی کسی هست ؟ یا ساری رو خوب بشناسه ؟
انشالله چی میخوای بخری ؟
تحقیق کردی ؟

ممنون
راستش من تفنگ خفیف دارم ولی فشنگش خیلی کم شده اگه دستت ببین هم خیلی گیر می دن حتی اگه توی حاشیه جنگل هم باشی خلاصه می خوام یه تفنگ بادی بخرم زیر 400 واسه شکار تیکا و کبوتر اگه هم پیدا شد کبک
بنظر می رسه که تنها گزینه مناسب با این قیمت شادو 1000 باشه
اگه دوستان تفنگ دیگه ای سراغ دارن خوشحال می شم راهنماییم کنن
یه چیزی که توی 40 متر ی باش کبوتر بشه زد

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-12-10 12:28 PM

سلام جناب pertet عزیز . اره انتخاب مناسبی کردید. شادو جواب میده .
قیمت دیروز برای یکی از دوستان خریدم 330 تو شهر چابکسر . شهر های کوچک معمولا گرانتر هستند . نباید تو شهر شما بیشتر 330باشه.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-12-10 12:30 PM

من خودم دیانا دارم و انصافا تفنگ خیلی خوبی ولی هزینه بالای داره ولی اگر الان دنبال تفنگ بودم دیگه دیانا و گامو که مارک های معروفی هستن نمی گرفتم حس میکنم قیمت دیانا یک خورد به خاطر مارکش بالاست وگامو هم برای حفظ قیمت در بازار ایران دار از کیفت اسلحه ها می کاهد مثلا همین شادو 1000 کپ پلاستیکی شدند چرا نباید کپ شادو فلزی باشه؟

ولی من 2 مدل تفنگ روی یک سایت دیدم که با توجه به شرایط اگر با همین قیمت که زده موجود باشه تفنگ خیلی خوبی باید باشد

اولی نورکیا که ساخت اسپانیا ولی چون مثل گامو تجاری نشده قطعاتش با کیفیت تر باشد دایی من یه چند سالی پیش این مدل داشت چند وقت دستم بود به نظرم اسلحه خوبی بود ولی نمیدونم الان با همون کیفیت یا چین پریده روش؟

دومی یه مدل تفنگ برونیگ خوب این کار خونه اسم رسم خفنی داره و بادی هاش فقط ظاهرا 4.5 میزنه فکر نمیکنم برونیگ تفنگش دست چینی ها بده بزنه

گر دنبال دیانا هستین به نظر من یه دیانا 35 دست دوم تمیز پیدا کنین دیانا اگر سالم باشه 20 سال هم عمر کرده باشه برای شما کار میکنه

ولی گامو شاید یک تاریخ مصرف داشته باشه عمری نباشه

ضمن مشخصات فنی این اسلحه هام خوبه

4.5 نورکیا درراگون 22 ژول قدرت داره
سرعت 305 متر بر ثانیه که از دیانا 35 قوی تر یخورده و 5.5 حدود 250 متر بر ثانیه

برونینگ کالیبر 4.5 حدود سرعت 270 متر بر ثانیه

در ضمن وزن هر دو حد.ود 3 کیلو که خوراک شکاره

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-12-10 12:36 PM

سلام و علیکم خدمت همه دوستان و همسایگان عزیز.Khansariha (8)

حسین اقا نوریکا تفنگ خیلی خوبیه ولی قیمتاش همچین کم از دیانا نیست ها! تازه الان همه مدلاش هم پیدا نمی شه.وگرنه از لحاظ کیفیت خیلی از گامو جلوتره.من یه 73 4.5 اش رو داشتم که هنوز خونه پدری هست.ولی الان مدلهای جدیدش مخصوصا استورم خیلی تفنگای خوبین.فقط بدیش کمیاب بودنش تو بازاره.هم خودش هم قطعات.
ولی اون برونینیگ رو شما هم ببینی ترجیح میدی یا همون گامو رو بخری یا یه چینی!! به همه چی می خوره الا اسم برونینگ!Khansariha (226)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-12-10 12:46 PM

؟نورکیا تفنگ قدیمی که همه قبولش دارند ولی واقعی این برونیگ اینقدر به درد نخوره؟شما اگر باهش کار کردین یخورده توضیح بدین من تا حال این مدل دست کسی ندیدم