شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-28 04:27 PM

سلام دوستان گرامی:Khansariha (48) امیدورام حال تک تکان خوب باشه !
سید جان مرسی از عکسهات واقعا لذت میبریم . دمت گرم شکارت همیشه بجاست !
اقا مهدی ، علی اقا حال احوال شما چطوره ؟ چه خبر ؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-28 09:38 PM

سلام بر دوستان گل گلاب سید خون این 45 خونش بند نمیاد نه؟ همینجوررررر میچکه هر روز میام تاپیک چک می کنیم خونین و مالیه خخخخخخخ
(2012-11-28 01:36 PM)Saeed.black ops نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
آقا دریاچه عباس آباد بهشهر بخایم بریم از چه مسیری باس بریم ؟
ماهی میزنه الآن دیگه ؟!

دوست عزیز جاده بین بهشهر گرگان 5 کیلومتر که از بهشهر امدی بیرو ن جاده فرعی تابلو زده به سمت کوه عباس اباد

در مورد ماهی گیری هم فکر نکنم به جز قورباغه مار چیز داشته باشه خخخخخخ اگر داشته باشه انقدر قایق و ملت هستند که سکوت اونجا دست نیافتنی اونجا یه مکان عمومی جا مناسبی برای ماهی گیری نیست

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-11-29 03:13 AM

سلام دوستان
عزاداری ها قبول
همگی رو مخلصیم
الحمدلله اینقدر مازرونی ها و مهمونازیاد شدند دیگه باید باپاسپورت و ویزا اومد تو تاپیک صفای قدم همه .
خبر:
1 -جواز های دائم اومد. من گرفتم ، پنج ساله ، اوردن اداره پست شهرمون، موقت رو دادیم اینو گرفتیم . اونهایی که نگرفتن بزودی نوبت شما میشه نگران نباشید.
2 - سهمیه فشنگ همان 200 عدده ولی قیمتش شده حدودا 205 هزار تومن وجه رایج مملکت . اگه صنایع دفاع آشنا دارید میتونید با همین قیمت ایتالیایی بگیرید.خدا نصیب کنه
3 - پرنده های مهاجر اومدند: غاز ،سیکا ،قو ،اویا ....البته این خبر دست دوم بود ظاهرا(با سرمای زودرس امسال اویا زودتر اومد دوستان در مازرون سخت مشغولند. آخرین خبر اینکه فشنگ کم آوردند.
4- شکار کبک در کوهستان های مازرون آغاااااااااااااااااااااااااااااز شد.
قدیمی تر ها رو چاکریم . جدید تر ها خوش اومدید. همسایگان و مهمانها سلام علیکم
اما بعد سری میزنیم به آرشیو عهد عتیق
ولیگ
[تصویر: 13541440615.jpg]
این هم pareki منگوی دوست داشتنی که بعد از 6 ماه دوری و گم بودن در جنگل به خانه برگشت اینجا او بار دار بود الان یک گوساله نر به اسم زرین دارد.
[تصویر: 13541440614.jpg]
پاییز
[تصویر: 13541440613.jpg]
این زنبورهای ما هم عالمی دارند دقت کنید یکیشون گرده آورده و اون یکی داره از پاش جدا میکنه ببره تو کندو بعضی موقع یک ساعت محو زندگی اجتماعیشون هستم.
[تصویر: 13541440612.jpg]
[تصویر: 13541440611.jpg]

العاقل بالاشاره
[تصویر: 13541457951.jpg]
اینم یه جنگ افزار (سرنیزه)مربوط به اجداد ما از جنس مفرق که توی جنگل پیدا کردم . بارون باعث رانش خاک شد واین یادگاری از دل خاک پیدا شد .البته ارزش ریالی نداره
اما نشون میده شکار به ماها ارث رسیده.Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
[تصویر: 13541457952.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mahadikhatir - 2012-11-29 09:15 AM

سلام به همه دوستان گلم
من قائمشهري(شاهي) هستم تو تايپيك تهران عضويت دارم(چون ساكن تهرانم)اونجا يكي از بچه ها كه موقعيت و مكان شكار رو بلد باشه باني ميشه و با بچه ها تو همون تايپيك هماهنگ ميكنن تا هركي دوست داشته باشه باهم برن شكار و تفريح.با توجه به شناختي كه من از بروبچ و ريكاهاي مازروني دارم اگه بشه چنين جمعي رو اونجا هم تشكيل داد خيلي خوبه. شايد هم داشته باشين و ما بي خبر باشيم.بهر حال اگه نبود پيشنهاد ميكنم بزارين و اگه بود كه مارو هم يادتون نرهKhansariha (48)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mahadikhatir - 2012-11-29 12:25 PM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - THUNDER - 2012-11-29 03:23 PM

Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-29 04:32 PM

سلام
به به بهه حاجی جان خله کم پیدا بینی؟! تغییرات اساسی در محل کار هست یا بافت جانوری پرتاس سوادکوه؟خخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)
من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه معرفی کنم (به دلیل نبود عکس) !!!!!! دوستان مددیKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-11-29 11:50 PM

سلام بر همگی
ماهی کباب با تش کله چایی یادش بخیر
[تصویر: 13542192832.jpg]
[تصویر: 13542192831.jpg]

مخلصیم علی آقا زن و وچه داری سخته برار . متاهل آدم ؟ اسیییییییییییییره، ته کجه شونی خخخخ . شوخی هاکردمه انشالله مجردای تاپیکه چک هم زودتر تله دکفه .
دوست عزیز از قائمشهر، اگه میخوای بری شکار کبک تشریف ببرید ییلاقات سوادکوه مثل دراسله و شش رودبار . اینجا ها به شما نزدیکتره سنگده هم که دیگه نیاز به تعریف نداره یادت باشه از منطقه بولا (اطراف سنگده)به شدت حفاظت میشه ظاهرا شما یک رگ و ریشه ای هم در سوادکوه دارید و اینجاها به گوشتون خورده .دوستان در جریان باشید از آغاز فصل شکار محیط زیست مدام در ییلاقات هست و حتی گاهی اوقات اونجا چادر میزنند امیدوارم که شکار بدون جواز نریم اگه هم رفتیم خلاصه.....
آقا هما به فکر شما بودم یکی از فروشگاهها ی فردوسی بسته بود (اصلیه) . یکیشون هم چیز دندونگیری نداشت.
ارادتمند بقیه دوستان هستم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-30 12:01 AM

حال جواز شما امد فخر می فروشی ماشدیم شکار چی غیر قانونی دل ما رو میسوزونی ؟خخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-11-30 12:15 AM

اتفاقا من بردم ساری میدون شهرداری بلوار ارتش تحویل دادم .
حالا شروع شده منتها خوب نوبتیه ظاهرا . یه کم طول میکشه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره .
راستی رفقا میرن اطراف بالا دزا و پایین دزا اویا زنی شما نمیری؟