شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-18 12:42 AM

سامی جان ممنون. پس خودتم یه پست مهشر بزارو یکی از مناطق زیبای شهرتونو معرفی کن.
-----------------------------------------------------------------
حامد جان چه عکسای زیبایی . ای ول! . نگفتی این عکسای قشنگی که گذاشتی برا کجاست؟؟

قرار شد اگه دوست دارین یکم راجع به منطقه و خصوصیاتش تعریف کنیم تا سایر دوستان هم نصبت به شهرهای استانمون آشنایی پیدا کنن ....

"البته اگه دوست دارین و حوصله دارین"

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-18 03:26 AM

چشم داداش..حتما سر فرصت میذارم... Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-18 08:11 PM

سلام خدمت همه ی دوستان گل و با صفا Khansariha (48). عرض ارادت داریم خدمت تک تک برو بچ !!!!!! ماشالا اینقدر زیاد شدیم که دیگه نمیشه اسم تک تک رو برد. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
شرمنده اقا مهدی گل یه زره درگیرم دیر به دیر میام. والا عکس مربوط میشه به منطقه لپاسر جواهرده حدود پنچ ساعت از جواهرده فقط رفتش طول میکشه . زمان عکس خرداد ماه هست. الان دیگه برفگیر شده. همه نوع شکار درانجا پیدا میشه ولی خوشبختانه!!!!! توسط محیط بانان محفاظت میشه .Khansariha (367)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم چند تا عکس از تله کابین رامسر

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - peiman - 2012-11-18 09:00 PM

سلام دوستان . اگه میشه هر کس میتونه عکس های باحال از شکار گاه های شهرش بزاره من فعلا عکسی ندارم ولی فردا صبح که رفتم شکار عکس میگیرم و فردا میزارم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-18 09:42 PM

سلام دوستان عزیز

آمل یه روستا داره به اسم "سنگ درکا" که ظاهرا اینطور که من میدونم یه آقای زاهد و پارسایی به اسم آقای "درکایی اونجا زندگی میکرده و همونجا هم فوت کرده و "درکا" مخفف اسم همون آقا هست.
جای بسیار خوش آبو هوا ماشاالله پر آب و سرسبزی هم هست. یه آبشار زیبا هم اون اطراف داره که عکسشو پایین براتون میزارم.
آبشار سنگ درکا آمل E15 52 N20 36 اين آبشار زيبا در نزديکي روستاي سنگ درکا، در 25 کيلومتري جنوب غرب آمل و در دامنه کوه وردوي واقع است.

منو هما خان هم هفته قبل به اینجا رفتیم و بسی شگفت زده شدیم از این همه مناظر و طبیعت زیبا و از همه مهمتر تمیز !!!! فصل پاییز هست و برگ درختا در حال رنگ عوض کردن.واقعا محشر بود.جای دوستان خالی.
گفتنی است که اینجا انواع و اقسام موجود زنده از قرقاول و جیجاق و کبوتر گرفته تا خرس و شوکا و گراز موجود میباشد....!

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-18 10:47 PM

اقا مهدی عکسای خفن میزاری!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - airgunner - 2012-11-19 01:39 AM

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (48)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - stalker - 2012-11-19 07:33 AM

اقا کجای مازنداران جا خوب برای شکار هست و کجا قرقاول پیدا میشه؟میخوام بیام شمال تفنگمو هم بیارم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-19 10:16 AM

(2012-11-19 07:33 AM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا کجای مازنداران جا خوب برای شکار هست و کجا قرقاول پیدا میشه؟میخوام بیام شمال تفنگمو هم بیارم
سلام دوست من . قدمتان بالای سر . در خدمتیتم . ترنگ های شمال قابل شما رو ندارن . ولی دوست من شکارش غیر قانونی هست . وجریمه ی سنگینی داره . ولی خوب شکر خدا همه جا شمال پیدا میشه . مختص به جای خاص نمیشه.!
ونکته قابل توجه اینکه بدون توله شکاری کار بلد شکارش محال هست. البته محال ممکن نه غیر ممکن. !!
چون تا جایی که براشون امکان داره پرواز نمیکنن. خیلی خطر را احساس کنن مپرن. تو فاصله 3تا 4 متری شاید هم نزدیکتر جلوی پات مپرن . به صوررت کاملا ناگهانی . اگر تو فضای باز باشه . که میشه از شرمنده گش در امد !!!! ولی تو محدوده شمال با جود درختان و شاخ برگ فراوان یه مقدار کار مشکل هست . !!!! لا اقل بای من مشکله !!!
چند وقت پیش رفتم یه توله شکاری تهیه کنم . طرف گفت از 700 اشلوک داریم به بالا !!!!
فعلا پشمان شدیم . !!!!!!
(2012-11-19 01:39 AM)airgunner نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (48)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

حسین جان دست گلت بابت پرچم درد نکنه داداش.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Saeed.black ops - 2012-11-19 11:35 AM

دوستان شکار کبک مشکل قانونی داره ؟Khansariha (290)
رفته بودم طرف سنگ ده ( کنار آلاشت ) ، شب رفتیم بالای بالای کوه واسه گردش ، باور کنید 60تا 60تا کنار هم به هم چسبیده بودن از سرما ، اما متاسفانه نه تفنگ داشتیم و هم اینکه تا صدامونو میشنیدن در میرفتن Khansariha (226)
یعنی اگه یه ساچمه زنی داشتیم الآن 200-300 تایی ترکونده بودیم خخخخخخKhansariha (266)