شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - dexter - 2012-11-17 12:34 AM

سلام دوستان.من انشاالله قصد دارم دیانا 52 کالیبر 5.5 بخرم.میخواستم از دوستان بپرسم حمل و شکار و کلآ داشتن کالیبر 5.5 اشکالی نداره؟؟ کسی گیر نمیده؟؟ کسی تجربه ای داره در این زمینه؟
من ساکن بابلم.
مرسییییKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-17 01:27 AM

سلام دوست عزیز نه 5.5 جواز نمی خواد اگر قانونی بخوای بری شکار باید بری پروانه شکار بگیری که فقط پروانه گنجشک سانان میدن به 5.5.شما کسی نمیتون گیر بده چون مجازه Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - masih.hunter - 2012-11-17 01:34 AM

سید جان به این عکسات دل مارو میبری . Khansariha (8)

تشکر میکنم بابت عکسهای زیبات Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mahadikhatir - 2012-11-17 08:08 AM

ممنونم پيمان جان از راهنماييتKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-17 02:20 PM

سلام دوستان گل..ما مخلصیم مسیح جان.انشاالله قسمت باشه در خدمت شما باشیم داداشKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)[تصویر: DSC_0209.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-17 05:23 PM

بخاریت تو حـــلـــقـــم... Khansariha (219)

امروز بعد مدت ها تفنگ بادیمو یه دستی روش کشیدم .. بیچاره هنوز 200 تا تیر هم باهاش شلیک نشده..

آشنایی با شما دوستان عزیز استارتی بود برای دوباره پیستن به دنیای شکار Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-17 06:24 PM

بچه ها طرح یا ایده ای تو زحنتون دارین بریزین بیرون تا گروه مازنی ها بالا بره و همیشه انجمن مازنی ها پرچمش بالا باشه ...

هر ایده ای : گرد همایی ، مسافرت ، شکار ، خلاصه هر جور ایده ای دارین..
[تصویر: tqzx54xkxdf2249xft3k.gif]
اینم یه عکس از من Khansariha (226)
بدون شرح !!!!!
خواهر زادمه برسام
[تصویر: vo85ej0lsnbjvpgdblz.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-17 07:18 PM

سلام ملیکم Khansariha (48)

به به آقا مسیح.شما که همه ی ایرانو گشتی برا شکار، یه حرکت بزن و بیا شمال. مطمئن باش بد نمیگذره بهت برادر.... Khansariha (8)
-------------------------------------------------------------------------------
سامی جان مشتاق دیدار. این قضیه ی گردهمایی و گشتو گذار رو من قبلا مطرح کرده بودم ولی دوستان یه مقدار سرشون شلوغه و اکثر بچه ها متاهل هستن و شاغل برا همین زیاد نمیشه سر این قضیه مانور داد....
------------------------------------------------------------------------------
من یه پیشنهاد دارم:
اونم اینکه چون خداروشکر از شهرهای مختلف استان بچه ها هستن،، دوستان یه زحمتی بکشن و راجع به شکارگاه ها،مناطق دیدنی،حیاط وحش،گونه های جانوری .... یا هرچیزی که خودشون فکر میکنن جالبه و برای معرفیه او منطقه یا شهرشون برای دیگران (( چه هم استانی های عزیز و چه هموطنان گرامی )) مفید و قابل توجه هست بگن.

من این کار رو چندبار تو صفحات قبلی انجام دادم و چندتا از ییلاقات آمل رو با عکس معرفی کردم.حالا اگه دوستان دیگه مایل و مشتاق به این کار هستن واقعا خوبه که شهر و منطقه شونو معرفی کنن....
هرکدوممون هرچقدر که میتونیم و اطلاعات داریم یا اینکه از اینترنت مطلب بگیریم و بزاریم تا این معرفی و شناخت کاملتر و بهتر انجام بشه.

اینجوری هم بیشتر آشنا میشیم و هم تاپیک بالا میمونه.

نظرتون چیه؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-17 07:38 PM

سلام مهدی جان..... بله با نظرتون موافقم....
و اینکه حداقل میتینگ شکار رو داشته باشیم .. دوستان متاهل شکار که میرن ؟؟؟!!!

خلاصه پیشنهاد شما هم محترمه و من موافقم با نظر شما ..Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-17 10:17 PM

Khansariha (48)سلام . خدمت همه ی دوستان گل مازندرانی . بهبه چقدر عضو جدید تشرف اوردن.
dexter[color=#FF1493] جان خیلی خوش امدی . انشالله از وجودتتان بیشر استفاده میکنیم .

سید جون ارداتمندیم.Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) دمت گرم دادش با این عکس هات کلی لذت مبریم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.