شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-15 09:29 AM

سلام.حامد جان داداش این چه حرفه من کاملا منظورت رو متوجه شدم و با تکرار حرف شما میخواستم تصدیق کنم و بگم که حق با شماست.یه سری عکسها رو همونطوری که شما فرمودین نمیشه گذاشت اونایی رو هم که قابل گذاشتنه میزارم اینجا دقیقا همون چیزی که شما فرمودین.وگرنه من مخلص شما هستم خدا شاهده هیچ منظوری هم نداشتم.ما کوچیکتیم حامد خان تغیر رنگتون هم مبارک.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-15 11:20 AM

سلام سيد شما بزرگوارید . و ما خیلی دوستتان داریم .
منتظرم این جواز لعنتی تفنگ بیاد .!!! با وجود این که خودت میدونی چقدر گرفتار زندگیم. ولی در اولین فرصت یه گرد همایی میزاریم . بچه ها همه همدیگرو از نزدیک ببینند . ماشالله استان ما هم در عرض گسترده هست گرد همایی خیلی سخته. من صبح میرم رشت تا ظهر به کار هام میرسم ولی ظهر میام خونه . !! یا اگه تهران بریم بیام خیلی راحت تره. ماشالله ساری ..... بهشهر ....
ولی با همه ی این اوصاف به محض اینکه جواز دستم بیاد یه قرار دسته جمعی میزاریم .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-15 12:12 PM

حامد جون غصه نخور جواز من نیمده (مثله من 100 گرم پسته بگیر تصمیم گرفتم دیگه غصه نخورم پسته بخورم ) رفتم اسلحه مهمات ساری گفتم آقا این جواز صاحب مرده کی میاد پس گفت یه سری جواز امده یه 200 بود هر چه نگاه کردم مال من نبود گفت مال شما هنو نیمده ایشالا زود تر میاد یه سری امده بود که می خواستن براشون پست
؟.کنن شاید جواز توم بود نمیدون جواز شما از ساری پست میشه یا رامسر

بعد هم غصه مکان نخور بگو قله قاف یه سوت بزن بچه ها میرزن اونجا همه بچه ته مرامن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-15 12:22 PM

مرسي حسين جان. فعلا تو محدوده شهر خودمون که استفاده میکنیم . بیشتر برای پروانه شکار عجله دارم.!!!!
نه ما به اسلحه مهمات نوشهر تحویل دادیم . خبر خوشی دادی همین که مال 200 صادر شد. شنبه پرسوجو میکنم . ببینیم چه خبره . راجع به قله غاف هم از بهشهر تا رامسر را متر میزنینم . وسط هر جا افتاد میریم همانجا !!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mahadikhatir - 2012-11-15 12:28 PM

سلام دوستان
من بچه شاهي(قائمشهر) هستم عاشق شكار يه دولول مگنوم دارم ولي فعلا ساكن تهرانم
خيلي دوست دارم روزهاي تعطيل به شكار آبزي يا كبك و .. برم .تهران كه پروانه شكار ندادن كسي هست كه جايي رو برا شكار تو مازندران يا تهران بلد باشه كه گير نباشه و بدون پروانه بشه شكار كرد؟Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - peiman - 2012-11-15 12:48 PM

آقای mahadikhatir در شهر آمل بخش دابو دشت بهتیرن مکان برای شکار انواع پرنده مهاجر است مثل ابیا ، چیلیک ، مرغابی ، غاز و ...... . بهترین روستا هایی که می تونی بری شکار مریج محله ، کچب ، مرزنگو ، سیر جارون هستند که هیچ محیط بان و ماموری در اونجا نیست. برای رفتن اونجا ها می تونی از آمل بری جاده آمل- فریدون کنار چند کیلو متر که بری میرسی به آملسر یا آهنگ کلا اونجا از هر کی پرسی این روستا کجان بهت می گن در ضمن اون طرفا یه جنگ هست به اسم جنگ جزین (jezin) که اطراف روستای زیار کلا است که همون اطرافه و بهترین جا برای شکار گراز و ابیا هست.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - peiman - 2012-11-15 01:58 PM

آمل شکار گاه های زیادی داره بعضی جاهاش باید با مجوز شکار بری ولی بعضی جاها مشکلی نیست. حساس ترین منطقه آمل کنطقه سنگ چال یا چلاو هست که سر محیط بان اون منطقه آقای رضاییان هست و به شدت از اون منطقه محافظت میکنه و این منطقه مطلقا شکار ممونع هست و ماوای گون های بسیار نادری در دنیا هست مثل قوچ ، کل ، گوزن زرد ، روباه ، گرگ ، خرس ، قرقاول و ..... که واقعا جز سرمایه های ملی ما هستند. من همینجا به آقای رضاییان و سایر همکارانشون خسته نباشید میگم.
منطقه بعدی منطقه بلده هست . بلده جز توابع چمستان نور هست ولی از آمل خیلی نزدیکتر و راحت تر میشه بهش رسید. منطقه رزن بلده که کلا شکار ممنوع هست و با یا بدون مجوز شکار نمیشه کرد سر میحط بانش هم آقای زبدلخواه هست. ولی با مجوز شکار میشه شکار کبک ، کل و بز خوبی در بخش بلده داشت در ضمن خرس ، گرگ ، گراز ، روباه و شغال در این منطقه بسیار است. برای شکار کبک با مجوز شکار می توانید بهالیمستان هم بروید که قرقاول هم هست.
برای شکار قرقاول جنگل های بخش لیتکوه مثل جنگل رزکه و اسکو محله خیلی خوب هستند و بهترین شکارگاه قرقاول ، جنگل کاسم ده می باشد. در ضمن این جنگل ها پر از گراز هستند و شکار گراز خوبی دارند. حفاظت اداره محیط زیست در این مناطق کمتر هست ولی اهالی محل اجازه شکار به هر کسی را نمی دهند که به همین دلیل هم شکار بانی کمتر حضور دارد.

برای شکار واقعی گراز بهترین مناطق آمل جنگل های بخش دشت سر هستند. جنگل روستا کم دره ، جنگل زیارو ، جفت سنگ و جنگل های وستا کلا گراز های زیادی دارند.
برای شکار مرغابی، غاز ، ابیا ، چیلیک ، پرلا و سایر پرنده های مهاجر که از سیبری میان بخش دابو دشت شمالی مثل روستا هایی که بالا گفتم خیلی خوب هستند.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-15 04:05 PM

سلام داداشای گلم.. به به میبینم که ماشالله یه شب نبودیم 2 تا صفحه از انجمن بچه های مازندران ورق خورد..Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-16 11:48 AM

سلام خدمت دوستان گلKhansariha (256)
پیمان جان برار ایان حرفا ره ونه خصوصی دله بزنی ، فکر کنی انجه دله فقط اشکارچی دره؟! محیط بان دره مشته، اتی شه منطقه ره لو دنی دداKhansariha (8)Khansariha (8)
آقا سامی آقا مهدی (ganymede74) یه دونه درست کردن و آموزشش رو هم گذاشتن (بخش آموزش ساخت کمان)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-16 05:46 PM

سلام.امروز دیگه نشد برم شکار ولی یه پیاده روی کوچولو کردم خیلی حال داد.گرجی محله [تصویر: DSC_0205.jpg]اینجا واستاده بودم واسه استراحت صدای تیرنگ میومد که میخوند [تصویر: DSC_0206.jpg] چاه اب عمومی [تصویر: DSC_0207.jpg] غروب رفتم یه جا دیگه دماوند معلوم بود از گرجی محله.[تصویر: DSC_0208.jpg]