شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-23 10:23 AM

مخلصیم همگی
سید جون این تفنگ هم به نسبت قیمتش خوبه ولی هیچی دیانا نمیشه
حداقل برای ماها که بعد از بابا ومامان سومین کلمه ای که یاد گرفتیم تفنگ بوده، داشتن یه دیانا واجبه. اصلا آدم از تماشا کردنش لذت میبره ،ماشه اش بچکه واست ایشالا.
ماشاالله 27 تا ،ای ول بابا. من اینا ره به قول داش هما مارگ مارگ بزومه تا سه چهار تا ره بالاخره پیدا هاکردمه .

چند وقتی میشه که کلا تو کار دارکوب و دار طلا نیستم. گوشتشون خیلی خوشمزه نیست و....
اینا هم آخریش بودند که تصویرش رو از ارشیو میزارم. دیگه چی بشه گیر کنیم وسط جنگل از گشنگی یکیشونو کله پاکنیم
[تصویر: 13430261291.jpg]

داش هما ما میدونیم که اون پرنده ها الان دیگه جوجه کشی ندارند و تازه تعدادشون که الی ماشاالله است و حلال گوشت بودن و بقیه مسائل هم رعایت شده بود . ولی به رسم مهمان نوازی از اینکه در این تاپیک حضور یافتند ازشون تشکر کردیم . ضمنا ما هم به اونا میگیم اوچلیک ولی گذری میان وبیشتر نزدیک دریا و ابندون و اون ورا هستند طرف ما کم هستند کلا من یه بار از اینا زدم . راستی اگه منظورت فرح اباد ساری هست اونجا کجا آمل کجا؟ داش قرق هاکردی مازرونه ؟ معلومه مثل ما اسیر شکاری Khansariha (214)Khansariha (214)

یا بهتره بگیم ما مثل شما اسیر شکاریم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-23 04:58 PM

سلام دوستان گل

سید جون دیگه درشونی سمت رکوردای بین المللی. دمتش گرم
در مورد دارطلا هاشم داش جالب اینجاست همانطور که در تصویر میبینید از 4 تا پرنده شکار شده 3 تا به خانواده دارکوبها تعلق دارند. امسال به طرز عجیبی دارکوبها زیاد شدند.و البته سیو تیکا نسبت به سال قبل کم شدند . هرجا میرم هستند توی حیاط خونمون هم چند تا هستند که مدام میان روی درخت گردو میشینند وپدر گردو ها رو درآوردند(البته می اومدند حالا دیگه رفتن اونجا که نادر نرفت خخخخخ )بنده با جرات میگم دارکوبها از سیو تیکا هم بیشترند امسال. اگر اونها هم مثل تیکا ها تقریبا جمعی زندگی میکردند. این ادعا به راحتی مشهود بود .منتها دوستانی که در مورد فراوانی حیوانات و پرنده ها نظر میدهند معمولا این گزینه رو در نظر نمیگیرند که اگر شما از یه نوع پرنده یه دسته دیدی واز یه نوع دیگه یه دونه دیدی دلیلی بر کم بودن اون پرنده تنها نیست و یا زیاد بودن اون دسته. چون بعضی پرنده ها مثل چهار پایان قائل به قلمرو هستند ومنفردیا با زوج زندگی میکنند . باید همه جنگلهای اون اقلیم رو بگردی تا بتونی به فراوانیشون پی ببری.
راستی دوستان امروز اول فردینه ماه سال 1524 تبری هسه شما ره موارک. ایشالا باعروس عید بهیرین و
عروسی بینج بووشه (چه ربطی داشته ؟خخخخخ) جادارنه داش هما اتا دوبیتی باره .
خلاصه غصه نخرین هلی بخرین
[تصویر: 13430500021.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-07-23 07:27 PM

سلام به همه ی دوستان عزیز

بابا من حسودیم شد خدایی!!! این عکسا چیه میزارین؟ فکر ما رو هم کنین که اینجاها نرفتیم... گناه دارم به خدا Khansariha (226)
احمد آقا،هاشم جان،هما خان این عکس شکارهاتون منو کشتهههههههه!!!! نذارین اینا رو بد آموزی داره برا من! قلب من با باتری کار میکنه چرا این عکسا رو میزارین.....یعنی میشه ما هم مثل شما حرفه ای بشیم؟!؟!؟!!

حالا بدون شوخی دمتون گرم.انشاالله همیشه شاد و سرزنده و سلامت باشین Khansariha (256)

این 2تا عکسم از طرف من تقدیم شما دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-07-23 08:12 PM

سلام.داش احمد سیوتکا همه اومدن سمت ما ولی دیگه برنگشتن به قول خودت رفتن همونجایی که نادر رفت خخخخخخخ واسه همینه که کم اومدن.هاشم جان اون ماهیتابه جزو وسایل اصلی کوه منه و به قول دوستان جهازه منه خخخخ.همیشه همراهم هست.چیزای خوشمزه ای توش سرخ کردم که اینجا جاش نیست.خودتون حدس بزنید دیگه.دیگه وقتشه عکسها متنوع بشه پیش به سوی ماهیگیری[تصویر: 140420111045.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-07-24 08:34 AM

سلام بزرگواران
روز تک تک شما عزیزان:آ سید،آقا مهدی ،حاج احمد،جناب هما و بقیه اساتید بخیر و شادی انشاءالله،مهدی جان عکسات را دیدم خیلی زیبا بود اگه اشتباه نکنم باید انجیلی دار باشه؟سید جان عاشق ماهی و ماهیگیری هستمه،انشاءالله سید جان به محض این که از این تهران.......خلاص بهیمه حتما در معیت شما استاد بزرگ به عنوان یک شاگرد ماهیگیری را نیز فرا خواهم گرفت و اما داش احمد تصویر زیبایی از هلی دار بیهشتی با هلی های قرمزی که واقعاً آدم را ورنه به دل طبیعت،این هلی ها خوراک سیو تیکا هستنه،حاج احمد معلومه که تمام هلی دارهای منطقه را برای شکار سیو تیکا کاملا شناسایی هاکردی،دست همتون درد نکنه که واقعاً به این تاپیک رونق هدانی،راستی دوستان یه عکس از تمشک که هفته ی قبل بهیتمه آپ کمبه،قطعاً به زیبایی تصاویر ارسالی شما نیهه،ولیکن ما با همین تصاویر شومبی به دل جنگلهای شمال
[تصویر: 13431060451.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-24 12:08 PM

سلام رفقا
داش هما این فنر شکستن توی دیانا هم خیلی حال آدمو میگیره امیدوارم زودتر درست بشه که شکاااااااااااااااااااااااااار نزدیک است.
این ((کل شوکا)) و این ((نرگو)) رو به صورت خاص تقدیم به شما میکنم (از همین سایت ). انشاالله یه روز اینقدر زیاد بشن که شکارشون آزاد بشه بعد ما در رکاب شما وبقیه بچه های تاپیک بریم جنگلای دور، یکی دو شب بخوابیم و یه دونه 18 خالشو بزنیم و یه کباب مشتی راه بندازیم
[تصویر: 13431183561.jpg]
[تصویر: 13431183562.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-25 11:20 AM

سلام
به به به این میگن ماهی .
واقعا خوش استیل و زیباست والبته خوش خوراک . یکی از کارهایی که من عاشقشم، با دست گرفتن این ماهیه خیلی خوش دسته البته تا حالا به این بزرگی که آقا وحید گرفته نگرفتم. اما بین همه روشهای ماهیگیری هیچی ماهیگیری با قلاب توی رودخونه جنگلی نمیشه.
[تصویر: 13431959872.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-07-25 12:32 PM

سلام.حال و احوال داش احمد نهال افرا هست فک کنم این عکس. دوستان داستان این ماهی امور یا هامور از این قراره که اینجا یه کانالیه که به دریا راه داره از قدیم الایام ماهی توش هست.چند وقتی بود با این اقا وحید میرفتیم ماهیگیری البته من بیشتر تماشاچی بودم تا ماهیگیر .اولین بار که این ماهیو دیدیم فک کردم چوبه که داره از دور روی اب میره خداییش خیلی بزرگ بود بازم توی عکس بزرگیش معلوم نیست غولی بوده واسه خودش.این ماجرا یه چنن روز تکرار شد ما دوزاریمون افتاد که این ماهی ول میگرده این اطراف باید کمکش کنیم از این سر در گمی در بیاد خخخخخخ.دست به کار شدیم ایندفه که داشتیم میومدیم اینجا با خودمون کن یا همون نیزه سه شاخ که باهاش ماهی میگیرن رو اوردیم.خلاصه بعد از کلی انتظار دیدیم شیر نر داره میاد خف کردیم اومد که از جولوی ما رد بشه اقا وحید هم با اون هدف گیری الی با نیزه پرید روی ماهی داخل کانال و مستقیم ماهی رو به کف کانال دوخت دوسه نفری از همون زیر ماهی رو نصفه نیمه دادیم توی کیسه و خلاصه اوردیمش بالا اگه دقت کنید وحید سر تا پل خیسه.این داستان این ماهی هستش.یه عکس هم رد پای پای خرس یا به لهجه شما عزیزان عش یا اش میزارم که یه روز توی جنگل دیدم عکس گرفتم.لامسب خیلی بزرگ بودرد زیاد دیدم ولی این یه چیز دیگست.[تصویر: A_m771.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-25 04:37 PM

داش یاد ماهیگیری افتادم ما تقریبا 60 - 70 تا از این ماهی یه روز گرفتیم بعضی موقع تا 150 تا هم میگیریم ، بزرگ نیست (15 سانت)ولی خوشمزه است کافی قلاب رو بدون سرب بندازی توی آب اگه ماهیای مدل دیگه بخوایم و درشت تر ، سرب میبندیم و از این دنگ و فنگا
[تصویر: 13413073503.jpg]

کرم یا اجیک هم که پیته دار تن گیرمبی . ببینم میتونم یه عکس ازش پیدا کنم

آها این هم یه عکس ازکرم که از پوست درختای پوسیده(پیته دار) درش میاریم. البته کنار طویله ها هم فراوونه ولی عجله ای باشه از اینجاها میگیریم . ببخشید امیدوارم مشغول غذا خوردن نباشیدKhansariha (8)
[تصویر: 13432220671.jpg]
امروز رو دیگه خدا حافظیKhansariha (48)
دست حق نگهدار

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-07-27 06:08 PM

سلام به دوستان عزیز.کجایین؟کم پیدا شدیناااااا.فکر کنم روزه بدجوری فشار اورده که حال ندارین بیایین پای بساط کامپیوتر.یه سر بزنین .دیروز یه سگ شکاری معامله کردم به قیمت 170 تومن.قیمت توله شکاری چقدر بالاست.اینم با هزار جور پارتی بازی انقدر گرفتیم.توله ماده پوینتر 1.5 ماهه.[تصویر: M_M2541.jpg] [تصویر: M_M2542.jpg]