شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-14 01:57 PM

سلام دوستان بعد از یکی دوروز غیبت.به به میبینم که یه عضو جدید داریم.سامی جان خوش بیمویی برار.اینجا جمع واقعا صمیمی و خوبی است امیدوارم بتونیم در کنار هم جمع صمیمی تری رو تشکیل بدیم.واما یه نکته.این پرنده های که شما نام میبری و همه میشناسن خرید فروش صید و زنده گیری اینها ممنوعه و به شدت پیگرد قانونی داری.ازتون خواهش میکنم دیگه هیچ حرفی در این مورد اینجا زده نشه چون نه به نفع شماست نه سایت.مطمئنا همونطوری که شما و بقیه این بحثها رو میبینن خیلی های دیگه هم میبینن که ممکنه گرون تموم بشه یه چیزی هم هست داداش این نصیحت رو داشته باش اگه کاری میکنی همه جا جار نزن مخصوصا همچین جاهایی.پس لطفا دیگه حرفی زده نشه امیدوارم که از حرفام ناراحت نشی داش گلم.فقط یه نصیحت دوستانه بود سامی جان.با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-14 02:06 PM

کاملا حق باشماست تاپیک قیچی ....خخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-14 02:08 PM

مرسی gorjimahalle جان...انشالله...

منم واس همین ادامه ندادم ... چشم برار... Khansariha (102)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-14 02:12 PM

سلام
آقا سامی خوش اومدید
فقط توجه کنید جریمه شاهین (و سایر پرنده های شکاری) از پلنگ بیشتره!!!
با این که خیلییییییییی زیادن (حداقل اطراف آمل)
در مورد شکارشون به این راحتی ها هم نیست ، واسه عقاب باید ساچمه زن داشته باشید و تشریف ببرید کوه (بنده حاجی دلا دیدم یه نمونه که زیر بالش دوتا دایره طلایی بود ) و خلاصه از کبک تیزترن و تو ارتفاع هستن
شاهین اوضاعش فرق داره و تو ییلاقات جنگلی (من تو کدیر با تراکم زیاد !! دیدم)
قوش و قرقی و این جور سوسول بازیا هم جایی نبوده که ندیده باشم!!!!!!(البته تو حاشیه جنگل و جاهایی که بین زمین های کشاورزی دار و درخت داره (مثل کاچ و اطراف هراز))
ولی زنده نمیتونید بگیریدش به همین راحتیا ؟!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-14 02:23 PM

شرمنده دوستان من اسم کوچیکتونو نمیدونم مجبورم به نام کاربری صدا کنم.
ممنونم LITKOH جان...Khansariha (48) الانم تو جمع شما اومدم یه موجودی منو اینجا کشونده.. حوس کردم تشی شکار کنم.. واسه همین اومدم تحقیق که اینجا موندگار شدم. Khansariha (262)

بله از جریمشم خبر دارم داداش... خلاصه دوستان فرمایش کردن که اینجا مطرح نکنیم بهتره..گفتیم بروی چشم..
اینارو باید با تله گرفت... ساده تر از اون چیزی که فکر کنید Khansariha (226)

ایشاله قسمت بشه برای شکار در خدمت دوستان باشیم . از تجربیات دوستان نیز استفاده کنیم.. بی صبرانه منتظرم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-14 02:35 PM

علیکم السلام
بنده علی هستم ،آقای فلکیان حامد هستن،ایرگانر آقا حسین هستن و سوادکوه حاج احمد، بقیه هم اسمشون روشونهKhansariha (215)Khansariha (214)
دنبال کمان بودید، کراس بو 165 پوندی با قیمت زیر 400 موجود هست و برای بوفالو هم انرژی کافی داره، تو جنگل هم چون رنج زیر 100 هست جواب میده ، فقط بحث تیر و سرتیر هست که با این قدرت فکر نکنم عمر بالایی داشته باشن و البته گروننKhansariha (172)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-14 02:48 PM

چاکریم..
ماشینت تو حلقم...
سید جان پس کو جک و جونورااااا ؟؟؟ Khansariha (395)

چاکر علی آقا و باقی دوستان..
دنبالش نیستم آخه گمون نکنم زیاد به دردم بخوره و فقط تیر اندازی باهاش لذت فوق العاده ای داره...
داشتم گشت میزدم تو نت که دیدم نوشته کمان ایرانی گفتم یه تحقیق کنم ببینم دوستان نظرشون چیه... Khansariha (8) بازم ممنونم داداش..
خودت کار کردی با کمون تا بحال؟/
راستی داداشا من یه تفنگ بادی دارم یه ساله خریدم 2 بارم باش شکار رفتم..اونم در حد گنجشک و کبوتر.

الانم یه ساله گوشه خونه افتاده..حالا که تو جمع شما دوستان عزیز هستم لازم شد یه دستی روش بکشم... هرچند ارزششو نداره اما واسه شکارای کوچیک که خوبه.
تفنگم بادیه چینی مدل b3-1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام روش دوربین نصب کنم و اینکه یکم موقع شلیک صداش زیاده.. چیکارش کنم؟؟ به نظرتون فنرشو عوض کنم؟؟؟؟Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-14 03:01 PM

با کمان درست و حسابی نه ولی بچه بودیم زیاد دنبال درست کردنش بودم!! یه بارم بایه دونه (که بازم بدرد نخور بود و خریده بودم) اشتباها به سر یه بنده خدایی شلیک کردم که خدا رو شکر مالید و فقط خون اومد!
شما چی کار کردین؟با نظرتون کار آمد هست؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2012-11-14 03:15 PM

داش علی دارم از خنده میترکم خدایی ... منظورت هموناییه که با کش شلوار درست میکردیم؟؟ Khansariha (266)

کمان به نظرم واسه جاهایی خوبه که شکارای بزرگ داشته باشه... مثل اهو. گراز. کمین کنی صبح تا شب وقتی رسید کلکشو بکنی، اونم چی یه ساعت باید دنبالش بدویی ..تا بیفته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یه فیلم شکار با تیر کمان

خدایی خیلی لذت بخشه شکار با کمان

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-11-14 03:27 PM

(2012-11-14 02:35 PM)LITKOH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علیکم السلام
بنده علی هستم ،آقای فلکیان حامد هستن،ایرگانر آقا حسین هستن و سوادکوه حاج احمد، بقیه هم اسمشون روشونهKhansariha (215)Khansariha (214)
دنبال کمان بودید، کراس بو 165 پوندی با قیمت زیر 400 موجود هست و برای بوفالو هم انرژی کافی داره، تو جنگل هم چون رنج زیر 100 هست جواب میده ، فقط بحث تیر و سرتیر هست که با این قدرت فکر نکنم عمر بالایی داشته باشن و البته گروننKhansariha (172)

با اجازه صاحب تاپیک.Khansariha (8)سلام به همسایگان و رفقا.

علی جان داداش این کراسبو مارکش چیه؟ دقتش رو چک کردی؟Khansariha (8)