شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-10 04:22 PM

سلااام به همهKhansariha (48)
آقا مهدی"جیجاق" چیه؟؟!!
شما هم عشق کوه دارین ها !!!!1Khansariha (256) هی داشتم فکر میکردم این خشواش چرا اینقدر آشناست؟؟؟؟؟؟ بعد یادم اومد که سند لیتکوهیت گزناسراست!!!!! خخخخخKhansariha (256)
غیبت کبری رو هم خوب اومدیدKhansariha (8)
سید جان بله،بله یه جای دیگه هم میگه تو کجه من کجه اتا اروند میونه تو کجه من کجهامه دل غرق خونه!!!! ولی شما که خدا رو شکر کله هم بینتون نیست......تیرنگ های آمل رو دلخون میکنید از داغ فراق!!!خخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-10 05:50 PM

(2012-11-10 04:22 PM)LITKOH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااام به همهKhansariha (48)

آقا مهدی"جیجاق" چیه؟؟!!
........

سلام

سید من تعریف جبپ km رو زیاد شنیدم.میگن ماشین جون سختیه و برای جاده های سنگی و کوهستانی خیلی خوبه. انشاالله اگه بودجه برسه تو فکرش هستم!

علی جان این "جیجاق"ه !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - okie - 2012-11-10 09:15 PM

آره این جیجاقه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-10 09:39 PM

عجب جیپ آلبالویی داری معلوم خیلی هلووووه.......

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-10 10:43 PM

سلام شب همه ی دوستان گل بخیر .
اقا مهدی مرکز خرید وفروش جیپ کا ام تو استان گیلان . شهر کلاچای و رحیم اباد هست. با سند و نمره اگه بخوای 5میلیون به بالاست . مدل های جدیدش اکثرا موتورش موتور پیکان هست. منظور از مدل جدید اخرین مدل های که تولید شده است. البته نه این که بد باشه ها . چون لوازمش پیدا میشه وقدرتش هم به نسبت خوبه هر کی داره راضی هست .
در مورد نام پرنده شکار شده توسط اقا هما . ما بهش میگیم گژگال . وجالب این جاست که اینور ها بعضی ها میگن حلال گوشته و میخورن. من که نخوردم . !!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-11 06:11 PM

Khansariha (256) سلام جقلان . کو اندر دیرین بره !!!! شیمه سایه سنگین ابوسته . مهدی جان زحمت بکش ایته عکس انگور امره بنه تا . تا نگوران بشمریم.!!!!! تاپیک مازنداران به زبان گیلان.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-11 08:04 PM

سلام بر گیل زاکان! حامد جان تی چشه قوربان بره ....

اینم یه انگوره دیگه که سفارش داده بودی! برو حالشو ببر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حامد جان اینطرفا جیجاق رو حلال میدونن همه و استفاده میشه.برا همینه که شکار شد. فکر نکنم مشکلی از لحاظ شرعی داشته باشه. انقدر حساس نباش برادر....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-11 08:28 PM

سلام مهدی جان . ای ول دیدم تاپیک سوت کور گفتم انگور بزاری بشماریم. !!!! ولی این نگور دل مارو برده . خیلی زیباست مرسی.
من به نظرم تو تاپیک گیلان بود اگه اشتباه نکنم . گفتن حرام گوشته. شاید هم این پرنده نبود. عرض کردم طرف ما هم میگن حلال گوشته. من حساس نیستم. اتفاقا من خاطره هم دارم از این پرنده. توی دوران سربازی یکی زدم. اول صبح بود بعد من رفتم شهر ظهر امدم پادگاه دیدم دوستم رو تخت نشسته به جای سلام علیک فقط صدای گژگال رو در میاره . فهمیدم تنهایی زده تو رگ. !!!! ما تو یه منطقه جنگلی توی یک پادگان اموزشی خدمت میکردیم. منطقه دو هزار تنکابن . خیلی خیلی خوش گذشت . !!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-11 08:36 PM

آقا !!!! این انگورا نشون نده یاد بهشت می افتیم اگه نشون میدی حوری ها هم بزار بغلش بهشت که بدون حوری نمیشه عزیزه من

خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-11 09:04 PM

سلام حسین جان . بابا گلی به گوشیه جمالت .!!!! مهدی جان ما بز گفتیم . !!! بیخیال انگور شدیم . !