شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-08 07:37 AM

Khansariha (256)
دعوت :
ترا افسون چشمانم ز ره برده ست و ميدانم
چرا بيهوده مي گويي دل چون آهني دارم
نميداني نميداني كه من جز چشم افسونگر
در اين جام لبانم باده مرد افكني دارم
چرا بيهوده ميكوشي كه بگريزي ز آغوشم
از اين سوزنده تر هرگز نخواهي يافت آغوشي
نميترسي نميترسي نميترسي كه بنويسند نامت را
به سنگ تيره گوري شب غمناك خاموشي
بيا دنيا نمي ارزد به اين پرهيز و اين دوري
فداي لحظه اي شادي كن اين روياي هستي را
لبت را بر لبم بگذار كز اين ساغر پر مي
چنان مستت كنم تا خود بداني قدر مستي را
ترا افسون چشمانم ز ره برده است و ميدانم
كه سر تا پا به سوز خواهشي بيمار ميسوزي
دروغ است اين اگر پس آن دو چشم راز گويت را
چرا هر لحظه بر چشم من ديوانه مي دوزي

فروغ فرخ زاد

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-08 10:47 AM

سلام به همه ، سید جان ولی نمیشه ثابت کرد چیزی رو از رو عکس مگر اینکه خودتونم کنار بوق باشید و عکس کیفیتش بالا یاشه و ثابت کنن دستکاری شده، چیزی که بلنده دیوار حاشا ، بنده یه تفنگ خفیف درست کرده بودم (خراب شد) تو 3 تا فروم فریاد زدم، ببینم کی میخواد ثابت کنه؟؟؟؟!!!Khansariha (214)Khansariha (8) حتی اگه بیان و بگیرنم هم نیاز نیست دروغ بگم چون عدم انجام فعل نیاز به اثبات نداره، اونا باید ثابت کنن
یا دوستان عزیزی (مثل آقای هانتر) که میان عکس کل میزارن با تفنگشون ، ولی خوب به قول شما سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندنKhansariha (8)
ببببببببببببببببببببببببببهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه حاجی عزیز ، چه عجب Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219) آقا ما کلی دلمون تنگ شد کجا تشریف دارین
آواتارکه نیاز به گفتن نداره خودم نیستم (پس فردا ما و به جای این نگیرن!!!)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (399)

جانشین گردان مالک لشکر ۲۵کربلا+ تصاویر منتشرنشده
فرمانده شهیدی که شال سبز ودیعه شهادتش شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-08 12:04 PM

[تصویر: amolbarf.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-08 12:12 PM

سلام دوستان عزیز

به به میبینم که همه اومدین! چه عجب حاج احمد آقا.خوش آمدید عزیزان
دوست عزیز kingpaco،،مشعوفمون کردی برادر..ما همیشه شکار های خوب شما رو میبینیمو لذت میبریم حاجی.چه خبر از تفنگ خوشگلت مارادوی گرامی؟؟

حاج احمد آقا یواش یواش غیبت صغری شما داشت به غیبت کبری تبدیل میشد!!! کم پیدایی....

دوستان جای شما خالی امروز با هما خان رفتیم جنگل نوردی! کلی چیزها و تجارب جدید یاد گرفتم.و از همه مهمتر یه "جیجاق" هما خان شکار کرد.تا حالا از نزدیک لمس نکرده بودم جیجاق رو.خیلی جالب بود .... و از همه مهمتر هد شات شدن این پرنده بود دیانا 36 خوب کارشو انجام داد.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-08 01:43 PM

سلام دوستان.ارادتداریم.احمد اقا خوش اومدی شوکا رج دل مارو برده تازه هم هست.خدا بیامرزدش.علی اقای گل حق با شماست ولی خوب دیگه روش من اینه تا حالا هم جواب داده.داش مهدی هما خان نگو داش بگو تک تیرانداز من یه چشمه از شلیک های مخوفش رو دیدم یه روز هر چند روز خوبی واسه شکار نبود و بارون امان نداد ولی در کل خوش گذشت.چه زود برگشتین .خوبیش اینه که همشهری هستین راحت هماهنگ میکنین ولی ما نمیتونیم.شاعر میگه من اینجا و تو اونجا امان از درد دوری خخخخخخخخخ.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-08 02:45 PM

سید جان اون کسی که این شعر رو خونده بیارش من کاره اساسی دارم باهاش! احتمالا نمیدونه که وسایل نقلیه خیلی وقته اختراع شده!

درثانی شما کجا ما کجا.... شما حرفه ای با ساچمه زنی و گوله زنی میری شکار ((خبلا میلسه بلادل " به قول علی دایی!!!" )) ما با تفنگ بادی،،تازه شکار هم نمیریم بیشتر جنبه تفریح و صحبت کردنو گردش داره ....

ولی خدایی خیلی دوست دارم یه روز دست جمعی همه باهم قرار بزاریم و بریم بیرون و همو ببینیم. حیف که دوستان پایه نیستن و سایه سنگینن Khansariha (226)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-08 08:58 PM

مخلصیم.مهدی جان نه خدا شاهده پایه که هستم سایه ماهم سنگین نیست داداش.نمیتونم وگرنه از رو هوا میام حتی اگه شده سینه خیز میام.این پیر مرد هم رفیق سرمای زمستون ما واسه شکار گراز و تش و ابیا هستش.دمش گرم اصلا نه توی کارش نیست.[تصویر: DSC_0155.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - airgunner - 2012-11-10 12:04 AM

سلام درود به تمام بچه های گل مازندرانKhansariha (48)
صرفا جهت تشکر و قدر دانیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
شمی تاپیکم به جور ترKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-10 11:24 AM

سلام

سید منو هما خان هم تو فکر از این ماشین قرمزا برای بیرون هستیم Khansariha (215) . خدایی خیلی برای شکار و گشتو گذار خوبه. الان این جیپ ها حدودا چنده؟ برا خودت مدل چه سالیه؟ قیمتش تو بازار چقدره؟؟
-----------------------------------------------------
"خشه واش" یکی دیگه از ییلاقهای زیبای آمل:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-10 02:40 PM

سلام.مهدی جان این جیپ km مال من نیست مال یکی از دوستان علاقه مند به طبیعت هستش که پایه گشت و گذار در جنگل هست و با هم زیاد میریم بیرون.این 5 یا 5 و خورده ای.جاهایی رو با ان رفتیم که تصورش هم مشکله.من یه دونه سراغ دارم 4 و خورده ای منبع گاز هم داره.باز روز تعطیل دیگه و گشت و گذار دیگه و صبحانه ای دگه.بفرمایید[تصویر: DSC_0157.jpg] g] .بلوط نرسیده جنگلی [تصویر: DSC_0181.jpg] دهانه غار که دوسه متری بیشتر عمق نداره و مشرف به رودخانه هستش از اثار مشخص بوده که خرسی هم در اینجا زندگی میکرده.[تصویر: DSC_0171.jpg] درختان سر به فلک کشید[تصویر: DSC_0182.jpg]اون محلی رو هم که با فلش مشخص کردم در قدیم الایام قلعه وجود داشته که هنوز کمی از خرابه هاش وجود داره و مسیر به قلعه بسیار عب العبوره[تصویر: DSC_0173.jpg]