شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-05 09:34 PM

سید جان دستت درد نکنه. منتظر تکمیل کار هستیم. ممنون که به یاد ما هستی.
اقا مهدی . (همیار انجمن) شرمنده با عجله نوشتم. الان که دیدم شرمنده شدم. !!!!! اصلاح میکنم :
بعد با جوشاندن وغلیظ کردن یه شیره تقریبا سیاه به نام اربه دوشاب میگرفتن. توی زمستان با برف ( برف دوشاب ) . ویا با پلو ی سرد. کته میخوردن . ( چه پولا دوشاب ) ( چه پولا = همان پلوی که به صورت کته درست میکنن بعد سرد میشه )

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - DAGGER - 2012-11-05 10:15 PM

(2012-11-05 09:34 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جان دستت درد نکنه. منتظر تکمیل کار هستیم. ممنون که به یاد ما هستی.
اقا مهدی . (همیار انجمن) شرمنده با عجله نوشتم. الان که دیدم شرمنده شدم. !!!!! اصلاح میکنم :
بعد با جوشاندن وغلیظ کردن یه شیره تقریبا سیاه به نام اربه دوشاب میگرفتن. توی زمستان با برف ( برف دوشاب ) . ویا با پلو ی سرد. کته میخوردن . ( چه پولا دوشاب ) ( چه پولا = همان پلوی که به صورت کته درست میکنن بعد سرد میشه )
سلام به همسایه های باحال مازنیKhansariha (8)
آقا انقده تعریف بگودی مره کار بگیتی !
بشوم بگردستم کابینت مین ایتا دبه یه لیتری پارسال بازار فومن جان از ایتا پیرمردبیهه بوم بیافتم (اربه دوشاب) یک سوم اون مین دبو نصفا با فردا صبحانه با سرد پلا بزنم نصفش هم برای برف البته اگه امسال برف بایه
شیمی همتا فدا
کوچیکتان بهروزKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-11-06 12:34 PM

من پارسال یه درختش رو تو کوه های کرج اتفاقی دیدم . جالبه اینجا کسی نمی شناختش و میوه هاش دست نخورده بود.راستش منم فکر نمی کردم اینوز البرز از اینا داشته باشیم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-11-06 12:48 PM

با سلام آقامهدی عزیز قرار شد این ور و اون ور البرز نداشته باشیم!!!!!(قهقههههههههه)
در فارسی بیشتر به کلهو موسوم است و در جنگلهای شمال فراوان

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-11-06 01:00 PM

هما جان بالاخره باید یه جوری مشخص کنم که کجا رو می گم!!Khansariha (219)Khansariha (219) خیلی مخلصیم.مخلص تمام اهالی البرز و سواحل زیبای دریای کاسپی.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-06 01:35 PM

سلام.مخلصیم.به قول یکی از خواننده های اون ور اب جاده های شمال محاله یادم برههههههههههههه.پشت فرمون هم دست از عکای بر نمیدارم که با برخورد و تذکر شدید پدر گرامی روبه رو شدم.خخخخخ.جاده زیبا و لذت بخش واسه رانندگی[تصویر: DSC_0150.jpg].غروب خورشید از دیدگاه پشت فرمون[تصویر: DSC_0153.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-06 02:07 PM

سلام دوستان

یه عکس جالب از اینترنت پیدا کردم. فکر کنم خوشتون بیاد ....
تمام زمانها رو به لحجه مازندرانی میگه! من که خوشم اومد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-06 04:12 PM

سلام
متشکرم، آقا مهدی یه سریشون مهجورن یا من به گوشم نخورده؟؟(کلا میخوام بدونم رایج هست یا نه)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگه بازم همچینچیزی پیدا کردید حتما بزاریدKhansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
مخلص تمام برادران اینور ، اونور و اونیکی ور البرز هم هستیم که لطف میکنن سر میزننKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-06 09:40 PM

سلام بروبچس مازندرانی گل.دیگه برنامه های دور هم ندارین؟خیلی وقته هماهنگ نکردینا.مشکلات فشار اورده مثل اینکه.موفق باشین همه.فرزند کمتر زندگی بهتر که میگن همینه[تصویر: 2052078650105911811S600x600Q85.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-06 10:57 PM

[align=right]داشتم بعد مدت از خاک خوردن کروپ سیمسون بابا تمیز می کردم گفتم یه عکسی هم بگیرم ازش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.