شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - royal - 2012-11-02 02:39 PM

دوست عزيز به هيچ وجه با لول بدون چوك شليك نكنيد رزوه هاي داخل لول رو از بين ميبره و و سعي كنيد براش يه چوك سيلندر و يه چوك فول هم پيدا كنيد

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-02 02:42 PM

بله ممنون از اطلاعی رسانی من اون چک باز کردم که عکس بگیرم وگرنه همچین کاری با اسلحه نمیکنم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - royal - 2012-11-02 02:47 PM

دوست عزيز اينم عكسش اميدوارم دوستان مازندراني به خاطر شلوغ كردن اينجا منو عفو بفرمايند

ولي خدايي خوشم اومد كه سردار به دستان زياد شدن Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-02 08:04 PM

سلام دوستان.اقا هادی عزیز خوش اومدی داداش.خیلی خیلی خوشحال شدم دیدم پست زدی بازم از این کارها بکن چشم ما به جمال سردار شما هعم روشن شد ایول خیرشو ببینی.حسین اقا هیچکس به خاطر زدن پست اینجا توی تاپیک مازندران بیرونت نمیکنه خیلی هم خوشحال میشیم پست بزنی .ولی توی تاپیک های دیگه باید سعی کنی قوانین اونجا رو رعایت کنی و از زدن پست بیهوده پرهیز کن.موفق باشیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-02 09:42 PM

(2012-11-02 02:47 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز اينم عكسش اميدوارم دوستان مازندراني به خاطر شلوغ كردن اينجا منو عفو بفرمايند

ولي خدايي خوشم اومد كه سردار به دستان زياد شدن Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام خدمت اقا هادی عزیز . اتفاقا از حضور شما بی نهایت خرسندیم.ما از شما درس یاد یگریم. و از پست زدن شما هم سپاسگذاریم.
در مورد اسلحه من چک ثابت هستش . فاقد چک .خود من هم این طورش دوست دارم.
حسین جان تفنگت هم دیدم مبارکت باشه . تفنگ دوستت هم گپ تفنگ منه . مبارکش باشه .
تفنگهای خوبی هستن تا جایی که امکان داره زیاد و مداوم چهار پاره استفاده نکن .
(2012-11-02 11:41 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
WoooooooooooooooW

حامد جان شما هم شکارچی هستیو رو نمیکنیا......

آقا این پسر خودته؟؟ چقدر بانمک و نازه. خدا انشاالله حفظش کنه. دامادش کنی برادر.

Khansariha (256)

سلام مهدی جان . مرسی . اقا پویا ما الان چهار سالشه. عاشق تفنگ . شادو مال پویا هستش .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - royal - 2012-11-02 11:30 PM

سلام خدمت دوستان عزيزم كه اينقدر به من لطف دارن من كوچيك و شاگرد شما هستم جناب فلكيان سيد محمد عزيز شما كه هميشه به من لطف داشتيد دوستان قدر اين سيد رو بدونيد واقعا اخر مرام و معرفته و تو شكار كه ماشا الله رو دست نداره اينو بدون اغراق ميگم Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-11-03 03:47 PM

Khansariha (256)سلام خدمت دوستان گرامی Khansariha (48). امیدوارم حال همگی خوب باشه . هما خان . اقا هاشم. احمد اقا خیلی وقت هست . افتخار ندادن. انشال.. که هرجا هستن سالم و تندرست باشند. سید هم حتما شکار رفته پیداش نیست . !!!! امشب با دست پر میاد . من دارم پیش اگاهی میدم!!Khansariha (219)

سید این فشنگها قیمتشون چنده . من چهار تا دونه دارم دلم نمیاد بزنم . جایی میشه خرید؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-03 09:41 PM

......کجا میری سید ؟؟؟؟؟ما رو هم ببر

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-04 04:28 PM

سلامKhansariha (215)Khansariha (215)
آسید عیدی کوش پس؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (399)Khansariha (399)
مخلص همه دوستان گل که تاپیک رو بالا نگه میدارنKhansariha (256)Khansariha (256)
حاجی هم رفت که رفت دیگه ؟؟؟!!!!!
آقا هما هم کم پیدا شدن و آقامرتضی هم که کم پیدا بودن ، ایشالا همیشه هر جا سلامت باشن (ای انه گله ر کجه داشتمهKhansariha (214)Khansariha (214))

این عکسا هم حساب نیستا!!!باید یه اشکار گویی شوکایی چیزی داشته باشه خخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-04 05:48 PM

سلام بر دوستان عزیز

سید جان اون نون کوهی سر سفرتون منو کشته.... همیشه به خوشی و گشتو گذار باشی برادر.

حامد جان از آقا پویا اجازه میگیری تا از شادو استفاده کنی یا نه؟؟!

Khansariha (256)