شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-15 08:33 AM

سلام چاکریم همگی
به به سید جون زدی تو کار زیر خاکی . اون سماور و اون قلیون و هوای خوش مازرون و .... پس گور بابای جزایر قناری و خلیج مکزیک، لم ولوار خودمون رو عشقه. هاشم جون جالبه بدونیم ملخ جز حیوانات حلال گوشته ؟ ونه گوشت کو من ندومبه ؟ ونه کجه ره خرنه باز من ندومبه ؟ اینتی باتنه حلال گوشت که آدم فکر کنده اتا 18 خال اندازه لاش دارنه خخخخخخخ

صواحی سری بزنیم به اعماق جنگلای مازرون :
[تصویر: 13423279031.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-16 08:12 AM

سلام بر رفقا
بالاخره رحمت الهی شامل تهران هم شد . دیشب هوا شمالی بود ما خوابمون نمیبرد
یاد هفته قبل افتادیم که اومدیم شمال وهوا بارونی بود وکمین زیر هلی دار وشکار سیو تیکا وانجیرخوار و...
این یکی هم بالش شکست واز داخل لم ولوار درش اوردیم.
ای خوش آنروز کزین منزل .... بروم ***راحت جان طلبم بی سرو سامان بروم
[تصویر: 13424135681.jpg]
[تصویر: 13424135682.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-16 02:40 PM

خلاصه مدام دوربین خیس وتار میشد و حتی یه جای خشک توی لباسها وسایلم نبود که بتونم خشکش کنم بالاخره از خر شیطون اومدم پایین وبرگشتم البته همچین دست خالی هم نیومدم ولی پدر تفنگ در اومد همینجوری گلی ومالی(تصویر):
[تصویر: 13424365951.jpg]

هاشم جون از اون روزی که قول دادی عکسشو بذاری من خوابم نصف شده
خخخخخ
سید جان و هما جان نوش جان گوشت بدن(مراسم پاکسازی محیط از لوس وجود سیوتیکا بیه؟) شکار 3تایی هم صفا داره نه ؟ بهترهم هست . به سمت هم پرواز میدین. فکر نکنم کلا در رفته باشه.

فکر نکنم کلا چیزی از دستتون در رفته باشه.
البته فکر کردم سید جون میگن تعطیلات رفتن شکار دوباره خوندم نگو دیروز بوده من دیروز اینجا بود م این مال تعطیلاته

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-18 01:00 PM

گفتیم برای خالی نبودن عریضه یه عکس هم از بامشی بذاریم
[تصویر: 13426030321.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-07-19 01:52 PM

سلام به دوستان گل
دیروز عصر به اتفاق دو سه تن از عزیزان در فرح آباد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوچلیک (شاسی بلنده!!!!!!!)کار بادی نیست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوچلیک شاسی کوتاهه!!!!

شورتج معروف

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-07-20 06:43 PM

سلام به دوستان گل.کم لطف شدینا تاپیک رو بالا نمیکشین.داش احمد هاشم جان کجایین؟هما خان که هرچی جک و جونور دویه ره انجیل بساته بورده.دستخوش بابا.ایولا.هرکی ندونه من که میدونم دست به تفنگت حرف نداره.Khansariha (8) چندتا عکس ناقابل پیشکش شمالیا [تصویر: M_M2530.jpg] [تصویر: M_M2532.jpg] [تصویر: M_M2531.jpg] بفرمایید[تصویر: M_M2535.jpg] [تصویر: S_m1466.jpg] [تصویر: M_M2534.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-21 11:19 AM

سلام رفقا
چاکریم
سیدجان حالمون جا اومد ، اساسی . خوشم که کلا در صفایی داداش . و اسلحه تم اون حالت پوست تخت کننده خودشو همیشه داره . من یه مقداری سرم شلوغ شده از حیث کاری توفیق نداشتم خدمت بر سم .

ماشاالله عکسات اینقدر زیباست که دیگه حیفم میاد عکس تابستون بذارم چند تا تصویر از زمستون پارسال توی آرشیو بود که خیلی با کیفیت نیستند ولی خوشیم با خاطراتش میذاریم که کلکسیون تکمیل بشه(پارسال زمستون یادش بخیر از اول خرد چله تا آخر پیرزنا چله آسمون همتی بوارسه Khansariha (214)Khansariha (214))

[تصویر: 13428561234.jpg]

[تصویر: 13428561233.jpg]

[تصویر: 13428561232.jpg]
اگه فکر میکنید اصغر آقای ما نشسته یا قدش کوتاهه در اشتباهید ایشون به عنوان یکی از دلسوزان محل مسئول بازکردن این جاده بودند که همین قدر که میبینید برف اومد وبعد 3روز تلاش بالاخره این کارو کردند . دمشون گرم خیلی گنگستری کار میکردند من حال میکردم با اینکه ملت 3 روز اونجا برق نداشتند ولی امیدوارم امسال هم بیشتر از این برف بیاد .
[تصویر: 13428561231.jpg]

راستی نماز روزه ها قبول . التماس دعا در حد تیم ملی .
به به هما جان همتی شل تاش هاکردی. ایی مدل دیگه ای دنیبیه؟. ( اوچلیک شاسی متوسط مثلاخخخخ )

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-07-22 07:24 AM

سلام دوستان شکارچی ام در این تاپیک؛نماز وروزه های شما بزرگواران قبول
سلام ویژه هم به سید بزرگوار،حاج احمد،آقا مهدی،جناب هما و سایر عزیزان این تاپیک،ماشاءالله این چند روزه برارون با عکساشون کولاک هاکردنه،خداییش دیگه یه جورایی به این تاپیک وابستگی پیدا هاکردمه با تصاویر زیبایی که شما بزرگواران زحمتش را به دوش کشنی و اما حاج احمد تصاویری که اون دفعه سید از هوای وارشی جنگل به تماشا بیشته ما را هم هوایی هاکرده و راه شمال در پیش بهیتمی،حاجی، دوستان که اونجا تشریف دارنه و واقعاً از این موهبت الهی بهر ورنه ولیکن واقعاً من وشما حاجی جان متاسفانه اینجا......بگذریم!حاجی جات خالی بوردمه جنگل،تازه تمشکه برسی بهینه و از طرفی از جایی عبور هاکردمی که تصادفاً به زرد جیجاک(زرد گوشک،البته ندوبمه حاجی شما و سید بهش چی گرنی)برخورد هاکردمی،هرچی که داشته را بکندیمی و خلاصه عزیزان جاتون خالی دلی از عزا در بیاردمی،دوستان منظر عکس های زیبای شما از طبیعت بکر مازندران هستیم،روز خوش التماس دعا
[تصویر: 13429283041.jpg]
[تصویر: 13429283042.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-22 10:36 AM

سلام به به دوستان جمعتون جمع باشه همیشه
سید ممنون از توضیحات .
هاشم جان وهما جان ما بهش میگیم زرد گوشک . یه عکسی گرفتی که آدم دلش میخواد خام خام بخورتش .
هاشم جان عجب جایی هسه که تمش تازه برسیه. معلومه تابستون خنکی دارنه.
خوب دوستان بعد گیاه شناسی حالانوبت پرنده شناسیهKhansariha (266) Khansariha (8)یه سری به آرشیو عکسهای قدیم میزنیم (با اینا سر کنیم تا زمستون برسه )
ما به این پرنده که اندازه یه تیکای باغی ( همون رش تیکا )هست میگیم گندمخوار.(بعضی میگن گت میچکا ) واقعا هم گوشت خوشمزه ای داره چون فقط از دانه ها واحیانا میوه ها تغذیه میکنه نه حشرات و کرمها .....

[تصویر: 13429394741.jpg]

[تصویر: 13429394742.jpg]

ماشاالله تنوع پرنده توی مازندران زیاده همراه این مدل پرنده همونجا میشه
تیکا و انجیر خوار(پری شاهرخ. درست گفتم هماجان ؟) و ...شکار کرد .

[تصویر: 13429394743.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-22 02:41 PM

این عکس رو آخرای اردیبهشت گرفتم دو ماه پیش، عمر مثل باد میگذره. Khansariha (226)Khansariha (226)

[تصویر: 13429516772.jpg]

اگه خوشتون اومد یه چند تا هم گذاشتم عکاسی .
مخلصیم فجیع