شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-31 04:13 PM

سلام اقا حسين به تاپیک خوت خوش امدی . Khansariha (390)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-31 06:42 PM

سلام دوستان Khansariha (8)

سید جان گله برا چی؟! خوب مثلا من،همیشه آن هستم و به این تاپیک سر میزنم،روزی حداقل 5-6 بار میام ولی خدایی چی بگم! یه موضوعی،بحثی،حرفی مطرح کنید تا دوستان بیانو پست بزارن و صحبت کنیم..... بیخودی و الکی که نمیشه پست و عکس گذاشت برادر! مطمئنا دوستای دیگه هم همینطور هستن.
راستی سید جان اون سگ کوچولوها زیر ماشین از چه نژادین؟؟ چقدر باحال و تمیز هستن! برا خودتونن؟؟

حسین آقا خوش اومدی،،خودتو کامل معرفی نکردی برادر.خوشحال میشیم بهتر بشناسیمت.

خوب الان دوستان یه موضوعی بدید.چیزی که عامه پسند باشه و همه بتونیم توی تکمیل صحبتهای هم نظری بدیمو تاپیکو هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ جایگاهی بالا نگه داریم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-31 08:22 PM

سلام خدمت همه دوستان گل . امیدوارم حال تک تک عزیزان خوب باشه .اره والا من هم همینطور !!!! اولین پیشنهادو من میدم!!! تعداد انگور ها ،توی عکس ی که اقا مهدی گذاشته من شمردم1052 . یا تایید بفرمایید یا خلافش را ثابت کنید.!!!! خخخخخخخخ. البته 1052 هیچ ربطی نه به شادو هزار داره نه به دیانا 52 من !!!!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-31 10:45 PM

سلام به دوستان گل.اره راس میگینا اینم هست.حسین اقای عبادیان خوش اومدی داداش به قول بچه های یاهو اسل بده داداش.بیشتر بشناسیمت.داش مهدی اونا از همین سگهای محلی هستن مال منم نیست داداش سگهای نگهبان پرورش ماهی دوست منه.انگورها 545 تا هستش البته به قول اقا حامد هیچ ربطی به پنجتیر و دیانا 45 من نداره خخخخخخخخ.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-01 02:09 AM

با سلام

بزار اسل بدم اول

من حسین 28 ساله اهل ساری پدر بزرگ من هر دو اهل شکار بودند واسه همین شکارچی بودن تو خانواده ما موروثی من اماتور هستم و شکارچی حرفه ای نیستم
بیشتر طبیعت دوست هستم تا شکارچی

تفنگ دولول سردا خریدم پارسال زمستون که هنوز جواز دایمش نیامده و در شرف خرید یک 350 مگنوم دیانا هستم تا ببینم تقدیر چی رقم میزنه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - cordoba - 2012-11-01 02:28 AM

گفتم بیام سلامی خدمت همسایه های عزیز عرض بکنم ....

امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید ، عیدتون هم پیشاپیش مبارک Khansariha (8)

راستی ، فک کنم یکی باید اینجا عیدی بده ؟!!!! خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-11-01 10:52 AM

سلام به همه به خصوص حسین آقای گلKhansariha (8)Khansariha (48)
انگورا هم به 500 نمیرسه !!!که البته ربطی به هیچی نداره
آقا حامد عکس ها باز نمیشن (ارور 404)
موفق باشید

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2012-11-01 11:17 AM

نه دادش من سردا دارم مگنوم نیست یه دیانا 350 مگنوم دست دوم میخواستم بگیرم که طرف منصرف شد بفروشه اگر دیانا دست دوم سراغ دارین برای فروش ما رو خبر کنید ؟
عکس اسلحه میزارم حتما
سردا خالی دارم ....

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-11-01 01:10 PM

سلام بروبچس عزیز و گرامی.حامد خان دمت گرم داداش ولی حیف نتونستم عکسهاتو ببینم.حسین اقا یه دور توی بخش فروش انجمن بزنی فکر کنم یه مگنوم هست ببین به دردت میخوره داداش.اقا محمد رضای عزیز cordobaداداش ما مخلص دوستان هم هستیم.عیدی به روی چشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-01 02:56 PM

سلام سلام بر دوستان عزیز Khansariha (219)

عید همتون مبارک آقایون. توی این روزهای پاک و فرخنده آرزوی سلامتی و موفقییت برای شما و همه ی اعضای خانوادتون دارم. Khansariha (8)

آقای رضایی عزیز عیدی رو خوب اومدی. Khansariha (48) دیگه یه نفر ((که نمیدونیم کیه اصلا!!!!!)) باید تا شنبه یه عیدی توپ برا بچه های تاپیک بزاره.منتظریم شدیدا.....

حسین آقا خیلی خوشحالمون کردی. همیشه سر بزن به اینجا برادر.

آقا من اون انگورا رو شمردم.دقیقا 465 تا بودن.هر گونه ارتباط این تعداد با تفنگ 460 خودم و 5 بسته ساچمه ی خودمو شدیدا تکذیب میکنم،،،، هه ههههههه

Khansariha (256)