شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-27 04:37 PM

یال رزون هم اون دم خی هست که امتداد تابلویی داره
چاکر آقا مهدی و آقا حامد
از اون جایی که از جمله پرکاربرد ترین کلمات در مازرون هست (با 2 تا کلمه پرکاربرد دیگه!!!!خخخخخ) وهیکلا هم معروفه
البته اش هم می خورد بهش ولی خوب اش تو دره زیرش هست و اوضاع اش تو اش میشه....

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-27 07:09 PM

به به کلی مشعوف شدیم از این چندتا پست پشت سر هم ..... Khansariha (219)

مرسی دوستان، انجام وظیفه هست.

علی جان فکر کنم درست حدس زدی، سید و حاجی نیستن مطمئنا یه گونه ی جانوریه کشور قراره منقرض بشه!! خدا بیامرزتشون Khansariha (226)

حامد جان 52 به دستت رسید؟؟ چطوره؟ راضی هستی؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-27 08:13 PM

سلااااااااااااااااااااااام به دوستان گل به به میبینم که سر همه جمع شده ایول دمتون گرم دوستان عزیز گیلانی هم خیلی گلین.ممنون که به ما هم سر میزنین..بعد دوسه روز اومدم کلی حال کردم دیدیم اثرات دوستان هست.خیلی مخلصیم.حامد خان 52 مبارکه داداش [تصویر: DSC_0085.jpg].Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-27 08:50 PM

سلامی گرم خدمت دوستان گرامی . مرسی از ابراز لطفتان. اول از همه خدمت دوستان عرض کنم 460 قبلی با سلیقه من سازگر نشد. وبرای دوستان زحمت ایجاد کردم. وبرگشت دادم. به لطف خدا و زحمتهای فراوانی که به اقا حبیب دادم 52 خریداری شد. ولی هنوز به دستم نرسید. پاره ای از زحمت های که اقا حبیب دادم عرض مینکم اتوبوس مستقیم از ابادان به شمال نداره . اداره پست قبول نمیکنه. تی باکس گفت قبول میکنه . ولی مجوز حمل یا بلا مانع بودن از اسلحه مهمات میخواست طی یک نامه. اداره اسلحه مهمات گفت فاکتور میخواد. که ما نداشتیم. بعد چون دسته دومه نمیخواد. دوباره رفت تی باکس قانعشون کرد. حالا قرار بود امروز یا فردا برام تی باکس کنه. که فکر کنم تا اخر هفته برسه بدستم. تفنگ که اقا حبیب استاد کاره . از لحاظ قیمت با توجه به جو بازار فکر کنم مناسب خریدم. مگه نه سید؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-27 10:02 PM

سلام حامد خان گل.داداش البته اگه باطنش هم مثل ظاهرش خوب باشه بسیار بسیار الی و مناسب گرفتین با توجه با نا به سامانی و اوضاع افتضاح بازار سلاح بادی از لحاظ قیمت مناسب گرفتین. این سلاح بسیار الی هستش و جنازش هم میارزه به صدتای این تفنگهای اشغالی که توی بازار پر شده.بازم میگم مبارکه داداش مبارکه.حبیب خان هم که معرفتشون رو نشون دادن.دستشون درد نکنه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-28 12:08 AM

موتور هوندا ژاپن بنده بعد از شکار خخخخخخخخخخخخ [تصویر: T_m220.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-10-28 08:41 AM

اقا حامد سلام از اینکه به موقع اصلاح کردید خوشحالم جلوی ضرر را هر وقت بگیری منفعته!
آسید که به "شکار مخفی " مشغول هستند و عکس گنجشک جهت خالی نبودن عریضه ! عرضه می دارند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-28 04:32 PM

به به چه عجبببببببب سلام مجددKhansariha (48)Khansariha (48)
سید جان ماتر خسته تن بلاره ون جا ...........بکشی؟؟؟؟؟خخخخKhansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبیه ظاهرا (مربوط به گیلان و گلستان هم هست تا حدودی)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-28 04:52 PM

(2012-10-28 08:41 AM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا حامد سلام از اینکه به موقع اصلاح کردید خوشحالم جلوی ضرر را هر وقت بگیری منفعته!
آسید که به "شکار مخفی " مشغول هستند و عکس گنجشک جهت خالی نبودن عریضه ! عرضه می دارند.

سلام هما خان مرسی از لطفت . اینجور که مفرمایید 460 زیا توی عمل جواب نداده ها. اقا مهدی هم میگفت 460زیاد دنگو فنگ داره. حال 52 چطوره؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - DAGGER - 2012-10-28 04:54 PM

(2012-10-28 12:08 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موتور هوندا ژاپن بنده بعد از شکار خخخخخخخخخخخخ
آقایان گل مازنی سلامKhansariha (8)
خیلی ارادت داریم
رییس آ موتور مرا شکار بشو یی یا عملیات شناسایی جبهه جنگ...!
Khansariha (8)