شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-17 09:22 PM

اینم ست ایرانی فشنگ پر کنی.با دقت نگاه کردم دیدم خیلی سادست میشه ساخت.البته دوستان همین سایت قبلا ساختن ولی خوب تازه به سرم زده بسازم انشاالله شنبه برم پشت دستگاه تراش با همین دوکاره چاشنی کش و چاشنی گذار شروع میکنم.انشاالله ساختم عکسشو میزارم.[تصویر: DSC_0051.jpg] [تصویر: DSC_0049.jpg].در جستجوی گراز خخخخخخخخخ برنامه امشب تاپیک مازندران [تصویر: DSC_0042.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-17 11:12 PM

سلام سیدجان. چندتا زحمت دارم . قیمت این ست چنده؟ همجا برای فروش دارن یا نه؟ کارایش به نسبت ان که چند وقت پیش از ان پیر مرده خریدش چطوره؟ بعد کجای این سایت بچه نحوه ساخت اینو زندن؟ بی زحمت برامن از نحوه ساختش عکس بگیر لطفا. اخرش هم شرمنده دادا!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-18 12:24 AM

(2012-10-17 11:12 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سیدجان. چندتا زحمت دارم . قیمت این ست چنده؟ همجا برای فروش دارن یا نه؟ کارایش به نسبت ان که چند وقت پیش از ان پیر مرده خریدش چطوره؟ بعد کجای این سایت بچه نحوه ساخت اینو زندن؟ بی زحمت برامن از نحوه ساختش عکس بگیر لطفا. اخرش هم شرمنده دادا!

.سلام حامد خان گل.خوبی داداش؟کسی نحوه ساختش رو اموزش نداد جایی فقط عکس گذاشته بود که میگفت ساختش.معمولا اسلحه فروشها دارن اگه خواستی میتونم واست تهیه کنم بفرستم.حول و حوش 180 در میاد نسبت به قیمتش خوبه ولی با اون که اصلا قابل مقایسه نیستاون ساخت اسپانیا هستش ..چشم رفتم شروع کردم به ساختن عکس هم میزارم.چشم.امر دیگه هم بود در خدمتم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-19 05:54 PM

سلام.کجایین شما؟چرا سر نمیزنین؟این کاکلی فکر کرده من ندیدمش تا اخرین لحظه موضع خودش رو تغییر نداد.خخخخخ [تصویر: DSC_0053.jpg].هوای بهشهر دوباره خراب شده خدا به خیر کنه [تصویر: DSC_0054.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-21 10:24 AM

قبل همه یه تشکر ویژه از اقا اسماعیل بکنم بابت سر زدن و ابراز لطف شان به همه پست ها. سلام سيد من امدم پرچم به دست در خدمتیم Khansariha (256) انشال.. حال همه بچه های دیگه هم خوب باشه. ومشکلی نداشته باشند . اقا مهدی ، علی اقا ، اقا هما، هاشم خان، احمد اقا . اقاحبیب و حنان خان اقا سعید از بابل. ومابقی دوستان.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Vicxtor - 2012-10-21 02:03 PM

سلامی گرم دارم خدمت دوستان بهتر از گل مازندرانی که هم ریشه ی ما هستن (مخصوصا غربی هاش! خخخخ) :

آقا حامد گل (آقا خیلی مخلصیم... Khansariha (8)) ،

آقا مهدی گل ،

آقا علی گل ،

آقا احمد گل ،

آقا علی گل ،

آقا سید محمد گل (که خیلی بامرامن... Khansariha (8)) ،

آقا مرتضی گل

و سایر دوستان عزیز مازنی ام...

امیدوارم که همگی خوش و خرّم و سلامت باشن انشاءالله... Khansariha (8)Khansariha (8)

اومدیم که عرض ادبی کرده باشیم خدمت دوستان گل... Khansariha (8)

آقا ما فردا داریم میریم سربازی.. حلال کنید... (البته سر میزنم یواشکی.. خخخخخ!)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hutsanlong - 2012-10-21 05:48 PM

سلام دوستان.
کسی از دوستان کپسول umarex 850 را به شارژی تبدیل کرده؟
میدونید که این تفنگ کپسول 88 گرمی co2 مصرف داره و کپسولش یکبار مصرفه.
اگر کسی شارژی کرده لطف کنه راهنمایی کنه
با تشکر

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-10-21 06:04 PM

(2012-10-21 05:48 PM)hutsanlong نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
کسی از دوستان کپسول umarex 850 را به شارژی تبدیل کرده؟
میدونید که این تفنگ کپسول 88 گرمی co2 مصرف داره و کپسولش یکبار مصرفه.
اگر کسی شارژی کرده لطف کنه راهنمایی کنه
با تشکر
دوست محترم من
فکر کنم اگه الان بهتون یاداوری نکنم تا فردا صبح تو تموم تاپیکها این پست رو بذارید؟؟ احتیاجی به تکرار یه پست با این تیراژ نیست.پستتون رو در تاپیک مرتبط بذارین و منتظر باشین تا دوستان جواب بدن.اگه خیلی واجبه می تونید به یکی از دوستان وارد پی ام بزنین.لطفا رعایت کنید.با تشکر.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingpaco - 2012-10-21 06:26 PM

حنان جان دلمون برات میشه یه ذرهKhansariha (367)

برات آرزوی سربلندی میکنم Khansariha (8)
وقت کردی بهمون سر بزن Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-21 09:04 PM

سلام.بهههههههههه چه عجب ما اومدیم دیدیم پرچم ما هم رفته بالا.خدارو شکر دوستان بالاخره تشریف اوردن.خیلی خیلی خوشحال شدم.دکتر جان برو به سلامت داداش.برو حالش رو ببر.Khansariha (8)