شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-13 04:00 PM

سلام دوستان گل.به به داش احمد چه عکسهای زیبایی ایول.اقا بهشهر رو سیل برد چند نفر هم کشته شدم.بارون در حد تیم ملی وحشتناک میباره.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-13 04:12 PM

سلام
آقا مهدی Khansariha (8)Khansariha (399)Khansariha (399):khansariha (399)Khansariha (399)؟؟دفعه قبل که رفتین تو محل،بابا من با موبایل 4 بار شکارشون کردم اونم گذری!!!!(عکس گرفتم ولی رم ریدر مشک داره ظاهرا) ، همون لحظه که به آقا هما پیام دادم 4 تاشون توی باغ کنار جاده (که درختاش خیلی کوچیکن هنوز ، سمت راست) و فاصله کمتر از 20 متر بودن و 2 تا عکس گرفتم.......
آسمان بار امانت دیده بانی نتوانست کشید،قرعه کار به نام من دیوانه زدندKhansariha (214)Khansariha (256)
حالا با حرف حلش میکنیم شما 460 ر بزار زمین....Khansariha (215)
حاجی جان اینا همون (به قول ما) "گسن تلار" و "کیمه" هستندیگه؟!Khansariha (256)Khansariha (256)
عزیزان شاتگان دار شما که نزدید نه دیدید ولی برای (تیرنگ-ایا-کوک-کوتر) هر کدوم چه ساچمه ای جواب میده و تو گیج 12 چند تا جا میشه؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-13 05:03 PM

سلام خدمت دوستان گرامی و عزیر . از لطف همه ممنون . علی جون شماره 4و 5 از خجالت همشون در میاد. حال اگه خواستی غاز های همسایه رو برای خودش بزنی یه شماره بیا پایین شماره 3 . کوک من نمیدونم چیه ولی میتونی با جسته پرندهای دیگه مقایسه کنی. احمد اقا دست به قلمت مهشره!!!
سید دست گلت از بابت( "کونوس" و "مارُخ=میارَخ") درد نکنه.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-10-14 10:59 AM

سلام دوستان
روز همگی بخیر،آسید چه خبراز بهشر و هم ولایتی های عزیزمان،شنیدم بدجوری سیل اومده،سید جان خودت و 5 تیر مخوفتان که انشاءالله در صحت و سلامت کامل هستید؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-14 03:57 PM

سلامی به زیبایی چم در صباحی دلا!!!!!!!!
آقا حامد ممنون ، کوک همون کبکه Khansariha (8)
آقا هاشم هم که جدیدا بیشتر افتخار میدن ماشالاKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-14 06:26 PM

سلام دوستان عزیز مازندرانی و گیلانی Khansariha (48)

ایام به کام Khansariha (8)

آقا امروز من باز رفت تهران و توی این خیابون شهید بابایی و حتی توی مسیر بومهن به بعد کلللللللی کبوتر دیدم!! وای چه خبره کبوتر بود! حتی رو زمین کنار خیابون و ماشینها نشسته بودن!!!!! حتی رویه یه چراغ روشنایی وسط بلوار 5-6 تا یا هم نشسته بودن .....
من هی روی پای خودم میزدمو میگفتم: ما توی شمال و وسط جنگل میریم هیچی نمیبینیم ولی حالا اینجا رو نیگا! دیگه کلی شیطون رو لعنت کردیمو به خودم تلقین کردم که اینا کبوتر نیست "کلاغه"!!! بیخیالش شدیم دیگه!

راستی هما خان من با 460 خودم یه گروپ گرفتم تو فاصله 30 متری! خیلی خوب در اومد.توی تاپیک زیر گذاشتم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حامد جان شما هم ببین تا بدونی که چی گرفتی برادر ....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-14 09:28 PM

سلام دوستان عزیز.هاشم جان من و پنجتیر خونبار خوبیم خخخخخخخ.سیل اومده خیلی خرابی به بار اورده در حواشی رو دخانه ها.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Saeed.black ops - 2012-10-14 10:14 PM

آقا ما تازه این تاپیک رو دیدیم !!
سلام به همه هم استانی های عزیز.
در زمن یه خبر بدم ,
هفته پیش رفتیم طرف کوه های آلاشت , همین پایین کوه دست کم 10 تا از این پرنده های شبیه قرقاول دیدیم.
البته به علت نداشتن اسلحه نتونستیم شکار کنیم !!!!!!!
پیشنهاد میکنم شما برید حالشو ببرید .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-14 10:36 PM

سلام سعید خان خوش اومدی به تاپیک مازندران.داداش یه معرفی اولیه کن بیشتر اشنا شیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-14 10:41 PM

Khansariha (390)سلام سعید جان خوش امدی . انشاال... از وجود شما هم استفاده میکنیم.