شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Vicxtor - 2012-10-10 06:55 PM

ما هم سلام عرض میکنیم به همه ی دوستان استان دوست و همسایه... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

آقا فلکیان خیلی مخلصیم... شما که همیشه بنده نوازی کردید... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

واقعا مبارکتون باشه این ۴۶۰ نانازی... Khansariha (219)

حالا کی میرسه به دستتون این سالارتون؟ Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-10 07:00 PM

سلام حنان جان . 800 امروز براش واریز کردم قراره 130رو فردا اول صبح واریز کنم . اقا سهیل قرار فردا بره ترمینال با اتوبوس بفرسته . اخه با اژانس خیلی گرون در میومد خخخخخخخKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2012-10-10 07:23 PM

ياا.. اجازه هست

سلام همسايه وقت بخير خيلي خوشحال شدم كه اين عروسك (460) رو شما خريديد مباركتون باشه . خيلي تفنگ خوشدستي هست باشه انشاا.. برسه دستتون . متوجه خواهيد شد . من كه نگاه به هيكل و قواره اين 460 مي كنم كلي سر حال ميام از نظر دقت هم مطمئن باش كم نمياره از نظر قدرت كه ماشاا.. سوگلي هست واسه خودش . Khansariha (8) انشاا.. به سلامتي استفاده كني فقط يه چيزي چون ضامن اهرم از بغل هست توصيه مي كنم حواست بهش باشه و حتي المقدور خودت مسلح كن . همين

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-10 11:08 PM

سلام بر دوستان عزیز Khansariha (8)

حامد جان داری دیانا مگنوم 460 میگیری؟؟آره؟ آقا کجا پستشو گذاشتی که ما خبردار نشدیم؟!

الان 460 چه قیمتیه؟ 930 خریدی؟؟
منم مگنوم 460 دارم،واقعا تفنک خوشدستیه. اگه باهاش به مشکلی برخوردی درخدمتم آخه تمام مشکلاتیو که یه 460 میتونه بوجود بیاره سر من اومد!!!

راستی براش از همین اول یه دوربین هم بگیر که کار با مگسکش خیلی سخته .....

مبارکت باشه برادر به خوبی و سلامتی استفاده کنی حامد جان.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Vicxtor - 2012-10-10 11:16 PM

مهدی جان، آقا فلکیان همون ۴۶۰ کالیبر ۵.۵ رو که آقا اسماعیل گذاشته بودن برای فروش رو خریدن... Khansariha (8)

ایشالا که ماشش براشون ۱۲۰ سال بچکه... Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-10 11:22 PM

سلام به دوستان گل.به به اقا حامد 460 مبارکه پیشاشیش.ایول.انشاالله همیشه باهاش شکارای خوب بزنی.بفرمایید اش.[تصویر: M_M_473.jpg] [تصویر: IMG_2575.jpg] [تصویر: T_m567.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-10 11:23 PM

سلام برو بچ . اره مهدی جان همان طوری دکتر گفت 460 که تو سایت بود خریدم. مرسی از لطفتان . حنان جان فعلا اصلان قصد باز کردن و استفاده کردن ندارم .
فعلا شادو هزار جواب گو هست. باشه هر وقت پول دار شدم یه دوربین خوب براش بگیرم . بعد استفاده کنم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-11 03:36 PM

با سلامی مجدد

مثل اینکه سر دوستان شدیدا شلوغه! کم پیدا شدین عزیزان ....

چندتا عکس از یکی دیگه از ییلاق های زیبای اطراف آمل به اسم "شاهاندشت" میزارم امیدوارم خوشتون بیاد:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه آبشار زیبا و پرآب توی این ییلاق داره،،بسیار زیبا و چشم نواز هست:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا بالای این آبشار یه قلعه هست به اسم "قلعه ملک بهمن" :

قلعه ملک بهمن (ملک قلا) مربوط به دوره صفوی است،این قلعه از قلعه های عظیم ایران است که در جاده هراز بخش لاریجان شهر آمل و مشرف به قریه شاهاندشت در ۷۵ کیلومتری جنوب آمل قـرار دارد ایـن قلعه متعلق به حکام پادوسبان است که در سال های (۰۴۵ ۱ الی ۱۰۰۵) هجری قمری به رویان،کجور،نور.رستمدار حـکومت داشته اند. بنای قلعه بر روی صخره ای حـــدود۲۲۰متر بالاتر از سطح اراضی شاهاندشت از لاشه سنگ های بزرگ و کوچک و ملات گچ ساخته شده که به صورت طبقه طبقه و شامل اتاق ها و قسمت های مختلف ساختمانی است.این قلعه از نظر استراتژیک اهمیت زیادی برای نبردهای قله دماوند که در منطقه مازندران است داشته است و از نظر دیدبانی از حکومت های اصیل شمالی به حساب می آمده .پلان ها و کچ ها وخزانه های متعدد در آن وجود دارد....

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-12 08:20 PM

اوه اوه اوه،،چه سر سنگین شدن دوستان!!

کجایید هم ولایتی ها؟! یعنی انقدر سرتون شلوغه و من از همتون بیکارترم؟!!!!؟

دلمون تنگ شده دوستان

انشاالله هرجا هستید سالم و شاد و موفق باشید ....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-10-12 08:29 PM

سلام دوستان
عزیزان به تک تک شما اساتید سلام ویژه عرض میکنم و امیدوارم در صحت وسلامت کامل بوده و به قول شکارچیان تیغتان برا،دوستان یه مدتی غیبت داشتم که واقعاً درگیر مسائل کار و دانشگاه بودم،امیدوارم مار راعفو بفرمایید هرچند که بارها عرض نمودم غیبت من به هیچ وجهه نمیتونه به اندازه ای غیبت تک تک شما بزرگواران مهم باشه ولیکن باید به عنوان یک مازنی در بالا نگه داشتن پرچم مازندران و این تاپیک اهتمام کامل داشته باشم،دوستان بابت مطالب زیبا و عکسهای دیدنیتان متشکریم،درضمن داش حامد 460 مبارک،دوستان ارادت مارا پذیرا باشیدKhansariha (8)