شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-08 07:40 PM

سلام خدمت همه دوستان گرامی. سید ، احمد قا ، اقا مهدی گل، هما خان ، علی اقا، اقا هاشم ، حسین آقا، حبیب خان . حنان عزیز ، اقا مرتضی ،
بریم تو حال وای زمستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - esijoon - 2012-10-08 10:15 PM

(2012-10-08 07:40 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان گرامی. سید ، احمد قا ، اقا مهدی گل، هما خان ، علی اقا، اقا هاشم ، حسین آقا، حبیب خان . حنان عزیز ، اقا مرتضی ،
بریم تو حال وای زمستان

wooooooooooowww

این عکسا مال امساله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای واییی من...بابا خوش به حالتونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - airgunner - 2012-10-09 12:46 AM

سلامKhansariha (48)
اونقدر عکس برف ارسال کردین که منو یاد دوران کاردانی سال 86 بندر انزلی انداختین.Khansariha (256)
توی اون برف ما (من و رفیقم) رفته بودیم جلوی دانشگاه. یادش بخیر چه دورانی بود.Khansariha (256)
[تصویر: 13497310431.jpg]
راستی من در کل عکس خیلی زیاد دارم (گرفتم) از سوژه های مختلف وقت کنم همیشه براتون عکس میزارم باید بگردم باحالاشو پیدا کنم. حدود 18-19 هزار تاKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-10-09 11:16 AM

برو بچ برف فقط برف سال 82!! حیف که ازش عکس نگرفتم.Khansariha (226)
البته یه برف ناجور دیگه هم من یادمه فکرکنم 63 یا 64 بود.

با تشکر از همه دوستانکه رفتن به استقبال زمستون.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-10-09 12:29 PM

مدینه گفتی وکردی کبابم . آخ کجایی زمستون؟
واقعا دکتر جون اون برف یه چیز دیگه بود توی رشت 2 متر برف اومده بود . این اصغر آقای ما که اینطور توی برف فرو رفته فقط یک متر وخورده ای برف اومده بود.
[تصویر: 13497725561.jpg]
[تصویر: 13497725562.jpg]
[تصویر: 13497725563.jpg]
[تصویر: 13497725574.jpg]
دوستان همه فصلها توی شمال زیباست ولی
اون فصلی که آدم ره شفت کنده، همتی گج ولوج کنده، همین ورف و زمستونه. اگه با شکار ورد زنی و... همراه باشه که ذیگه هوش از سر آدمی میپره

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-09 12:56 PM

(2012-10-09 11:16 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو بچ برف فقط برف سال 82!! حیف که ازش عکس نگرفتم.Khansariha (226)
البته یه برف ناجور دیگه هم من یادمه فکرکنم 63 یا 64 بود.

سلام بر دوستان گل Khansariha (8)

آخ گفتی مهدی جان،گفتی.من اون سال دانشجو بودمو باید برای انتخاب واحد میومدم گیلان.اوه اوه یادش بخیر.از 2-3 کیلومتر مونده بود به میدان شیخ زاهد لاهیجان راه کلا بسته شد و ماشین مارو پیاده کرد!!! Khansariha (48)

چه بابایی ازمون در اومد تا برسیم به لاهیجان و بریم خونه دوستمون! به علت بارش شدید برف دانشگاه تعطیل بودو انتخاب واحدمون کنسل شد ولی 1 هفته کامل لاهیجان مونده گار شدیمو با دوستان لذت بردیم. هیییییییییچ وقت یادم نمیره اون دوران رو.بسی خوش گذشت.... Khansariha (219)

دماوند برفی:

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-09 04:13 PM

سلام
صحبت از برف شد...پارسال تو رفت و آمد به آمل به علت نداشتن زنجیر چرخ تو برف گیر افتادیم چه گیر افتادنی..ماشین یه ذره میرفت ، گیر میکردو 30-40 دیقه باید به ضرب و زور تلاش میکردیم تا راه بیفته،بالاخره مجبور شدم چند کیلومتر تو جاده هراز(اونم با اون وضعیت) رو کابوت بشینم تا ماشین حرکت کنهKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (225)Khansariha (225)
راه 3 ساعته رو 12 ساعته رفتیم Khansariha (290)Khansariha (290)
حاجی خوش به حالتون!!!!! طرف ما برف نمیاد نمیاد ...میادم..!!؟؟ یه روز قبل از عید چنگاز سفید شد و بعدش آفتاااب

آقا مهدی باز این دماوند برفیه،پارسال رو کوه نونل (بالا تر از اون عکسی که گذاشتین) برف اومده بود تواوایل شهریور!!!!!و گسن تلار های حاجی دلا هم سفید شدKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (214)Khansariha (214)
عکس نونل رو میگم ها نه این

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-09 05:09 PM

چون پاییزه و یکمی ناجوانمردانه هست که تو پاییز باشیمو حرف از زمستون بزنیم منم چندتا عکس زیبا از پاییز تو "بلاد کفر" و بقول دوستان "کشورهای فرنگی" میزارم.امیدوارم خوشتون بیاد:

اشکارگو خارجکی ....! :

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-10 09:33 AM

خخخخ لابد انگلیسی ونگ کنه
دارم میام آمل ایشالاKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-10 06:48 PM

سلامی گرم . خدمت همه دوستان گرامی .انشاال.. حال همه خوبه . دیدم کم پیداید گفتم یه حالی از دوستان بپرسم.