شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - airgunner - 2012-10-06 08:52 PM

سلام به همه
ممنون از راهنماییت مهدی جان
خدارو شکر فعلا خودش ماشین باباشو برمیداره رفت و آمد. ولی خیلی سخته حدودا از توی گوگل ارث 210 کیلومتره تا رحیم آباد!(حالا تو مسیر واقعیش بماند)
اگه چند نفر باشن که کرایه ردیفه ولی مشکلش اون چند نفره چون با هر کسی نمیشه خونه گرفت.
حالا چه حرکتی بزنه بهتره؟
--------------------------------------
همچنین ممنون از شما LITKOH جان ببخشید اسم شریفتو نمیدونمKhansariha (8)
عروسی داریم خفنKhansariha (219)
گویش من (یعنی منطقه ما و بعضی جاهایه دیگه حتی توی بعضی قسمت های مازندران و قزوین) ((گالشیه)) . ولی مخلوطی تویه تاپیک گیلان مینویسم
محل زندگیه من هم شرق گیلان - شهرستان رودسر - بخش رحیم آباد که( قراره انشاالله شهرستان بشه اگه مسئولین ...) جزو دوتا بخش بزرگ کشوره
منم چهار سال دو سال کاردانی بندر انزلی ، دو سال کارشناسی زنجان/شهرستان خرمدره خونه دانشجویی بودم خدارو شکر هم خونه ای های خیلی خوبی داشتم
انشاالله بتونیم همه بچه ها با هم قرار بزاریم از نزدیک همدیگرو ملاقات کنیمKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-06 09:16 PM

سلام دوستان گل.حال و احوال.شرمنده از اینکه چند وقته کمتر پست میزنم.انشاالله سوژه توپ به پستم خورد یه حالی میدیم.انشاالله کوله هاتون همیشه پر از شکار و تیغتون همیشه برا باشه.هما خان هم که از پس ابرها نمایان شد ارادتمند دوستان یا حق.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-06 09:20 PM

برادر انقدر وسواس نداشته باشین روی گرفتن هم خونه ای! آدم خودش باید قوی و بااراده باشه وبتونه گلیم خودشو از آب بکشه بیرون.اگه همیشه بخواد ایام به کامش باشه که دیگه مرد نمیشه.... یکی از دلایل سربازی رفتن پسرا هم همینه برادر من!

رودسر (کوتم شهر) زیاد اومدم.خیلی سرسبز و خوش آب و هواست.((البته همه جای شمال عزیز همینطوره)).روستای "تمیجان" و رودخونه "سفید آب" رو هم که رفتیمو گشتیم با دوستان. تعریف روستای "بندبن" با اون قلعه ی عجیب و زیباش رو هم زیاد شنیدم. Khansariha (214)
یادش بخیر.زود گذشت.هی هی ی ی ی ی ی ی ی

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-10-07 10:16 AM

سلام صبح بخیر مازرون
[تصویر: 13495921371.jpg]
همینجوری بیخود وبیجهت دوبیت شعر:
چشمی که نظر نگه ندارد ***بس فتنه که بر سر دل آرد
آهوی کمند زلف خوبان *** خود را به هلاک میسپارد

پس دوستان سعی کنند با کمند زلف خوبان به شکار آهو برن چون خودش میاد تو تله نیاز نیست دنبالش برین خخخخخ
وقت ذیقه و شماها دوست داشتنی، چه میشه کرد. یا علی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-07 11:54 AM

سلاااام
[تصویر: 38127109.jpg]
آب بندون امیار ده (منبع:اینترنت)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-10-07 12:41 PM

به به داش علی همین آندون و پرتاسم آرزوست. کاج هم که داینه . زمستون تیکا سو هم شونی؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-07 01:43 PM

سلام به دوستان خوبم توی سایت.صرفا جهت خالی نبودن عریضه.[تصویر: Abolfazl095.jpg] [تصویر: %D9%87%D9%85%D8%B2%D9%871158.jpg] [تصویر: %D9%87%D9%85%D8%B2%D9%871163.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingpaco - 2012-10-08 11:59 AM

آسید محمد مخلصیم Khansariha (8)

باز هم ما رو هوایی کردی با عکسهای زیبات داداشKhansariha (226)

راستی من کوچیکت حبیب هستمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-08 01:15 PM

سلام
حاجی جان خوبید؟ حاجی جان من از بچگی علی آباد رو بیشتر از همه جا دوست داشتم....Khansariha (256) به خصوص به خاطر آلشرود که البته الان به لطف ساخت و ساز مهمانان ناخوانده و برداشت غیر اصولی شن...Khansariha (290)چی بگیم والا ، خدا کاچ و پرتاسش رو برا ما بذاره..
تیکا هم خدا قسمت کنه همین گلون فت و فراوونه ، علی آباد رو واسه چیزای خوب خب میرن، فضله دورنگ پیدا مکننKhansariha (48) (واسه آزمایش ه خدای نکرده آنفولانزا نداشته باشن خخخخ) البته عکس که امیار ده هستش

سید یعنی باور کنیم دیگه؟؟؟؟؟؟ نکنه مثل قضیه تیرنگ ندیدن شماست؟!! Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-10-08 02:34 PM

سلام
[تصویر: 13496940441.jpg]
فعلا