شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-10-01 01:38 PM

سلام مجدد دوستان
بههههههههه بههههههههه حسین اقا بالاخره تشریف آوردید .Khansariha (8)
حامد جان حسین اقا همشهری شما که وعده حضورشون رو داده بودیم ایشون هستند از رامسر تا رودسر حوزه استحفاضی ایشون هست و...
ایشون هم آقا حامد هستند تا ارتفاعات جواهر ده زیر نظر ایشون هست.

حسین آقا بچه ها
بچه ها حسین اقا.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-01 01:48 PM

(2012-10-01 01:27 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.....
دولولی که منو تو عاشقشیم 3800 قیمیت زده بود.

جااااان!! 3.800.000 تومن !!!! واقعا!!؟؟!!

من همین الان خرید این تفنگ رو از برنامه هام در آوردم!
اصلا تفنگ چیه؟! حیف نیست حیون بنده خدا رو بزنیم؟!؟ .....

-----------------------------------------------------------

حسین آقا خوش اومدی.امیدوارم اومدنت همیشگی باشه و مثل برق خونمون هی قطع و وصل نشی برادر!

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-10-01 01:57 PM

بایکال رو هم که از همه گرونتره همون 3و800 میگفتن -سهمیه ای
تک لول روس هم یک و خورده ای.
که البته امسال گفتند هیچ کدوم سهمیه ای عرضه نشد یا به خواص دادند فقط.
[تصویر: 13490864971.jpg]
از بالا به پایین 5تیر صیاد همون صلاح آقا سید 2 -نخجیر گلوله زن که سعی شده شبیه گلوله زن بایکال ساخته بشه با این تفاوت که بایکال کمرشکن هست ولی این با عمل اکشن گلنگدن مسلح میشه قنداقش هم یه کم تو ذوق میزنه (تفاوت ظاهری) 3 - نخجیر دولول بغل هم 4- نخجیر تک لول منبط(ت؟)

این هم چنتا عکس از کپ وقنداق ومگسک و طول لوله 81 سانتی نخجیر 1 که روز به روز داره پیشرفت میکنه البته نظر خودم اینه که از تزیینات صلاح کم کنند و به جنس وقدرت سلاح برسن ولی خوب از خیلی از تفنگهای ترک بهتره فقط یه کم سنگینه .

[تصویر: 13490864972.jpg]
[تصویر: 13490864973.jpg]
[تصویر: 13490864984.jpg]
[تصویر: 13490864985.jpg]

علی اقا این عکسها سری بود ببخشید اگر دود از گوشی برآمد

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - airgunner - 2012-10-01 02:06 PM

مخلص همه شما هستیم
راستی امسال نمایشگاه شکار میاید؟
دو دوره قبل که قسمت نشد بریم تماشا.
میخوام یه تفنگ بادی با یه دوربین مناسب در حد 650 تومن بگیرم اگه گیر بیاد انشاالله
حیف پارسال به خاطر شهریه دانشگاه نشد بخرمKhansariha (226)
توی همین رودسر میدان سپاه رفتیم برای همسایه مون یه شادو هزار 165 تومن خریدیم. الان همین جا حدود 250 میده دو تا مغازه دیگه 320-330 هزار تومنKhansariha (290)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-10-01 02:12 PM

خدا عمری بده میایم داش حسین
هفته پیش شادو 230 تومن بود تو همین فردوسی الان نمیدونم
ظاهرا پیرمرد تاپیک، داش علی، دیروز اونجا بود بیان ببینیم سوغاتی چی میارن. شاید قیمت شادو آوردن .
راستی سید جون اون قیمت که فرمودی فشنگها رو میگم 200 تاش 130 وخورده ای بود ؟
سهمیه چاشنی و باروت هم میدن امسال ؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-01 02:22 PM

عرض ارادت داریم خدمت حسین اقا . یه پ خ دادم تا امار همو دربیاریم!!!! مهدی جان من هم به همین دولول ترک قانع شدم. !!! احمد اقا با سیم چین نمی شد تو نمایشگاه کاری کرد!!!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-01 02:27 PM

سلام مخلصاتیم دوستان.به به چندتا پست زدید ماشاالله به این همه فعالیت.دم شما گرم احمد خان عکسهات باحاله ایوال ولی حیف زشت ترین تزیینات روی سلاح رو ایران داره ااصل استحکام رو ول کردن چسبیدن به تزیینات چقدر هم زشته.فقط اون صیاد سالاره جان دمش گرم خخخخخخخ.امروز داشتم میومدم خونه یکی از دوستان دیگه کفتر باز رو دیدم و یه سر رفتم پیشش.400 و خورده ای کفتر داره. [تصویر: 24t5.jpg] [تصویر: gtg.jpg] [تصویر: 56t.jpg] اینم اون عکسی که دنبالش بودین یکی از دوستان توی سایت گذاشته بود [تصویر: 13479993372.jpg].توی راه یه سر هم رفتم پیش دوستم که تعمیر کار مجاز سلاح توی بهشهر هستش.داشت قنداق میساخت انقدر محو زیبایی کار شدم که یادم رفت عکس بگیرم.ایندفه با عکس گزارش میدم.حسین اقا خوش اومدی.ولله احمد جان خبری ندارم از وضع باروت و چاشنی.ولی خوب داشته باشن معمولا به دوستانشون میدن.ولی از سهمیه فشنگ کم میکنن.اره 200 عدد 130 تومن.
دوستان اگه دم دست هستنو مشکلی واسه تفنگ شکاریشون پیش اومده روی ما حساب کنن.مطمئنن پیش دوست ما از همه جا ارزونتر و با نصاف تره.Khansariha (8)
.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Vicxtor - 2012-10-01 02:36 PM

(2012-10-01 02:06 PM)galeshvache نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلص همه شما هستیم
راستی امسال نمایشگاه شکار میاید؟
دو دوره قبل که قسمت نشد بریم تماشا.
میخوام یه تفنگ بادی با یه دوربین مناسب در حد 650 تومن بگیرم اگه گیر بیاد انشاالله
حیف پارسال به خاطر شهریه دانشگاه نشد بخرمKhansariha (226)
توی همین رودسر میدان سپاه رفتیم برای همسایه مون یه شادو هزار 165 تومن خریدیم. الان همین جا حدود 250 میده دو تا مغازه دیگه 320-330 هزار تومنKhansariha (290)

حسین جان، کجا شادو رو میداد ۲۵۰؟ رویال هم داشت؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-10-01 02:45 PM

سلام
خوبید ایشالا؟؟
آسید عمده نمی دونم ولی 2 مدل شارژی با این وضع دسته دیدم ، یکی غول همه ویترین ها بود به حدود 30 سانت قطر و قیمت 65 تومن ، یه مدل کوچیک تر بود 45 تومن.....
حاجی جان خوبه پس ، مکانیک بابل میخونم ایشالا و بعد 2 سال دود آباد..
حسین آقا ورودتون تبریک ،به سلامتی
شادو 1000 270-295 بود دیروز در مغازه های مختلف،البته نمایندگیش بسته بود و مسلما کمی کمتر باید باشه،شما بی خیال فردوسی بشید،گلک ارزونتره
تفنگ بادوربین دور و بر 650 فکر نکنم بهتر از شادو آی جی تی و دوربین نورکنیا 3-9*50 باشه،95 دوربین و حول و حوش 350 تفنگ ، قدرتش کمی از 460 کمتر و 1.5 برابر شادو هزاره

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - airgunner - 2012-10-01 02:51 PM

حسین جان، کجا شادو رو میداد ۲۵۰؟ رویال هم داشت؟
[/quote]
سلام حنان جان
همون میدان سپاه
گامو رویال هم داشت فکر کنم 550