شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-30 08:41 PM

سلام.مخاص دوستان گل.مثل اینکه باید اطلاعات رو کنیم.منم متولد 66 هستم و مجرد واسه همینه که شب و روز جنگلم خخخخخخخخ.بسی حال میده مجردی.تا ببینیم کی به دام میفتیمKhansariha (8)داش احمد مارکش دکو هستش.بسیار بسیار بسیار راضی هستم ازش حرف نداره.حامد خان فشنگ و قطارش قابل شمارو نداره داش.اراده کن تقدیم کنیم.همه فشنگ استرلینگ هستن شماره 5 واسه شکار ...................Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-09-30 09:27 PM

من هم مدل 55 .!!! ظاهر 65 هستم .!!! به نوعی 36 سالمه ولی 26 ساله به نظر میام.!!!! یه دوقلو دارم 4 سالشونه . یکی پسر یکی دختر. سید جون دست گلت درد نکنه . من 150 تا فشنگ دونی هزار خریدم. !!!!! (ذوق زده بودیم افتادیم تو دیگ) صد تا 4 پنچاه تا هم 2و 3 . یه چهل پنچاه تا هم دوست رفیق دادن. کارت یکی از اشناها رو گذاشتم اسلحه فروشی ولی هنور سهمیه نیاورد.
مهدی جان دست گلت از بابات این همه اطلاعات ان هم مفید درد نکنه . !! خدا به علی اقا صبر بده!!! لازم شد به اقا هما به عنوان بزرگ گروه احترام ویژه بزاریم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-09-30 10:54 PM

سلام شب همگی دوستان بخیر.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Vicxtor - 2012-09-30 11:47 PM

بسیار جالبه اقا فلکیان، چه تاکتیکی زدیدها!! Khansariha (219)

شادو هم اون تو جاش دادین ها در کنار سالارتون! خخخخخ!

کوچولوتون هم خیلی شبیه شماست. خدا براتون نگهش داره... Khansariha (8)

خیلی مخلصیم.. Khansariha (8)Khansariha (8)

یا حق

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-10-01 07:26 AM

سلام دوستان صبح بخیر بلند شین برین سر کار.صبحانه هم بخورینKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-10-01 11:59 AM

سلام بر بزرگواران
مخلصیم اساسی
آقا مهدی و داش حامد ممنون از تصاویر خیلی لذت بردیم.
بنده هم مدل 59 هستم . و مثل استاد هما و داش حامد درگیر مسائل عاطفی شدم. ومتاهل هستم .
انشاالله به زودی بخت مجردای تاپیک هم وابشه .(چک ره تله هادن خخخ)
هفته پیش عرض کردم نمایشگاه پلیس رفتم خیلی عجله ای عکس گرفتم چون آخر وقت بود دیگه ببخشید بی کیفیتی رو :
[تصویر: 13490791731.jpg]
ازبالا به پایین:1 - دولول روهم بایکال روس 2 - دولول روهم آکار نخجیر محصول مشترک ایران وترکیه 3 - دولول بغل هم بایکال روس تک ماشه 4 - تک لول بایکال روس 5 - تفنگ آرش ساخت داخل

[تصویر: 13490791732.jpg]
این هم قسمت کپ بایکال روهم تک ماشه (اولی) که کمترین تزیینات وبیشترین استحکام رو داره.

[تصویر: 13490791733.jpg]
واین هم یکی از تسلیحات مورد علاقه بنده تکلول بایکال (از بالا چهارمی) حتی توی این عکس بی کیفیت هم آلیاژ خوب تفنگ خودشو به آدم تحمیل میکنه خوراک آب وهوای شماله اکثر تفنگها توی شمال زنگ میزنن. ولی این نه

[تصویر: 13490791734.jpg]
یکی از دلایل علاقه ام به این تفنگ این گوشت زیاد لوله ویا همون قطور بودن لوله هست که هر چی دلت میخواد میتونی باهاش 4 پاره واسلاگ بزنی
[تصویر: 13490791745.jpg]
ودر این تصویر باز قانون بایکال خود نمایی میکند : تزیینات کم استحکام بالا . سلاح با عقب کشیدن اون شاسی ای که کنار محافظ ماشه قرار داره کمرش میشکنه وبا اون دکمه سفیدرنگ ضامن یا مسلح میشه.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-01 12:46 PM

سلام خدمت همه دوستان گرامی . من دیوانه بایکال هستم . ارزوم بود . یک سال تو نوبت بودم . اخرش قسمت ما نشود!!!!!هنوز تو کفشم!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-01 01:05 PM

من شدیدا از دولول روهم بایکال خوشم میاد.توی برنامه هام خرید این تفنگ هست .....

حاج احمد این دولول روهم نخجیر و بایکال هرکدوم قیمتاشون چطوره؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - airgunner - 2012-10-01 01:21 PM

سلام به بچه های خونگرم مازندران
من اومدمKhansariha (48)
توی کارشناسی چند تا همدانشگاهی مازندرانی داشتیم واقعا بچه های خیلی شادی بودن
از ساری ، قائمشهر و بابل میومدن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-10-01 01:27 PM

سلام. خوش امدی !!! ورود را تبریک میگم انشال... از وجود شما هم استفاده کنیم . مهدی جان تو همین سایت نمیدونم کجا یکی لیست قیمت های امسال عکس گرفته بود از یه مغازه اسلحه فروشی . دولولی که منو تو عاشقشیم 3800 قیمیت زده بود.