شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-30 12:14 PM

سلام
همه خوبید ایشالا؟
حاجی جان واسه همون یارو میخوام دیگه........یارو قشنگه......شو...ناز ده.....Khansariha (214)
عجب هواییه سوادکوهه دیگه؟
ماکه دستمون از مازرون کوتاهه،Khansariha (172)واسه آینده دانشگاه خوب با مهندسی مکانیک یا هوافضا چی موجود داریم؟
راستی کسی اطلاعات تکمیلی در مورد شهر متروکه "ماهان" تو جنگل های آمل-نور داره؟؟!! بین امیار ده و گزناسرا،تو مسیر مال رویی که از بالای آب بندون کذایی میره،نمی فهمم چرا باید ولش کنن برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
آسید پروژکتور لازمید هنوز؟ دارم میرم فردوسی
یادم رفت بگم اینجا مدرسه !!! صدای بدبختان غریب است

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-30 12:30 PM

آره سوادکوهه اطراف منزل قشلاقی
همه دانشگاههای سراسری تهران خوبند شریف- امیر کبیر(پلی تکنیک)- وعلم وصنعت و خواجه نصیر که برقش واقعا قوی هست و... دانشگاه تهران هم که اگر چه بسیار نامدار ومهم هست ولی به نظرم همش حاشیه است. دانشگاه فنی مازندران (نوشیروانی بابل- سراسری) اون هم توی برق ومکانیک و عمران قوی هست . دانشگاه صنعتی اصفهان هم معروفه به شریف دوم . حالا همین جوری بیا پایین دیگه شیراز و مشهد وتبریز و.... ازسطح علمی ازاد وپیام نور اطلاعات درستی ندارم
جالبه بدونی یکی از بستگان درجه 1 بعد از خوندن مکانیک نیروگاه الان واسه ارشد داره هوا فضا(جلو برندگی) میخونه . یعنی میتونی از مکانیک (از همه شاخه هاش : سیالات وجامدات و حرارت و نیروگاه)
به هوا فضا هم بپری کلی درس مشترک دارند.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-30 12:36 PM

دمش گرم،یعنی بابل هم آره؟؟ اینجوری عالیه که........
دستتون درد نکنه حاجی ، بابل هوافضا هم داره؟؟
شما رشتتون چی بوده؟
آها یادم رفتKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-30 12:54 PM

ریاضی محض. هنوز کله ام داره دود میکنه خخخخخ
هوا فضا هم که نداره بابل.
رشته‌ های موجود در دانشگاه مازرون گرایش‌های مقطع کارشناسی
مهندسی مکانیک حرارت و سیالات - طراحی جامدات - ساخت و تولید
مهندسی و علم مواد شکل دهی فلزات
مهندسی صنایع مهندسی صنایع
مهندسی شیمی طراحی فرآیندهای نفتی - صنایع غذایی
مهندسی عمران عمران - نقشه برداری
مهندسی برق الکترونیک - مخابرات - کنترل - قدرت
مهندسی کامپیوتر سخت افزار
(فعلا اینا ره دارمبی سه تا 100 تمن سوا هاکن خخخ)

از شکاربه دانشگاه هم کشید کار ما جهت تلطیف فضا این هم اطراف منزل پس از شلابی که همتی چپری زو
از قیل و قال مدرسه حالی دلم گرفت *** آهنگ بلبل وباغ وبستانم ارزوست ...یه چیزی تو مایه های کز دیو ودد ملولم و....
[تصویر: 13489897822.jpg]
[تصویر: 13489897823.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-30 01:43 PM

سلام دوستان گل ارادتمند.علی اقا من پروژکتور دارم اگه فردوسی میری لطف کن قیمت بگیر قیمت عمده .دمت گرم.داش احمد من هنوز سهمیه امسال رو نگرفتم فروشگاه ها اوردن وقت نشد بگیرم.امسال خیلی افتضاح شده 76 تومنی سر بقچه ای پارسال شده 130 تومن.خدا به داد برسه.اون جاده عکسهای اولی مال چوب و اینا نیست ولی 3 تا عکس اخر اره همونه که شما فرمودید به علت بارندگی ریسکش بالا بود از همونجا بر گردیم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-30 03:28 PM

سلام
سید جون مخلصیم
راستی حامد جون کجایی شما اینقدر تشریف نیاوردی دیگه داشتیم فراموشت میکردم .دو قلو ها خوبن ؟. یه چیزی میگن از دل برود هرآنکه از دیده رود داشتی اونجوری میشدی. خلاصه ناراحت نباش به زودی یه حسین آقا از همون منطقه شما میاد تو تاپیک مازندران خیلی با صفاست . انشاالله به زودی توفیق آشنایی پیدا میکنیم .
سید جون مارک پروژکتور چی هست؟ مشخصات رو بده ما هم گاهی مسیرمون میخوره.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-09-30 04:46 PM

سلامي گرم خدمت همه دوستان گرامی.از سید بزرگوار گرفته تا .. علی اقا گل وگلاب . هما خان .دادش مهدی . اقا هاشم . مرسی احمد اقا. شما که لطف دارید . دو قلو ها هم خوبن . سید هم که با قطارفشنگش دل ما رو برده !. هستیم این کنار گوشه درگیر زندگی. حسین اقای ما کجایی هست ؟ ما از الان ورودش را خوشامد میگیم.
سید به نظر میاد فشنگهات ساخت وطن نیستن ؟ چهار پاره به نظر میاد!!!!!!!!!!!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-30 06:29 PM

(2012-09-30 10:18 AM)savadkooh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جون الان که به ساعت دستت نگاه میکردم 7 و ربع بود، احتمالا صبح . معلومه که همتت در شکار بلنده . این جنگل همون جنگلی نیست که آقا مرتضی اول تاپیک چند تا عکس خفن ازش کذاشت؟

سلام بر همه دوستان خوبم Khansariha (8)

حاج احمد آره من و هما خان صبح ساعت 5 بیدارباش میزنیمو راهی جنگل و طبیعت میشیم.واااااااااااای چه صفایی داره اول صبح توی جنگل،چه هوای پاک و تمیزی داره آدم برای یک هفته بعدیش انرژی جمع میکنه حسابی .....

نه اینجا طرفای جنگل امامزاده عبدالله هست،اسم جالبی هم داشت ولی خاطرم نیست الان.فکر کنم "عالی کیا سلطان" بوده باشه.هما خان بلدن
آقا مرتضی کلا جاهای بکر میرن،جاهایی که کمتر کسی اونطرفا میره و تمیزودست نخورده هست.بسی خوش سلیقه هستش.

من امروز تهران بودمو یه سر هم رفتم توپخونه! اوه اوه قیمتها چه افتضاح رفته بالا.اصلا خیلی داغونه.مگنوم 460 قیمت کردم 1.070.000 !!!!
بگذریم.یه مغازه یه کاغذی بود که جریمه شکارهای غیر قانونی رو نوشته بود.ازش عکس گرفتم گفتم شاید براتون جالب باشه دیدنش:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یکی از زیباترین مناطق آمل عزیز،"" دریوک "" :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-09-30 07:06 PM

سلام اقا مهدی گل . مهدی جان ان نرخ جرایم تو سال 88 دلار فقط 980تومان بود . الان دلار 3000تومان پس نرخ جرایم را ضرب در 3 کن !!!!! عکس دریوک هم بی نهایت زیباست. خوشا به حالتون از برنامه های جنگ نوردیتون مشخه مجردین !!! درسته؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-30 07:47 PM

بله من مجرد هستم،27 سالمه
هما خان 39 سالشونه و متاهل هستن و یه پسر گل به اسم آقا رضا دارن.
آقا مرتضی هم 31 سالشونه و مجرد هستن.
علی آقا هم 16 سالشونه و متاهل هستن و 3تا بچه و 2 تا هم نوه دارن ..!!!!

از سایر دوستان اطلاعی ندارمو اطلاعاتی از خودشون لو ندادن

Khansariha (256)