شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-03 08:51 AM

السلام علیک ایها الاصدقا الشریف
میدونم که دوستان از بچگی باطبیعت بزرگ شدند و این چیزا رو فوت آبند فقط میخوایم چند تا عکس ببینیم :
برای شکار باید اونجایی رفت که خوراک پرنده ها اونجاست این فصل ترتیب خوراکها اینجوریه :
همه پرنده ها و آقا خرسه الان تمشک میخورند تمشک که تموم بشه نوبت هلیه(گوجه سبز جنگلی)
بعد هم نوبت پلم سر . معمولا هم پرنده ها رو میشه اون اطراف پیدا کرد یا کمین کنی واسشون
هلی اردیبهشت ماه
[تصویر: 13412908342.jpg]
هلی یک آخر خرداد ماه
[تصویر: 13412921411.jpg]
این هم پلم سر که اوایل تیر ماه این شکلیه .اوایل شهریور میرسه حالا باسردی هوا دیرو زود میشه
[تصویر: 13412921412.jpg]

خلاصه
شمسه بهیمه سرکوهه ازار (ezzar)*********شمسه بهیمه خشک هاییته دار

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-03 02:10 PM

بنازم سیده .گنی ف شونه فرح اباد . همتی سیو تیکا و رش تیکا و کوتر وموتر و..... خله آقایی سید جان.
هاشم جان کوتر ره با چه تفنگی بزویی؟راستی سلاح گرم هم دارنی ؟
هما جان کوتر بزویی عکس جهت دوستان فراموش نوه .

اره سید جون کم وبیش دستی هم توی ماهیگیری داریم .
لنسر منسر ندارم . قلاب ما بسیار ساده هسته و بعضی موقع هم با دست ماهی گیرمبی انشاالله عکساشو میذارم (چچی بیه همتی فارسی و مازرونی قاطی بیه) این ماهی ره اما گمبی چهار سبیل یا تیل خس بعضی ها هم گنه ORANGE
[تصویر: 13413073501.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-07-03 02:56 PM

اینجه الان وارش زنده شدید.هماس بو اسمون.احمد جان اره ما هم به اونا میگیم تیل خس یا اورنج.خوشمزه هم هستن.من که تا حلا موفق نشدم با دست ماهی بگیرم اما زیاد دیدم.که میگیرن.و اما 3 تیر موسبرگ.وااااااااااای تا حالا رو نکرده بودی هاشم جان.نگفته بودیا.لطفا یه عکس از این موسبرگ و سنتاتین خوشکل اپ کن ببینیم حالشم ببریم.من که دیگه باید تفنگامو غلاف کنم.همین روزاست که دوستان بگن تانک هم دارن.یواش یواش داره معلوم میشه.اقا ما منتظر عکس این دوتا تفنگ عزیز هستیم از دوستان عزیز خواهش کمبی شکار بزونه یتا عکس هم بیرن که ما هم بتونیم بوینیم.ممنون [تصویر: 13413153591.jpg].Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-07-06 11:42 AM

سلام مجدد بعد از چند روز غیبت به دوستان و سروران عزیز در تاپیک مازندران مجازی خودمون .من فکر میکردم الن بیام با چند صفحه جدید رو به رو میشم.ولی دوسه تا بیشتر پست اضافه نشده.دوستان کم کار شدینا.ای نامردا چند روز تعطیلی رفتین مسافرت ها؟انشاالله خوش باشین هر جا هستین.دوست عزیز berno ممنون از لطفتون مارو شرمنده کردین داداش.چشم مخلص شما هم هستم.یه خورده گرفتار بودم.حتما یه سرس عکس جدید میزارم در اولین فرصت.یا حق[تصویر: 13415620581.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-07 09:20 AM

سلام مخلصیم
فعلا یه چند تا عکس از قارچ های پارسال ببینیم . بعدا مفصل خدمت میرسم این آقا هم دوست ما و پسر عموی آقا سیده.
اسمش سید حسینه . مثل همه شما خیلی باصفاست .
[تصویر: 13416399321.jpg]
[تصویر: 13416399322.jpg]
[تصویر: 13416399333.jpg]

راستی این هم دم دست بود گفتیم بچه ها لذت ببرند . تونل شیرگاه ست جاده مواصلاتی سوادکوه به قائم شهر که مثل همه جای مازندران زیباست
سلام بردوستان at- grop . مخلصیم (درست نوشتم ؟)
[تصویر: 13416407511.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-07 10:23 AM

السلام
سید جان تازه از شمال برگشتیم (عکس سیو تیکا بیشتی اما ره هوایی هاکردی) .
هاشم جان اشتباه نکنم دنبال همین بودی که یه سیو تیکا به قول بچه تهرونیا هد شات بهی بوینی اینهم تقدیم شما.بقیه هم تقدیم دوستان . یاالله آقا مهدی مشتاق دیدار
[تصویر: 13416433953.jpg]
[تصویر: 13416433952.jpg]
[تصویر: 13416433951.jpg]
این هم عکس یادگاری دسته جمعی فقط ریختم رو زمینو عکس گرفتم
اگه میدونستم که یه روزی عکسشونو میخوام بذارم اینجا مرتبشون میکردم
[تصویر: 13416433964.jpg]

همشهری جان کجه دری ؟ برو خوامبی بوریم یلاق: کوک شکار ، البته الان نا. پئیز ما
دوستان در مناطق ییلاقی سوادکوه هنوز بخاری ها روشنه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-07 02:25 PM

سلام مخلصیم سید جون و هاشم جون
چشم عکسهای طبیعت رو هم میذاریم ولی سید عجب جنگلایی دارید
انجیر گفتی یاد انجیر خوار افتادم واقعا این حیوون زیباست هر کس سلیقه ای داره . بنظر من این حیوون از قرقاوول هم خوشکلتره هر وقت میزنم بعد شلیک پشیمون میشم البته این ماده ست نرش واقعا خوشکله بعدا عکسشو میذارم از همینایی که سید پافه پیفه میزنه همتی پوست تخت لمه کنده شونه .فکر کنم شما گنی ائیل درسته؟

[تصویر: 13416576371.jpg]
[تصویر: 13416576372.jpg]
[تصویر: 13416578931.jpg]
[تصویر: 13416576373.jpg]
این هم ککی مار خودمونه گیاه رونده و زیبا که توی شمال معمولا به چشم یه مزاحم در باغات و جنگل بهش نگاه میکنیم ولی به هر حال زیباست
برهان گته: من مالدار بیمه، 7 تا گو داشتمه بلا نسبت بی ادبیه سزده تا سگ . سگ؟ جونکا چهار بهار قایده
خدی گل به گل وارشی بیه گسفن همرا دیمه وره زین کردمه سوار بیمه بلهههههههههههه به 4 زبان زنده دینا گب زو .انگلیسی ره مث فرانسه گب زو خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-07 03:34 PM

مخلصیم هاشم جون ماز خوار سیم سر یا خشکه چله سر یا کلا در جایی نیشرنه که شعاع دید وسیعی داره جهت صید ماز طبیعتا هرجا کندو عسل دوو وه هم دره وسرش سبزه و یک مقدار آبی و قهوه ای دارنه. کلا از لحاظ رنگ بندی فرق دارنه و مهمترین نکته وقتی پرواز کنده مثل پرنده های شکاری پرواز کنده وبال نزنده هر از چند گاهی اتا بال زنده برای تغییر مسیر یا افزایش وکاهش ارتفاع(با صدای: ویرک ویرک ویرک....) چون حلال گوشت نیه من نزومه (ولی اگه اصرار هاکنین اتا زمبه جهت شناخت خخخخخخخ البته سید جان شه کلکسیون پرنده هسته )
ولی این پرنده (انجیر خوار) مثل پرندگان حلال گوشت پرواز کنده ومدام بال زنده همون طور که از اسمش معلومه بیشتر دور و ور درخت انجیر دره بعضی موقع هم هلی دار سر و توت موقع هم توت خرنه وحتی اگه انگور لم هم اتا جا داره انگور هم خرنه دو مدل صدا دارنه یک مدل صدای خشن شبیه (خخششششت) ویک صدای بسیار زیبا که حالت سوت مانند دارنه و مقداری شبیه آواز سیو تیکا هسته ( آواز بهاره ) نر این حیوون سینه کاملا زرد هسته و شاهپر ها مشکی خالص. وماده هم که اینتی هسته.
و ..................... هرچی باریم باز جا دارنه ولی
این نمای پشت انجیر خوار (ماده)
[تصویر: 13416629101.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-07 04:53 PM

[تصویر: 13416672571.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-07-08 09:46 AM

سلام دوستان وقت ذیقه مخلص همگی
زیبایی های طبیعت رو یکی دیگه ساخته دوربین رو هم یکی دیگه ما فقط منتقل میکنیم . لذا اینها محاسنی برای من محسوب نمیشه .
هاشم جان این هم انجیر خوار نر که واقعا زیباست.
[تصویر: 13417279991.jpg]