شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-28 12:28 PM

سلام دوستان Khansariha (48)

این بچه های اطلاعات عملیات رو باید یه شستشوی مغزی بدیم هما خان! کلا آمار غلط میدن! نکنه ستون پنجم دشمن باشن ما خبر نداریم؟؟!!

سید جان دقیقا روز قبل از حرکت ما شما پست گذاشتیو گفتی 2روزه چنگل بودم و خیلی خسته ام،حتی گفتی بعدا عکساشو میزارم از فرط خستگی.برا همین بود پیش خودم فکر کردم که شما نمیتونید بیاین و گفتنش به شما فقط باعث ناراحتی و دلخوری میشه از اینکه ما میریم و شما نمیاین ....

آقا مرتضی من تا ساعت 1 شب قبل رفتن آمار شما رو از یک منبع معتبر داشتم (امیر جان) که شما سر کار هستی و خسته! که همین خستگی باعث شده اون شب خونه ی ما نیای.واینکه ما صبح ساعت 5 بیدار و آماده حرکت شدیم و با این خستگی بیدار شدنت تقریبا غیر ممکن بود!

در کل اینکه دوستان ما کلا هر 5شنبه صبح عازم جنگل،طبیعت و شکار هستیم. مگر اینکه حالت خاصی پیش بیاد که مثلا هوا خوب نباشه یا کارومشکلی برا یکی پیش بیاد. در خدمت تمام دوستان هستیم. من شخصا خیلی خیلی خوشحال میشم که دوستان مارو تنها نزارن و افتخار بدن و ازشون چیز یاد بگیریم.

با این حال چشم من هروقت که قرار بیرون گذاشتم یکی دو روز قبلش پستشو توی سایت میزارمو اعلام میکنم حتما....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-28 02:12 PM

اون كبوتر ها هميشه هستن فقط حوصله زياد ميخواد
به آقا هما هم گفتم ، شده 3 بار تير اندازي كنم و هر بار 2 باره برگردن
ولي بسيار باهوشن و اون 3 بار حاصل 4 ساعت تعقيب تو زمستون و بعضا سينه خيز و 4 دست و پا بوده!! ميگم پاتوقشون اونجاست مسلما به اين معني نيست كه بستنشون!؟
اون گله اصلي رو پشت بوم آخرين خونه محل استراحت ميكنن معمولا و به اين صورته كه اول يه دسته 5-6 تايي زمين رو بررسي ميكنن و بعد بقيه ميان !
دسته اصلي حركات عجيبي انجام ميدن (اكثر پرنده هاي گله اي كه ديدم اينكارو ميكنن) و مدام به زمين نزديك ميشن و ارتفاع ميگيرن در ضمن انواع حركت چرخشي كه واقعا جالبه
موقع غذا خوردن كاملا محتاط اند و گاهي از فاصله بعيدي فرار ميكنن.....
اگه تا اين دفعه مسلح شدم كه نمونه كار ميدم بهتون و اگه نه كه عكس ميذارم
انشاالله

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-28 03:24 PM

سلام دوستان.بله داش مهدی حق با شماست.راست میگی.اینم از عکسهای جنگل نوردی امروز من و دوستم همراه با یه عدد جیپ km قرمز.این عکس مال پارساله [تصویر: 2012_03_01_004.jpg] اینا مال امروزه [تصویر: uiki.jpg] [تصویر: l_i.jpg] [تصویر: k_.jpg] [تصویر: jmku_5_.jpg] [تصویر: 6y6.jpg] [تصویر: 6y.jpg] [تصویر: 5y4.jpg].در مسیر برگشت هم رحمت الهی باریدن گرفت و ماهم شدیم موش اب کشیده ولی حال داد.[تصویر: 35ty.jpg] [تصویر: ik.jpg] [تصویر: 45y4.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-28 05:19 PM

به به،،نم نم بارون روی شیشه ی ماشین .... واااای

این ماشین جیب جون میده برا جنگل نوردی و کوه! محشره

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-28 07:40 PM

این فقط یک عکس هست و هیچ گونه ارزش و اعتبار قانونی ندارد خخخخخخخخ [تصویر: DSC_0035.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-28 07:41 PM

سيد جان متشكر از عكساي قشنگتون
ولي يه كوچولو آهسته و پيوسته ! خوب ميخواي گوشي دود كنه راه هاي ساده تري هم هست!خخخ يه ربع كشيد تا صفحه بالا بياد
البته صفحه قبل رو ميگم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-09-28 08:17 PM

اقا سید سلام پیشنهاد بنده و برخی از دوستان این است که گرجی محله روی عکس با سایز بسیار کوچکتر و در پایین عکس درج شود تا زیبایی آن را تحت شعاع قرار ندهد با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-29 02:05 PM

سلام.اخه من یه سری اوایل عکس مسزاشتم یکی زیرش رو برداشته بود زده بود به نام خودش واسه اینه که بزرگ و وسط میزارم.اینم عشق دوست من کفتر بازی . [تصویر: DSC_0012.jpg] [تصویر: DSC_0013.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-29 04:22 PM

سلام مخلصیم
علی جان شال اگه به عنوان حیوان موزی که کرک و چیندکاو غاز وسیکا وبوقلمون = بوقلبون= گوقلبون... رو مورد لطف قرار میده شکار بشه دیه نداره . ولی اگه همینجوری جهت رج کردن دست شکار بشه خونبها داره .حتی بنده در مفاتیح الحیات آقای جوادی آملی دیدم که ایشان در مجموع اینطور تقسیم بندی فرمودندکه اونایی که حرام گوشتند و موزی هم نیستند که اصلا شکارشون گناه داره(یحتمل همون حرامه)
.اونایی که حرام گوشت ولی موزیند در صورت شکار خونبها دارند.
اونهای که حلال گوشت هستند که باید حتما بعد شکار از گوشتشون استفاده بشه تا شکارشون مصداق تفریح و ... نباشه
این تقسیم بندی بر اساس حلیت وحرمت بوده تقسیم بندی های دیگری هم هست.
قیمت ساچمه وباروت وچاشنی رو ندارم .ولی قیمت سهمیه فشنگ سهمیه ای هم امسال گرون شده نزدیک 500 تومن شده. ازاد از 700 تومن(دوستان) تا 1300 تومن(لوازم شکارها، اون هم بی انصافاش) هم یک عدد ساچمه را حقیر قیمت دارم ....
آقا میخوای بخری خودت پر کنی ؟ دستگاه داری ؟
یا برای عملیات انتهاری میخوای.
راستی سید جان سهمیه امسال رو گرفتی همون 200 تاست ؟
بسمه تعالی، هما جان ضمن عرض ادب،وابراز خاکساری ، مستدعیست چوبکاری نفرمایید. ومن الله التوفیقKhansariha (8)
بالاخره آقا مرتضی هم در حد یک پست مارو قابل دونستند. سوماترای شما همش دست این دوستان آملیه دارن این ور اون ور کفتل= کپتلش میکنند. داش عکسای شکارشو بذار تا واسه غریبه ها سوئ تفاهم بوجود نیاد که این همین یه کارایی رو داره.

مهدی جون تحرکت زیاد شده در هفته های اخیر . به هر حال سایه به سایه رصدت میکنیم Khansariha (48)Khansariha (48). یالل عجبKhansariha (397) دوستان رفتند تو کار کنس و ولیک ولی اونجا هنوز تمش داره. بزن بر بدن گوارای وجود.
بقیه رفقا ارادتمندم خیلی زیاد

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-30 10:18 AM

سلام صبح بخیر
مهدی جون الان که به ساعت دستت نگاه میکردم 7 و ربع بود، احتمالا صبح . معلومه که همتت در شکار بلنده . این جنگل همون جنگلی نیست که آقا مرتضی اول تاپیک چند تا عکس خفن ازش کذاشت؟
سید جون این جاده هایی که جهت انتقال چوب از جنگل به لب جاده درست شدند و در اکثر نقاط مازندران هستند اگر چه جنگل رو از اون حالت بکر بودن در آورده وحیات وحش رو به شدت آزار داده ولی کار شکارچی ها رو هم راحت کرده. وهمچنین آوردن چوب برای بخاری هیزمی. خلاصه همیشه خوش باشی
داداش هما ، هاشم جان داش علی دکتر عزیز، آقا حبیب ، آقا اسماعیل 56،و بقیه دوستان که از قلم افتادید ایام به کام .
این هم مه رقیق صبحگاهی اینجا سوادکوهه اون پایین هم که مه بلند شده پلنگ دره هستش وماهیهای خیلی خوبی هم داره امسال حتی وقت نکردم دست به این آب بزنم چه رسد به ماهیگیری. ای بسوزی غربت خخخ
[تصویر: 13489865971.jpg]

این هم بعد از وارش دوهفته پیش. یادش بخیر ولی بارون این هفته خیلی خفن تر بود یه سنگ چند تنی افتاد وسط جاده فیرزکوه دو تا پراید ندیدنش زدن به سنگ الحمدلله تلفات جانی نداشت
[تصویر: 13489897821.jpg]