شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-09-20 09:26 PM

سلام خدمت عزیزانی که همراهند و دوستانی که دلشان با ماست و جایشان خالی !!!Khansariha (8)
دوستان جهت دریافت گزارش عجله نکنند هنوز این هفته به اتمام نرسیده است!
رویت کبک در مناطق بالنسبه پایین دست و با بافت غالب جنگلی خبر از ازدیاد نسل این محبوب القلوبان دارد که خداوند نصیب همه آرزومندان بفرماید.
با تشکر از آقا مرتضی و آقا مهدی عزیز Khansariha (48)از آسید و علی آقا بابت الطاف غیابیشان قدردانی می گردد.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-20 09:29 PM

سلام دوستان میبینم که رفتینو ظاهرا خیلی هم خوش گذشته.حیف من نیومدم خدا شاهده دلم خیلی میخواست حیفففففففففففف.پس عکسها چی شد همینطوری خشک و خالی پست نزنید دیگه انشاالله اگه دوباره بخواین برین منو اول لیست بزارین در خدمت کبکهای پایین دست هم هستیم ما منتظر عکسانشستیم هیچ جا نمیریم همینجا هستیم خخخخخ.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-21 05:49 PM

(2012-09-20 07:05 PM)LITKOH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما كه هرچي شمرديم آخرش 7 مليون شد،كبك رو ديدين هوش از سرتون پريده خخخ

اين آقا مرتضي مشكوك ميزنه،اصلا قيافه مخوف و شكارگري داره،من كه فكر نكنم ايستك كش باشه.(مخلصمه!)

علی آقا شما مثل اینکه از قیمتها هیییییییچ اطلاعی نداریا!

قیمت این سلاح ها رو با جزئیاتش (به صورت حدودی و روند شده) بهت میگم شما اگه زحمتی نیست یه جمع بزن تا آمار دستت بیاد داداشم:

sumatra 2500 : 3,000.00 T
تلنبه : 600 T
دوربینش :T 700
-----------
56 : T1،300،00
دوربینش : T 600
-----------
مگنوم 460 : 800 T
دوربینش : 350 T
-------------
350 مگنوم : 800 T
دوربینش : 300 T
----------
دیانا 36 : 600 T
دوربینش : 350 T

فکر کنم حدود 10 ملیون میشه همونطور که گفتم ....

در ضمن پشت سر آقا مرتضی صحبت نکن که کلاهمون میره تو هم!
--------------------------------------------------------------------------
راستی علی جان اون آب بندونی که یه بار تقشه gps ش رو برات فرستادم آمارشو گرفتی؟ برادر تونستی بپرسی کجاست؟ دوره یا نزدیک؟ چه موجودات انسان خوار و نامردی اونجا می زین؟!!
علی آقا اینطور که من از هما خان متوجه شدم اینه که شما اون اطراف رو خوب بلدی و آمارشو داری.یه اطلاع رسانی جمعی کنی ممنون میشیم.تشکر

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-21 06:35 PM

سلام.ما همچنان منتظر گزارش تصویری از این رویداد مهم توسط بچه های سایت هستیمKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-21 06:47 PM

سید محمد جان این دوستان ما (آقا مرتضی و هما خان) اصلا اهل دوربین و عکس نبودن! میگفتن ریا میشه اگه عکسامون تو اینترنت بیاد. باور کن چند بار پیشنهادشو دادم ولی ....!
خدایی جات خالی بود.این هما خان از خاطرات شکار با شما صحبت میکرد و ما لذت میبردیم.

ولی چندتا عکس از مناظر گرفتم که فکر کنم دیدنش خالی از لطف نباشه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این عکس جاده هراز و رودخونه هراز رو اون پایین دقت کنید:

توی این عکس هما خان در جستجوی کبک بودن و افتخار ندادن:

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-21 07:31 PM

داداش از وجنات این منطقه معلومه کبک داره.حیف جای ما خالی واقعا.ایندفعه حتما میام.اینبار که قسمت نبود.چشم ما هم به جمال شما روشن شد.اره اون روز که رفتیم شکار داستانیه واسه خودشKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-09-21 08:11 PM

سلام دوستان گرامی اوقات همیشه بکام. از عکسهاتون لذت بردیم . به قول سید گزارش تصویری بهتره . قسمت ما فقط گنچشک بود !!!!!!! جاتون خالی تو جواهر ده فقط توحیات چای خوردیم .!!!!! سه تا گنچشک زبون بسته خودشون امدن جلو . که دونه دونه کباب شدن دادم دو قلو هام خوردن.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingpaco - 2012-09-21 08:20 PM

خودشون همینجوری یه راست اومدن با کله زدن به ساچمه شما؟؟؟Khansariha (273)Khansariha (273)
با ایول به شما Khansariha (8)(والبته یه جورایی اون گنجیشکای با مرام)
Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (106)Khansariha (106)Khansariha (106)Khansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (125)

آ سید ممد و اقا هاشم و احمد خان و سایر دوستان همیشه خرم باشیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-22 10:04 AM

سلام مخلص همگی
داش مهدی خیلی اتو کشیده نشستین فکر کنم فقط رفته بودید همدیگه رو ببینید که البته اونم نعمتیه .
آقا مهدی اگه آقا هما وداش مرتضی افتخار عکس ندادند پس این بزرگوار کیه کنار شما؟
آقا حامد دوقلوها رو خدا حفظ کنه . ولی داداش گنجشک جای خود اون چایی رو بچسب. دلتنگ این چاییم ناجور .
آقا حبیب رو هم چاکریم.
بقیه دوستان فدایی دارید.
کمه سر یادش بخیر همانطور که میبینید یه درخت هلو بهش مشرف بود که شبها کافی بود دستتو دراز کنی و هلو بچینی
[تصویر: 13482950424.jpg]
حقیر در کمین حوصله ام سر رفت عکس گرفتیم واسه دوستان
[تصویر: 13482950422.jpg]
و طبیعت زیبا
[تصویر: 13482950411.jpg]
[تصویر: 13482950423.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-22 03:56 PM

سلام
مخلصیم
جهت تنوع . شوکا رج(ماده)قسمت همه آرزومندا . علی آقای پسر بوو ایشالا Khansariha (8)

[تصویر: 13483164901.jpg]

شوکا زور

[تصویر: 13483164902.jpg]
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
دوستان مثل اینکه امروز خبری نیست
خودمون یه دست وپایی میزنیم بلکه تاپیک لااقل تو ردیف اول بمونه
این یک عدد سیو دارطلاست بزرگترین دارکوب منطقه شمال اندازه یک کوتر چمبلی(قابل توجه هاشم خان)
دیگه یواش یواش داره میره تو لیست سیاه . مایه ابهت و وقار جنگله. خدا نسلش را مستدام بداردKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

[تصویر: 13483175621.jpg]