شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-13 03:07 PM

سلام.من هر روز که میومدم میدیدم تاپیک ما بالاست دیگه عادت کرده بودم اما از دیروز تا حالا بالا نیومده.کجایین دوستان؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-13 06:01 PM

من نميتونم عكس آپ كنم،شما كه ميتوني موقع خراب بودن اوضاع حركت انتحاري بكن!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-14 07:34 PM

سلام سلام بر دوستان و اساتید گرامی

به به،،،به عضو جدید "آقا حامد" خوش آمد میگم .

جای شما خالی،ایرا هوا سرد بوداااا !! یخ!! عین زمستون وقتی نفس میکشی از دهنت بخار میاد،دقیقا ایرا هم هواش انقدر سرد بود،بسی حال داد. تفنگ و 2تا بسته تیر بردم برا شکار ولی هیچ پرنده ای یافت نشد.انقدر سرد بود فکر کنم همه رفتن جاهای گرمتر... فقط 1 فروند تیکا رویت شد که اونم کباب شد برای خواهرزاده ی عزیز!

خبر جدیدی نشده در نبود ما؟؟ همه دوستان خوب و سرحال میباشند؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-09-14 09:45 PM

سلام دوستان گرامی ممنون از لطفتان . به اقا LITKOH.و HOMA خان وجناب MEHDI_SHOOTER من اکثر جمعه ها به اتفاق خانواده میرم ییلاق (جواهرده) . تفنگ هم همش پشت ماشین هست 20برج 3 با یه جواز موقت سه ماهه تحویل گرفتم ولی هنوز هم جواز دائم نیومده بود . زنگ زدم میگن برگه رو نگه دارین تا جواز بیاد. امروز با هماهنگی شب قبل صبح زود دلو به دریا زدم به اتفاق باجناق که دولول نخجیر داره زدیم . به کوه برای شکار کبک(زرج) جاتون خای . چه کنیم تازه کاریم . فقط یه دونه زدیم ان هم پییداش نکردیم. سر یال بود پایین دره من هم عقب تر شلیک کردم . زدم ولی هواسم نبود سریع بدو کنم برم روی یال تا دقیق ببینم کجا میفته. پایین دره هم سنگ لاخ بود. هرچه گشتیم پیدا نشد. یه مورد دیگه پیش امد ولی تا چکندم ماشه را دیدم رو ضامنه تا از رو دسپاچهگی از ضامن خارج کنم دیر شد . !!!!!!! چه کنیم که بی تجربه ایم. ولی در کل خیلی خوب بود .
راستی امروز هوا جواهرده مهشهر بود افتاب بود حسابی . طبیعت بسیار زیبایی داشت و کوه رنگو بوی پاییز و گرفته بود . ما ظهر برگشتم خونه و هوا حوالی غروب مه گرفت وبارونی شد.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-15 11:23 AM

سلام یاران
سلام بر شکارچی سخت سری، عزیزدل آقا حامد،((شیمه جوردی نشانی از بهشته انشاالله یه روز یه قاطر کرایه بوکونیم بیشیم تا لپاسر.))Khansariha (8)Khansariha (8) از عروس مازرون عکس بزار اخوی.
دوستان به قول این فرنگیا تعطیلات آخر هفته رو مازرون بودیم .
وارش زو همتی هماس بو آسمون . کوتر پر ( par)کرده.الان هم ظاهرا به قول شاعر(( هوا مشت سیو ابره خوانه انگار بباره .... ))
ولی ما همین یکی دو روز وقت داشتیم ومیبایست یه سر به حیوانات جنگل میزدیم تا به هرحال ببینیم از لحاظ آب ودونه وعلف و.. کم وکسری نداشته باشن، بیچاره ها همین طور گریه گریه به پهنای صورت که تاحالا کجا بودی؟ چقدر نوازششون کردیم چقدر هم اونها ما رو مورد تفقد قرار دادند...بغض گلومو گرفت ولش کن.خخخخ.
t بوق اااااانده (ande)با محبت من ندیمه الله اکبر.
هما جون وقتی داری از مازرون بر میگردی همه حق دود از دماغ آدم میاد. خوشا آنان که دائم در نمازند...
خلاصه سید جون هماجان داش علی وبرار هاشم و آقایان مهدین و سایر رفقا جای شما خالی انشاالله خدا عمری بده عکس میزاریم .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-09-15 01:05 PM

ای دشت لاله خیز مازندران سلامKhansariha (8)
حاج احمد دوستان بجای ما اگه هماهنگ کنی یه صبح زود برق آسا می آییم محضرتون کسب فیض کنیم. البته امیدوارم که اخلاق خوش !!!پایتخت نشینها در مهمان نوازی شما اثر نگذاشته باشه!!! و در محبت نیز رو دست تی زده باشید!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-15 01:43 PM

.... واما بعد، سلام
بدون تعارف شاه عبدالعظیمی عرض کنم داش هما:
کلبه ما درویشی تر از این حرفاست که بخوایم درشو رو مهمون ببندیم. اون هم روی بزرگوارانی مثل شما . در خدمتیم .
ما حتی صورتا هم تهرانی نشدیم چه برسه به سیرتا.
م تنه(tanne) یراق ((مشتی)) دپوشین **********مره با برنوی ((هوژبر)) بکوشین
م تنه للوا (laleva)جا تش بزنین***************مره اوی سوادکوه جا بشورین.

پاورقی: هوژبر و مشتی پروری دو قهرمان حماسی سوادکوه هستند.

این هم دوتا رکورد اشکارگو در خارجه. خواستیم یه رنگ ولعابی به تاپیک بدیم.
[تصویر: 13477064221.jpg]
[تصویر: 13477064222.jpg]
هی جوانی کجایی که یادت بخیر خخخخخخخخخKhansariha (8)

این هم ولایت ورف خیز ما پارسال زمستون
[تصویر: 13477064223.jpg]

رد پای یک قلاده(؟) شال هم ورف سر مشخصه . ائی چچی خوانی؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-15 03:28 PM

مهدی جون ممنون از توضیحات مگنوم 350 و ... استفاده کردیم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2012-09-15 05:33 PM

دوست عزیز جناب savadkoohسلام با این همه خوش امد گویی دوستان شرمنده شدیم واقعا . راجع به عکس هم رو چه شم . قسمت شد این دفه با دوربین میرم. شکار چی نیستم ولی عکس از طبیعت ازم بر میاد.!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-15 07:04 PM

سلااااااااااااااااااااااااااااام دوستان به به همه اومدن داش احمد تعطیلات خوش گذشت؟دوستان دیگه چه خبر هما خان داش مهدی شوتر علی اقا اون یکی داش مهدی دکتر خودمون هاشم خان و اقای فلکیان.داداش بی صبرانه منتظر دیدن عکسهاتون هستیم.منتریماااااااااااااااااااااااااااااا