شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - ماکان - 2020-05-24 09:43 PM

سلام،ایام به کام،تفنگتون جواز ورزشی داره؟
اگر جوازش ورزشی باشه قانونا نمیتونید برای ... استفاده کنید اما از نظر فنی لا اقل برای ش... پرنده با فشنگ استاندارد مشکلی ندارید.
فشنگ در شرایط نگهداری مطلوب تا 10 سال دچار مشکل نمیشه.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - koroshrahman - 2020-05-25 08:38 AM

ممنون یه سوال داشتم
برا هاتسان رنجر 1100
چه دوربینی مناسبه؟
لوله تفنگ بادی ام یه کم
لق میزنه چجوری سفتش
کنم؟
چون برا دوربین مشکل
پیش میاره
ممنون
ساچمه پرو مگنوم 5.5گامو قیمت چنده ممنون

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - RezaHatamiSalar - 2020-09-11 11:02 AM

(2020-05-25 08:38 AM)koroshrahman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون یه سوال داشتم
برا هاتسان رنجر 1100
چه دوربینی مناسبه؟
لوله تفنگ بادی ام یه کم
لق میزنه چجوری سفتش
کنم؟
چون برا دوربین مشکل
پیش میاره
ممنون
ساچمه پرو مگنوم 5.5گامو قیمت چنده ممنون

دوست عزیز سلام .
دوربین مناسب هاتسان 1100 ی آنتی شوک رتیکل حک خوبه که بستگی به بودجتون داره که به نظرم معروف ترین همون سنترپوینت هست که قیمتش هم خوبه.البته دوربین اپتیما فابریک کارخونه هاتسان هست.
لوله تفنگ روهم به ی تعمیر کار نشون بدید حلش میکنه .
قیمت ساچمه گامو پرومگنوم هم 65هست که به نظرم همون ساچمه هاتسان بگیرید بهتره چون قیمت ساچمه هاتسان هم همون 65تومن هست.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - asadjavan - 2020-10-11 01:58 PM

سلام دوستان
کسی یه استادکار ماهر که بتونه قنداق تفنگ و برای تیراندازش پروو کنه ؟
من اگه ریب و صاف و سر تا ته رو روی یه خط ببینم و بعد مگسک ، پایین میزنم و باید حتما مقدار زیادی از ریب رو ببینم تا به هدف بخوره و یک اندازه نگه داشتن دید ریب یک کم مشکله

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - ماکان - 2020-10-11 08:53 PM

سلامKhansariha (8)،جثارتا تا جایی که بنده اطلاع دارم درستش همینه که مقداری از ریپ دیده بشه.من هم اگر کل ریپ رو صفر کنم پایین میزنم.
به شرطی که بدنتون در حالت ریلکس باشه و ناچار نباشید سر و گردن رو کج کنید مثلا سریع اسلحه رو به شونه بکش و با وسواس تنظیم نکن یا با چشم بسته اسلحه رو به حالت نشانه روی بالا بیار بعدا ببین مگسک و ریپ در این شرایط چطور قرار گرفتن.
طبیعتا باید مقدار کمی از ریپ دیده بشه و پترن مرکز رو بزنه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - asadjavan - 2020-10-13 02:12 PM

سلام
ممنون از راهنمایی شما این مسئله ممکنه برای ساچمه درست از آب در بیاد ولی برای تک گلوله باید یه مقدار مشخصی وثابتی رو از ریپ ببینی تا به هدف بخوره و این مسئله در فواصل دور خیلی اذیت میکنه