شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kotlas - 2016-06-05 01:04 PM

(2016-06-05 08:43 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-28 01:15 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان مازندرانی عزیز
آقا ما یه زمین تو آمل خریدیم و داریم کم کم میسازیمش .... Khansariha (8)
انشالله اگر خدا بخواد بعضی وقت ها بیایم و یه آب و هوایی عوض کنیم انشالله اگر بشه با دوستان هم از نزدیک آشنا بشیم Khansariha (8)
یه سوال دارم کسی آدرس تفنگ فروشی تو امل یا قایم شهر و یا نزدیک همون حوالی داره ؟ آدم منصفی باشه؟ اسلحه شکاری و مهمات و ....

سلامKhansariha (48)

بسلامتی، مبارک باشه.

آمل 4تا مغازه شکار و ماهیگیری داره،

خیابان امام رضا روبروی دادگستری داخل پاساژ حقیقی مغازه آقای اسدی.
سبزه میدان فروشگاه دام آقای رستگار.
سبزه میدان انتهای کوچه شهرداری غربی فروشگاه شهره.

چهارمی هم توی خیابان هراز هست، بعد میدان قائم ولی آدرس دقیقش رو نمیدونم!

موفق باشی برادر
Khansariha (256)

سلام مجدد ما هر چی پیام خصوصی میدیم نمیفرسته Khansariha (367)
آقا مهدی داداش شماره ای از این بنده خداها داری به ما بدی
راستی شماره خودتم پ خ کن میام اونجا از نزدیک زیارتت کنم داداش

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2016-06-08 07:09 AM

سلامKhansariha (8)

چشم.
شماره ای ازشون ندارم. ولی اگه مسیرم به طرفشون خورد شمارشونو میگیرم براتون.....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadeghhutsan - 2016-06-29 09:16 PM

دوستان سلام . توی ساری جایی پکینگ تراش سراغ ندارید که پکینگ پلی اورتان المانی داشته باشه؟ و اینکه تراشکار ماهری هم باشه !Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2016-06-29 10:00 PM

سلام.صادق جان اگه واشر پیستون برا تفنگ هاتسان میخوای از بچه های همین.سايت یه بنده خدایی هست ک کارشو خوب بلده.منم تاحالا ازش چندتا خريدم ک عالی بوده.تاپيکشم هست بهش یه پیام بده بگو برات بفرسته اونم بی دردسرKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadeghhutsan - 2016-07-18 04:27 PM

دوستان سلام .
کسی تو ساری هست که کار تعویض واشر پیستون بتونه به خوبی نجام بده ؟
من واقعیتش از اقا میثم 1عدد واشر گرفتم + کمی گریس نسوز ..........
و اینکه سریع بتونه همون لحظه بهم تحویل بده . و تفنگمم هم مدل هاتسان رنجر اپاچی 1000x هستش
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Azin Mehr - 2016-07-20 10:02 AM

(2016-07-18 04:27 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام .
و اینکه سریع بتونه همون لحظه بهم تحویل بده . و تفنگمم هم مدل هاتسان رنجر اپاچی 1000x هستش

سلام
ی فروشگاه هست ک شنیدم کارش خوبه اما خودم ندیدم فکر کنم اسمش تیرنگ باشه دقیق خاطرم نیست
از تجن ب سمت نکا ک دارید میرید حدود 100 متر جلوتر از حلال اهمر ی پل هوایی داره سر عبور امام زاده عباس
ضلع شمالی خیابان میشه یعنی روبه روی حلال اهمر
جا انداختن واشر پیستون کار تخصصی نیست اما خب ی کوچولو تجربه میخواد ک واشر موقع جا انداختن خورده نشه

در مورد پکینگ تراش هم برید روبه روی ترمینال دولت ی فروشگاه میله و پکینگ و تفلون داره از اونا سوال کنید مطمئنن میدونن تو ساری کجا پکینگ تراش هست
اینطور ک فهمیدم تازه تفنگ رو گرفتید .. مبارکتون باشه Khansariha (8)
اما بنظر بنده بهتره ی خورده باهاش تیر بندازید و از همین آکبندیش لذت ببرید بعد ک فنر ی کوچولو رام شد واشر پیستون رو تعویض کنید
البت اگر مشکل داره ک بحثش جداست

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadeghhutsan - 2016-07-20 10:50 AM

(2016-07-20 10:02 AM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-18 04:27 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام .

سلام
ی فروشگاه هست ک شنیدم کارش خوبه اما خودم ندیدم فکر کنم اسمش تیرنگ باشه دقیق خاطرم نیست
از تجن ب سمت نکا ک دارید میرید حدود 100 متر جلوتر از حلال اهمر ی پل هوایی داره سر عبور امام زاده عباس
ضلع شمالی خیابان میشه یعنی روبه روی حلال اهمر
جا انداختن واشر پیستون کار تخصصی نیست اما خب ی کوچولو تجربه میخواد ک واشر موقع جا انداختن خورده نشه

در مورد پکینگ تراش هم برید روبه روی ترمینال دولت ی فروشگاه میله و پکینگ و تفلون داره از اونا سوال کنید مطمئنن میدونن تو ساری کجا پکینگ تراش هست
اینطور ک فهمیدم تازه تفنگ رو گرفتید .. مبارکتون باشه Khansariha (8)
اما بنظر بنده بهتره ی خورده باهاش تیر بندازید و از همین آکبندیش لذت ببرید بعد ک فنر ی کوچولو رام شد واشر پیستون رو تعویض کنید
البت اگر مشکل داره ک بحثش جداست

با سلام . واقعیتش من با واشر فابریک فنر تفنگ رو رام کردم .الان یک عدد واشر از اقا میثم گرفتم و بردم بیرون که خیلی قشنگ و تمیز برام این کارو انجم داد . فعلا که وقت نکردم برم بیرون تست کنم که تفنگ چجوری شده با تعویض واشر.
بازم ممنون بابت راهنمایی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadmehdighasemi - 2016-07-23 11:57 AM

سلام بر دوستان باحال مازندران ببخشید ما هم جز خودتون بدونید من پارسی هستم
چند وقتیه شادو هزار گرفتم
[تصویر: ijPdL.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadeghhutsan - 2016-07-23 03:23 PM

(2016-07-23 11:57 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوش اومدی . مبارک باشه و ایشاله ماشش 100سال برات بچکه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadmehdighasemi - 2016-07-23 04:26 PM

شما در این کانال با انواع تفنگ بادی های روز دنیا آشنا خواهید شد
و همچنین با فیلم های شکار
معرفی انواع تفنگ بادی
شما در این کانال با انواع تفنگ بادی های روز دنیا آشنا خواهید شد
و همچنین با فیلم های شکار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-07-23 03:23 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-23 11:57 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوش اومدی . مبارک باشه و ایشاله ماشش 100سال برات بچکه

ممنون داداش قابل شما هم نداره