شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2015-12-21 01:25 PM

سلام و ارادت فراوان به دوستان عزیز.امیدوارم هرجا هستین تنتون سالم باشه و تیغ برا.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2015-12-21 02:12 PM

(2015-12-21 01:25 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و ارادت فراوان به دوستان عزیز.امیدوارم هرجا هستین تنتون سالم باشه و تیغ برا.Khansariha (8)Khansariha (8)

سید محمد چطوری داداش؟کم پیدایی؟Khansariha (8)

سلام به همه رفقای عزیز در دیار مازندرون!Khansariha (256)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hamidhakami - 2015-12-21 03:21 PM

با سلام. دکتر این سید مدتهاست زده تو کار پرورش خرگوش. انواع و اقسامش رو هم داره از خرگوش پرنده بگو تا سخنگو. فقط دکتر حواست باشه سمت گرجی محله اصلا نری.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2015-12-21 04:21 PM

(2015-12-21 03:21 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. دکتر این سید مدتهاست زده تو کار پرورش خرگوش. انواع و اقسامش رو هم داره از خرگوش پرنده بگو تا سخنگو. فقط دکتر حواست باشه سمت گرجی محله اصلا نری.
خخخخ حمید خان باز خوبه از کار گراز اومده بیرون!! Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2015-12-21 08:26 PM

سلام، مخلصیم دوستان، این اپلودسنتر چش شده مشکلی داره؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2015-12-23 03:23 PM

سلام دوستان دکتر جان مخلصم داداش اقا حرف داش حمید رو گوش نده اصلا ازین خبرا نیست خخخخخخخخ.حمیدجان ارادتمندیم.شما تشریف بیار بالای سر ما دربست مخلصیم.اره چند وقتی نبودم دکترجان انشاالله ازین به بعد هستم در خدمت شما و سایر دوستان.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2015-12-23 05:52 PM

(2015-12-23 03:23 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان دکتر جان مخلصم داداش اقا حرف داش حمید رو گوش نده اصلا ازین خبرا نیست خخخخخخخخ.حمیدجان ارادتمندیم.شما تشریف بیار بالای سر ما دربست مخلصیم.اره چند وقتی نبودم دکترجان انشاالله ازین به بعد هستم در خدمت شما و سایر دوستان.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

وجودت مایه دلگرمیه رفیقKhansariha (8)مخلصیم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadra9496 - 2015-12-24 04:37 AM

حمید بشنو باور نکن.هی من گفتم بیام خرگوشات رو ببینم.مگه قبول میکنه.میگه اصلا خرگوش چیه همش شایعه هست.حالا چرا نمیگذاره من برم خدا میدونه.حالا شما هم میدونید به روش نیارید

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2016-01-08 03:19 PM

[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
ظاهرا آقا خرسه شبها اینجا ميخوابه
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2016-01-08 08:35 PM

سلام به دوستان کم پیدای سخت مشغول!!! Khansariha (48)

ایژ 27 نیکل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.