شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Azin Mehr - 2015-11-03 09:20 PM

سلام بله حق با شماست اما حداقل 30 -40 تومن باید پول بنزین بدیم
هزینه بنزین و وای فای کمرمون رو شکسته فکر کنم همه همینطورنKhansariha (29)
خیلی جالبه امروز رفتم همین فروشگاهی ک دوستمون آدرس دادن طرف گفت دارم اما تو انباره بعد از ظهر بیا برات میارم گفتم قیمت چند گفت حدود 1300 حالا 10 تومن بالا پایین !!
الان رفتم تست کردم همه چیز اوکی بود اما تا گفتم چقدر تقدیم کنم گفت 1400 منم گفتم دمت گرم از مغازه زدم بیرون لحظه آخر گفت 1350 هم میدم گفتم میترسم ضرر کنی
بله دوستان همونطور ک خودتون فرمودید مازندران متاسفانه دلال بازیه و چون از چنتا واسطه میگیرن برا خودشون گرون تموم میشه و چوبش رو مای مصرف کننده که اگ باید بخوریم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2015-11-03 10:45 PM

(2015-11-03 09:20 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بله حق با شماست اما حداقل 30 -40 تومن باید پول بنزین بدیم
هزینه بنزین و وای فای کمرمون رو شکسته فکر کنم همه همینطورنKhansariha (29)
خیلی جالبه امروز رفتم همین فروشگاهی ک دوستمون آدرس دادن طرف گفت دارم اما تو انباره بعد از ظهر بیا برات میارم گفتم قیمت چند گفت حدود 1300 حالا 10 تومن بالا پایین !!
الان رفتم تست کردم همه چیز اوکی بود اما تا گفتم چقدر تقدیم کنم گفت 1400 منم گفتم دمت گرم از مغازه زدم بیرون لحظه آخر گفت 1350 هم میدم گفتم میترسم ضرر کنی
بله دوستان همونطور ک خودتون فرمودید مازندران متاسفانه دلال بازیه و چون از چنتا واسطه میگیرن برا خودشون گرون تموم میشه و چوبش رو مای مصرف کننده که اگ باید بخوریم

یخورد دیگه چونه میزدید 1300 میداد همون طور که میدونید مازندران شما زیاد انتخابی نداری یا بگفته دوست عزیزمون هما خان باید بری نمایندگی یا از همین رامین بگیری هر دوتاش یه قیمت در میاد تازه اگر حوصله تهران رفتن فرودسی گشتن داشته باشد حداقل 1 روز زمان نیاز داره اونم باید حساب کنید بجز هزینه رفت امد

به قول همین حکیم فردوسی که میگه

چو ناکس به ده کدخدایی کند *** کشاورز باید گدایی کند
فعلا که اینا کد کخدا محلن هر چی بگن ما باید بگیم چشم

به هر حال امیدوارم زود تر به مراد دلتون برسین

آقا هما بایکال چطوره ؟ دماغش چاق هست ؟امسال کبک ها سر نگون میکنه ؟Khansariha (75)Khansariha (75)Khansariha (75)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - talebeamoli - 2015-11-03 11:48 PM

سلام دوستان

در مورد پروانه ابیا خبری دارین؟

یعنی باهاش میشه رفت تو جنگل؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shekari - 2015-11-04 12:27 AM

سلام دوست عزیز.من شنیدم که جنگل نمیشه رفت فقط باید تو دشت و جاهای دیگه باشه.البته راست و دروغشو نمیدونم.باید از محیط زیست پرسید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2015-11-04 04:38 PM

(2015-11-03 11:48 PM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

در مورد پروانه ابیا خبری دارین؟

یعنی باهاش میشه رفت تو جنگل؟
سلام

جنگل هر نوع شکار توش ممنوع ابیا باید بره تو دشت تا ما بزنیم

تا بخش نامه نیاد شکار در جنگل ممنوع

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2015-11-04 10:48 PM

سلام بر حسین آقای عزیز

بایکال خوبه پناه بر خدا پروانه رو بگیریم تا ببینیم چه می توان کرد!!!

آقاجان سفر تهران برای این کار با توجه به تنوع مدلها و برندها هم فاله هم تماشا! اونجا ممکنه نظرت کلا عوض شود به دنبال چیزی باشی و به نتیجه دیگری برسی! تجربه بسیار خوبی است قرار کلی از زمان را با تفنگت بگذرونی حاضر نیستی یک روز برای انتخاب همدم وقت بگذاری!؟!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shekari - 2015-11-05 02:01 PM

سلام بر همه.دوستان بابلی کسی خبر داره دفترچه شناسایی شکارچیان و پروانه شکار از کی صادر میشه؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2015-11-06 12:21 PM

(2015-11-05 02:01 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه.دوستان بابلی کسی خبر داره دفترچه شناسایی شکارچیان و پروانه شکار از کی صادر میشه؟

دیروز ساری رفتم اداره محیط زیست گفتم پروانه چی شد گفتن هنوز بخش نامه نیمده

گفتم باشه مثلا ما نمیدونیم Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - talebeamoli - 2015-11-06 06:48 PM

سلام

احتمال زیاد آمل از شنبه میدن
فعلا که اینجوری گفتن شما خودتو اذیت نکن باالاخره پروانه رو هم میگیری شکار هم میری دوست عزیز

با این جماعت بحث نکن ارزش نداره
من خاطرات بدی از این جماعت نادان دارم البته بعضی هاشون هم واقعا خوبن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shekari - 2015-11-07 12:03 AM

مرسی دوست عزیز.من فردا باید محیط زیست برم ببینم چه خبره باید دفترچه شکار هم بگیرم چون دفترچه هم ندارم ببینیم خدا چی میخواد.خبر دارین دفترچه میدن یا نه؟